نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

• Thread starter Thread starter dani8gb
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من تو نصب همون قسمت اول وقتي فايل boot .dol رو ميريزم تو sd و وقتي طبق آموزش عمل مي كنم اين ارور رو ميده boot . dol could not be opened. ريجن دستگام j من منو رو هم انگليسي كردم ربطي داره ؟
ببین درست دانلود کردی
فایل رو به BOOT.DOL تغییر دادی
اگه HBC رو نداری پس چه جوری زبون رو عوض کردی؟؟؟:biggrin1:

ببین تو چرا بین boot تا . و بین . تا dol یه اسپیس می زاری
نباید بزاری
گرفتی
بعد فایل های privet رو درست گذاشتی؟؟؟

فاصله بينو . اينجا گذاشتم تو sd درسته
هيچ فايلي رو sd ندارم privet رو تو root كپي مي كنم بعد همون فايل boot.dol رو هم تو root كپي ميكنم بعد هم طبق ادامه آموزش ولي باز همون ارور رو ميده .

مشكل اين بود كه فايل boot.dol كپي ميكردم تو root وقتي اين فايل رو مستقيم ريختم تو sd مشكل حل شد . ممنون
فقط اين تايپيك wii تنها ايرادش اينه كه افتاده دست دو تا كاسب !!!
مبارک باشه
اینجوری نگید دوست من!!!ما ها که برای پول و ... نمی ایم bc . پس اینجا مقصود همه کمک رسوندن و اطلاع رسانی هست.البته ...

موفق باشید

مشكل اين بود كه فايل boot.dol كپي ميكردم تو root وقتي اين فايل رو مستقيم ريختم تو sd مشكل حل شد . ممنون

داداش من. کاسب به کسی میگن که دنبال پول باشه زندگیش رو از این راه بگردونه. فرق یه بازی باز با یه کاسب تو اینه که اونا فرقی نمی کنه چی رو چه جوری می فروشن یا اصلا محتویات این بازی چی هست. من یادمه یه بار رفته بودم از فتحی یه چیزی بگیرم یکی اومد تو گفت بازی fable2 رو می خوام. این آقا همایون هم جوابش رو این جوری داد که این بازی چرته به درد تو نمی خوره. من فقط بازی ها رو نمی فروشم. تک تک بازی هایی که دارم رو تا آخر رفتم و تمومشون کردم. بعضی هاشون رو حتی چند بار. الان تو برو توپ خونه بگو من بازی سایلنت هیل واسه وی رو می خوام. خوب هست؟ به درد من می خوره؟ چجوریه؟ درباره چیه؟ تمومش کردی؟ از تمام ارواح سرگردونش عکس گرفتی؟ و.... ببین من تقریبا از همون اول که ویی اومده بود تو ایران این کنسول رو داشتم. اکثر بازی هاش رو هم بازی کردم. بعد این رو هم اسمش رو میشه کاسبی گذاشت هم کمک کردن به بچه ها برای اینکه بازی های روز وی رو زود تر و بهتر گیر بیارن(مثلا همین No More Heroes2). حالا از اینجا به بعدش میره تو از خود تعریف کردن که ما می گذریم...

داداش من. کاسب به کسی میگن که دنبال پول باشه زندگیش رو از این راه بگردونه. فرق یه بازی باز با یه کاسب تو اینه که اونا فرقی نمی کنه چی رو چه جوری می فروشن یا اصلا محتویات این بازی چی هست. من یادمه یه بار رفته بودم از فتحی یه چیزی بگیرم یکی اومد تو گفت بازی fable2 رو می خوام. این آقا همایون هم جوابش رو این جوری داد که این بازی چرته به درد تو نمی خوره. من فقط بازی ها رو نمی فروشم. تک تک بازی هایی که دارم رو تا آخر رفتم و تمومشون کردم. بعضی هاشون رو حتی چند بار. الان تو برو توپ خونه بگو من بازی سایلنت هیل واسه وی رو می خوام. خوب هست؟ به درد من می خوره؟ چجوریه؟ درباره چیه؟ تمومش کردی؟ از تمام ارواح سرگردونش عکس گرفتی؟ و.... ببین من تقریبا از همون اول که ویی اومده بود تو ایران این کنسول رو داشتم. اکثر بازی هاش رو هم بازی کردم. بعد این رو هم اسمش رو میشه کاسبی گذاشت هم کمک کردن به بچه ها برای اینکه بازی های روز وی رو زود تر و بهتر گیر بیارن(مثلا همین No More Heroes2). حالا از اینجا به بعدش میره تو از خود تعریف کردن که ما می گذریم...

موافقم .
من اصلا به فروش بازی wii به عنوان درآمد نگاه نمیکنم . اصلا درآمدی نداره ! فقط در حد اینه که اینترنتت رو برای دانلود یه ماه بعد آماده کنه .
هدف من فقط از این کار اینه که یه حالی به مردم داده باشم که هم بازی 3000 یا 3500 تومنی بیرون رو که نصفش هم اجرا نمیشه رو با بالاترین کیفیت و کمترین مشکل به دست مردم بدم . واقعا نمیدونم چه فکری درمورد ما کردید ! :mad: این همه آموزش و کمک به این و اون آخرشم اینه دستمزدمون !
به هر حال اگر مشکلی هست میتونی با مدیران درمیون بزاری :cool:

پستو ويرايش كردم
من هم از شما و مطالبتون استفاده كردم در اين سايت و ممنونم ولي يه جا كه ادم گير ميفته مثل همين مشكل من. خودتون به جوابي كه به من داديد نگاه كنيد بابا من مبتديم نمي دونم اين boot كه گفتيد ورژن قديميشو از كجا بيارم بخدا 15 ساعت مدام تو اينترنت گشتم آخر نشد بالاخره هم اينقدر اون فايل اول همين تايپيك رو ده جا sd ريختم تا درست شد من فقط ميگم توضيحي كه ميديد يكم كامل باشه وگرنه من تمام بازيهام و از خودتون خريدم و بدون مشكل هم اجرا شد بازم معذرت .

پستو ويرايش كردم
من هم از شما و مطالبتون استفاده كردم در اين سايت و ممنونم ولي يه جا كه ادم گير ميفته مثل همين مشكل من. خودتون به جوابي كه به من داديد نگاه كنيد بابا من مبتديم نمي دونم اين boot كه گفتيد ورژن قديميشو از كجا بيارم بخدا 15 ساعت مدام تو اينترنت گشتم آخر نشد بالاخره هم اينقدر اون فايل اول همين تايپيك رو ده جا sd ريختم تا درست شد من فقط ميگم توضيحي كه ميديد يكم كامل باشه وگرنه من تمام بازيهام و از خودتون خريدم و بدون مشكل هم اجرا شد بازم معذرت .
برادر من چی نوشتم؟؟ من گفتم از Bannerbomb ورژن قدیمی استفاده کن. شما تو گوگل میزدی Bannerbomb اولین چیزی که میاورد سایت Bannerbomb هست که توش ورژن قدیمی هم هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or