نسخه ی PC عنوان Assassin's Creed: Revelations تاخیر خورد !

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
acrec-boys.jpg

عنوان Assassin's Creed: Revelations قرار بود برای PC در تاریخ 15 نوامبر 2011 عرضه شود .
اما امروز طبق گزارش eurogamer نسخه ی PC این عنوان تا 2 December سال 2011 تاخیر خورده است.
نسخه های کنسولی این عنوان طبق تاریخ گذشته یعنی در 15 نوامبر عرضه خواهند شد .فعلا یوبی سافت هیچ دلیلی برای این تاخیر اعلام نکرده است.
در گذشته نسخه های قبلی این عنوان نیز تاخیری چند ماه داشته اند که در ماه مارس عرضه شده اند.

منبع

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
خب ایشالا یوبی میخواد یه سیر تازه رو شروع کنه و اون( دوستان حلال کنن نفوس بده دیگه)

دوبار خبر اعلام تاخیر هستش 2 دسامبر به فوریه 2012 فک کن

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
حالا خوب شد خود خبر تاخیر ، به تاخیر نیوفتاد :d

جانم ;;) ؟!!! Brother Hood گند زد به نسخه های قبلی !!! خودت تنهایی به این نتیجه رسیدی یا کسی کمکت کرد :) ؟
من فک میکردم اتزیو نوار بهداشتی میپوشه جیگر :d

کلا نسخه ی دو و سه و این چهارمیش گند زدن به کل هیکل یکش ! یکش این قدر خوب بود که من دلم می خواست معلم کلاسمون رو خفه کنم برم خونه بتمرگم پشت پی سی بازیش کنم :D

ولی نترس اون ماله چیزاست :D فکر کنم نوادگان اتزیو چیز می شن اونو نخواهند داشت :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من نمیدونم یوبی با این تأخیر زدن ها روش هم میشه فارکرای 3 رو تأخیر بزنه برا PC ؟
چرا نزنه؟! عین باقلوا، یکی از دوستان تو تاپیک تأخیر BATMAN میگفت که خوب شد AC:RE تأخیر نخورد همونجا بهش گفتم صد در صد میخوره شما شک نکن، اینجا هم من به شما قول میدم این بازی هم تأخیر خواهد خورد در بهترین شرایط به مدت یک ماه، حالا ببینید کی گفتم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خدایا ازت عاجزانه خواهش می کنم، تو رو امام زمان، در این Ubi رو گِل بگیر تا همه PC گیمرها از دستش راحت بشن، اون وقت من هم یه نذری میدم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
خدایا ازت عاجزانه خواهش می کنم، تو رو امام زمان، در این Ubi رو گِل بگیر تا همه PC گیمرها از دستش راحت بشن، اون وقت من هم یه نذری میدم.

مردک زبونتو گاز بگیر با این دعا کردنت:|مگه این وسط فقط شما PC gamer های بدبخت هستید؟:|:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مردک زبونتو گاز بگیر با این دعا کردنت:|مگه این وسط فقط شما PC gamer های بدبخت هستید؟:|:D
شما کنسول نوب ها که غمی ندارین. :d
این Ubi مردشور برده فقط ما PC گیمرها رو اذیت میکنه. :|
الان میرم به کلوب Anti Ubisoft میزنم. :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
مثل روز روشن بود که این هم تاخیر میخوره...
کلا یوبی سافت اگر هر ماه مقدار مورد نیاز فحش برا خودش جمع نکنه اون ماه براش تموم نمیشه...

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
Ubi کلا کنسولیزه شده. به ویروس کنسول دچار شده و در عوض عین کنه چسبیده به PC که گند بزنه به این پلتفرم.

وحید دیگه چرند نگو خواهشا:D حالا دیگه کنسول شد ویروس؟:D پس تو خودت چرا بازیهاشو میفروشی؟:D PC که بدرد بازی نمیخوره.باید بذاریش برای اینترنتی،کار گرافیکی،فوتوشاپی چیزی :D یوبیسافتم دیگه فحش نمیخوره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر