نسخه PC عنوان Crysis 3 با ویژگی های کامل گرافیکی عرضه خواهد شد

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,226
نام
Мojtaba
02196585344981925888.jpg

عنوان Crysis 3 در زمان عرضه مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته گرافیکی و تکسچر های با کیفیت بالا بهره می برد. دارندگان این بازی قادر خواهند بود تا از مجموعه ای از ویژگی ها که در منوی این عنوان قرار گرفته است استفاده کنند. سایت pcgamer لیستی از این ویژگی های گرافیکی را که در بازی Crysis 3 شاهد خواهیم بود را معرفی کرده است که شامل تنظیم میزان سایه زنی، Motion Blur، تنظیم میزان کیفیت تکسچر ها، Anisotropic و تنظیم کیفیت آبجکت ها و عناصر محیطی در بازی می شود. مدیر فنی بخش طراحی بازی آقای Marco Corbetta گفته است عنوان Crysis 2 در زمان عرضه تمام آن ویژگی های گرافیکی را به همراه نداشت زیرا مراحل ساخت عنوان Crysis 2 برای کنسول ها بیشتر از چیزی که انتظار داشتیم زمان برده بود. او هم چنین می گوید: " تیم سازنده بازی از زمان عرضه Crysis 2 پیشرفت های قابل توجهی را بدست آورده است بخصوص در زمینه سیستم به کارگیری هوش مصنوعی، طراحی انیمیشن ها، طاحی آب ، طراحی مه ، طراحی سایه ابر ها، POM، AA، طراحی الیاف و پارچه ها، زندگی محیطی و گیاهی ، ذرات، چمن ها و lens flares کسب کرده است."
آقای Marco Corbetta در ادامه می گوید: "در سال گذشته وقت زیادی صرف بهینه سازی در جهت اجرای هر چه بهتر بازی و عملکرد بهتر حافظه شد و کار بر روی بخش های مختلف و پلتفرم های متفاوت صورت گرفت از جمله آن ها می توان به بخش رندر اشیا اشاره کرد."
وی می گوید: "یکی از مهمترین اهداف ما افزایش کیفیت تصویر بود و کار های بسیاری در زمینه ساخت هر چه بهتر نسخه PC بازی تحت DX11 و بخصوص در حیطه تکنیک های anti-aliasing صورت پذیرفت، در واقع اکنون بازیباز های می توانند علایق خود را از میان این ویژگی های مختلف گرافیکی برگزینند، که البته شامل یک سری از ویژگی های معوقه ای که در موتور بازی پیشتر استفاده نشده بود نیز می شود، چرا که شامل انتخاب تمام تکنیک ها و دسترسی به تمام ویژگی ها می شود و به نوعی برخلاف روش مرسوم پیشین یعنی 'انتخاب و جابجایی' است."
آقای Marco Corbetta در پایان می گوید: "در زمینه بهبود سیستم tessellation در بازی، ما استفاده از این تکنیک را بر روی کاراکتر ها و عناصر محیطی عرضه کردیم و از آن جایی که عملکرد tessellation هنوز به آن سطح مطلبوبی که ما خواهان آن بودیم نرسیده بود ما دست به تحیقیات در بخش های دیگری زدیم و قابلیتی را تحت عنوان 'Pixel Accurate Displacement Mapping' خلق کردیم که موجب می شد تا جزییات کوچک دارای سیستمی real-time و سایه پردازی خودکار باشند."
پیش از این نیز سیستم مورد نیاز برای اجرای عنوان Crysis 3 بر روی PC معرفی شده بود. عنوان Crysis 3 در فوریه 2013 عرضه خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
ببخشید کدوم بازیشون گیم پلی بدی داشت ؟ شاید به سلیقه شما نخوره ولی برای من گیم پلی نسخه اول و دوم عالی بودن ، علی الخصوص نسخه اول .

این فقر بازی روی PC متاسفانه باعث شده شما از گیم پلی Crysis فراتر رو تجربه نکنی! و خیال کنی گیم پلیش خیلی خفنه..

بعضی از دوستان تا متوجه شدن که تفاوت نسخه PC و کنسول خیلی زیاده که نمیشه چشم پوشی کرد,شروع کردن به ایراد گرفتن از گیم پلی بازی!!!;;)
باشد که به راه راست هدایت شوید!!:d

والله شما متوجه نشیدن 4 فریم بالاتر و دو خط رزولیشن بیشتر نشانه ظهور نسل بعد نیست! و فقط نشانه خالی کردن جیب یک سری PC Gamer ساده هست که حاضراند برای رسیدن از فرم 60 به 64 یک میلیون تومن پول کارت گرافیکی بدن..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این قابلیتهیای گرافیکی تا یکی دو سال دیگه بدرد کسی نمیخوره. Pc که بخواد این رو با ایدالهای کرایتک اجرا کنه ساخته شده؟ :D.
یکم هم به گیم پلی توجه کنن به کسی بر نمیخوره..
کموفلاژ میزنی اول تا اخرش بازی رو میری. ایرادش چیه؟ :D.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این فقر بازی روی PC متاسفانه باعث شده شما از گیم پلی Crysis فراتر رو تجربه نکنی! و خیال کنی گیم پلیش خیلی خفنه..

قبل این که پست بدی کمی فکر کن تا سوژه نشی ، مطمئنن من عناوین خیلی بیشتری از شما رو تجربه کردم حالا دلیل نمیشه چون الان 360 ندارم ( فروختم ) نه هیلو بازی کرده باشم نه Geow یا نتونسته باشم U3 ، KZ و .. رو تجربه کرده باشم ؛ بنده فن دو آتیشه Deus Ex ـم و این رو همه می دونن ، سری ـی که بر محوریت گیم پلی و داستان هست ؛ حالا چون شما خوشت نیومده از کرایسیس دلیل نمیشه گیم پلیش خوب نباشه ، شاید بلد نبودی با Mouse و Keyboard بازی کنی .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
گیمر نوب یک بازی مثل Star Craft رو اصلاً بازی نمیدونه!
فقر بازی برای PC با چنین ذهنیتی درسته! و بله فقرش خیلی غنی هم هست!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
a5882_mindblownmemegenerat.jpg

ما که هر چی بگیم قبول نمیکنی، نظرت رو به ابتدا و انتهای نقد Gamespot جلب میکنم.
ابتدا:
Crysis is visually stunning, packed with intelligent, thrilling gameplay, and easily one of the greatest shooters ever made.
انتها:
Quite simply, Crysis represents the first-person shooter at its finest, most evolved form.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
قبل این که پست بدی کمی فکر کن تا سوژه نشی ، مطمئنن من عناوین خیلی بیشتری از شما رو تجربه کردم حالا دلیل نمیشه چون الان 360 ندارم ( فروختم ) نه هیلو بازی کرده باشم نه Geow یا نتونسته باشم U3 ، KZ و .. رو تجربه کرده باشم ؛ بنده فن دو آتیشه Deus Ex ـم و این رو همه می دونن ، سری ـی که بر محوریت گیم پلی و داستان هست ؛ حالا چون شما خوشت نیومده از کرایسیس دلیل نمیشه گیم پلیش خوب نباشه ، شاید بلد نبودی با Mouse و Keyboard بازی کنی .

اگر گیم پلی های بهتر از کریسیس رو تجربه نکردی که دیگه ایرادی وارد نیست ولی اگر به قول خودت اکثر بازیهای رو مثل Geow و Unchard و COD و... رو تجربه کردی و همچنان بر خوب بودن گیم پلی Crysis تکیه میکنی اینجاست که جای سئوال و تعجب داره..!

گیم پلی Crysis همهیشه جزء ضعیف ترین های نسل بوده و اگر میبینی این یکی دو میلیونی که این بازی رو خریدن فقط به خاطر گرافیکش بوده وگرنه هیچ دلیلی نداره که بازی که هم گرافیکش عالی هست هم گیم پلیش به زور و با هول و دَلَک یکی دو میلیون فروش کنه..!

کموفلاژ میزنی اول تا اخرش بازی رو میری. ایرادش چیه؟ :biggrin1:.

هیچی.. خیلی هم تحول غنی محسوب میشه..
biggrinsmiley.gif

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بعضی از دوستان تا متوجه شدن که تفاوت نسخه PC و کنسول خیلی زیاده که نمیشه چشم پوشی کرد,شروع کردن به ایراد گرفتن از گیم پلی بازی!!!;;)
باشد که به راه راست هدایت شوید!!:d

بر منکرش لعنت هر کی بگه Crysis کلا گیم پلی بدی داشت ! واقعا دیگه ته بی انصافیه ! از تریلر ها هم مشخصه که گیم پلی بسیار خوب کار شده .

والله شما متوجه نشیدن 4 فریم بالاتر و دو خط رزولیشن بیشتر نشانه ظهور نسل بعد نیست! و فقط نشانه خالی کردن جیب یک سری PC Gamer ساده هست که حاضراند برای رسیدن از فرم 60 به 64 یک میلیون تومن پول کارت گرافیکی بدن..

بابا کدوم فقر ! کدوم بازی ! والله ما که راضی هستیم از این همه گیم ! متاسفانه گیم ها زیاد شدن و توقعات هم رفته بالا ! وگر همچین چیزی نیست ! حالا ما منکر این نیستیم Halo بد یا Killzone بد نـــــــــــــــــــه ! خیلی هم عالیه ! ولی شاید عده ای اصلا خوششون نیاد !عده ای هم بیاد ! اینجا بحث سلیقه میشه .
بعدش کسی بلانسبت شما و جمع ! اصلا خود من مغز خر که نخوردم برم 3 و نیم میلیون گرافیک بگیریم فقط برای اینکه 4 فریم بالا تر از دوستم بگیریم ! این که نشد دلیل !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

قسمت اول حرفت رو که دوستان جوابت رو دادن!
من نگفتن نسل بعده,از خودت حرف در نیار!من گفتم تفاوت PC و کنسولها خیلی زیاده که حرفم هم درسته!!
اونایی که دارن که پولشم میدن,شما نمیخواد دلت به حال ما بسوزه!!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اگر گیم پلی های بهتر از کریسیس رو تجربه نکردی که دیگه ایرادی وارد نیست ولی اگر به قول خودت اکثر بازیهای رو مثل Geow و Unchard و COD و... رو تجربه کردی و همچنان بر خوب بودن گیم پلی Crysis تکیه میکنی اینجاست که جای سئوال و تعجب داره..!

گیم پلی Crysis همهیشه جزء ضعیف ترین های نسل بوده و اگر میبینی این یکی دو میلیونی که این بازی رو خریدن فقط به خاطر گرافیکش بوده وگرنه هیچ دلیلی نداره که بازی که هم گرافیکش عالی هست هم گیم پلیش به زور و با هول و دَلَک یکی دو میلیون فروش کنه..!

هیچی.. خیلی هم تحول غنی محسوب میشه..
biggrinsmiley.gif

یعنی بخاطر گرافیکش متای 91 داره ؟! همین قابلیت های Nanosuit و گیم‌پلی Open-Ended کرایسیس 1 کلی مورد تحسین قرار گرفت.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
Far Cry 3 موتورش Dunia 2 هست که اصلا هیچ ربطی به CE نداره. فقط Far Cry 1 بود که موتورش CE بود. FC2 موتورش Dunia بود که کلا 5-10% از کد CE استفاده کرده بودن و Dunia 2 که کلا از پایه با CE فرق داره.
C2 رو هم برای این همون اول با قابلیت های کامل ندادن که تفاوت فاحشش روی کنسول ها و PC تابلو نباشه که مردم فکر کنن X360 یا PS3 دیگه ابر سیستمی هستن و از PC بهترن. دیگه الآن مردم به اون راحتی جیگر نمیشن:d

FarCry 3 با موتور Dunia 2 ساخته شده .

اینم منبعش
http://mycryengine.com/index.php?conid=68
یوبی پول داده اسمش تو بازی نیاد:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
کرایسیس یک که رسما خدای fps ها محسوب میشه:x.به معنای واقعی عالی بود.حتی وقتی برای بار دوم روی ps3 بازیش کردم با وجود کلی افت فریم فوق العاده لذت بخش بود.
یه fps واقعا open world

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

LOL .

dude my time's worths more than feeding trolls .

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
KILL ME NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW

این که نسل بعد نمیشه با 2 فریم بیشتر=))
عزیز ایکس باکس فن گرامی خودت توی تاپیک های PS3 میگفتی بازی هاش به درد ... هم نمیخورن. به Uncharted میگی Unchert حالا اومدی میگی بازی های PC گیم پلی اون رو ندارن. جمع کن عزیز که هیتر شناخته شده ای هستی

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:36 PM ارسال شده بود ----------

اینم منبعش
http://mycryengine.com/index.php?conid=68
یوبی پول داده اسمش تو بازی نیاد:d
WTF???
شرمنده من توی ویکیپدیا نیگا کرده بودم که گفتم اصلا روحمم خبر نداشت. عجیبا غریبا
دم CE گرم که چه قدرتی نشون میده به رقبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر