نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
شما در تاپیک اول در مورد خرید بازی توضیح دادین.
در مورد شارژ حساب کاربری با کریدیت کارت و خرید گلد هیچی نگفتین.
یعنی مایکرو گندشو دراورده با این تحریم کردنش.
مشکلی ندارن که شما راحت با یا بدون چیز شکن میتونی حسابت رو شارژ کنی و کد گلد رو وارد کنی ولی برای خرید از روی سایت حتما باید چیز شکن داشته باشی دیگه این پیچیدگیش کجاس ؟ تنها تاثیر تحریم ها روی ما اینه که نمیشه بدون چیز شکن خرید کرد

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
مشکلی ندارن که شما راحت با یا بدون چیز شکن میتونی حسابت رو شارژ کنی و کد گلد رو وارد کنی ولی برای خرید از روی سایت حتما باید چیز شکن داشته باشی دیگه این پیچیدگیش کجاس ؟ تنها تاثیر تحریم ها روی ما اینه که نمیشه بدون چیز شکن خرید کرد
پس من الان خیلی راحت وارد محیط دشبورد بشم و ویزا کارت رو وارد کنم و بعد گلد رو بخرم؟یعنی دیگه نیازی به فیلتر شکن و از سایت خرید کردن نیست دیگه؟
پس نمیدونم چرا همه میگفتن باید از سایت بخری و فیلتر شکن داشته باشی و این مسائل!

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
پس من الان خیلی راحت وارد محیط دشبورد بشم و ویزا کارت رو وارد کنم و بعد گلد رو بخرم؟یعنی دیگه نیازی به فیلتر شکن و از سایت خرید کردن نیست دیگه؟
پس نمیدونم چرا همه میگفتن باید از سایت بخری و فیلتر شکن داشته باشی و این مسائل!
یه سوال شما میخوای از این گلد های 1 دلاری بخری ؟؟
اگر میخوای یک ساله بگیری که به نظر من بعد 3 4 سال تجربه بهتره بری از این سایت هایی که کد گلد میفروشن بخری خیلی خیلی به صرفه تر هستش ( هم ارزون تر هم راحت تر )یه کارت یه دلاری هم داشته باش هر 3 ماه یکبار هم که منقضی میشه و یمتونی باهاش راحت بازی های 360 رو هم بگیری

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
یه سوال شما میخوای از این گلد های 1 دلاری بخری ؟؟
اگر میخوای یک ساله بگیری که به نظر من بعد 3 4 سال تجربه بهتره بری از این سایت هایی که کد گلد میفروشن بخری خیلی خیلی به صرفه تر هستش ( هم ارزون تر هم راحت تر )یه کارت یه دلاری هم داشته باش هر 3 ماه یکبار هم که منقضی میشه و یمتونی باهاش راحت بازی های 360 رو هم بگیری[/QUOT]
نه اگه می خواستم سه ماهه یا یک ساله بخرم که یدفعه گلد رو از سایت میخریدم بعد کدشو وارد میکردم خیلی راحت.
من می خوام این گلد یک دلاری که تو دشبورد گذاشته و شیش روز دیگه هم ورش میداره بخرم.ولی متاسفانه تا حالا از اینکارا نکردم برا همین برام پیچیدست:-)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
برای 3 ماه یا یک ساله از همین سایت ها بخر کدش رو خیلی بهتره . برای اون هم برو از سایت از تب XBOX LIVE> JOIN XBOX live gold>join today بعدش هم دیگه مشخصه .
ولی فکر کنم این آفر رو دیگه برداشته الان بازم چک کن

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
من الان تو حسابم ۲ دلار پول دارم ولی تو داشبورد اصلا غیر فعاله نمیشه گلد خرید تو سایت هم چه با فیلترشکن چه بدون اون این پیغام و میده.
حالا پی به پیچیدگی ماجرا بردید؟
m3s9_screenshot_۲۰۱۶-۰۵-۲۵-۱۲-۰۵-۱۴.jpg

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من الان تو حسابم ۲ دلار پول دارم ولی تو داشبورد اصلا غیر فعاله نمیشه گلد خرید تو سایت هم چه با فیلترشکن چه بدون اون این پیغام و میده.
حالا پی به پیچیدگی ماجرا بردید؟
m3s9_screenshot_۲۰۱۶-۰۵-۲۵-۱۲-۰۵-۱۴.jpg

حاج نادر گل گلاب
اگه درست متوجه شده باشم شما میخوای با پولی که توی حساب لایو داری گلد بخری؟
اگه جواب بله هست که باید بگم این کار امکان پذیر نیست.
فقط 2 راه برای گلد شدن اکانت لایو وجود داره
1- خرید با استفاده از کردیت کارت(مستر، ویزا) یا حساب مجازی پای پال
2- خرید کارت لایو و ردیم کردن کد 25 رقمی در ایکس باکس یا سایت اکس باکس دات کام
اگرم که کلا سوال رو متوجه نشدم و اشتباهی توضیح دادم پوزش میخوام، شاید این اطلاعات به درد کس دیگه بخوره

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
حاج نادر گل گلاب
اگه درست متوجه شده باشم شما میخوای با پولی که توی حساب لایو داری گلد بخری؟
اگه جواب بله هست که باید بگم این کار امکان پذیر نیست.
فقط 2 راه برای گلد شدن اکانت لایو وجود داره
1- خرید با استفاده از کردیت کارت(مستر، ویزا) یا حساب مجازی پای پال
2- خرید کارت لایو و ردیم کردن کد 25 رقمی در ایکس باکس یا سایت اکس باکس دات کام
اگرم که کلا سوال رو متوجه نشدم و اشتباهی توضیح دادم پوزش میخوام، شاید این اطلاعات به درد کس دیگه بخوره
درست متوجه شدی دقیقا می خوام همین کارو کنم،حالا اگه بخوام با ویزاکارت حسابمو شارژ کنم و گلد رو بخرم راهش چجوریاست؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
درست متوجه شدی دقیقا می خوام همین کارو کنم،حالا اگه بخوام با ویزاکارت حسابمو شارژ کنم و گلد رو بخرم راهش چجوریاست؟

1- خرید ک.ر.ی.و(قند ش.ک.ن) مناسب با ریجن اکانتتون
2- خرید مستر کارت یا ویزا کارت
3- رفتن به سایت اکس باکس و وارد کردن مشخصات کارتتون در قسمت اطلاعات حساب کاربری(بلینگ)
4- خرید گلد

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان یه سوال بازی Inside تو وان قیمتشا به یورو زده ولی ازطریق خود سایت xboxکه میرم به دلار زده .توی قسمتbiling info هم که میرم کشور را زدهunited states. اگه امکانش هس میشه راهنمایی کنید چطور این بازیا بگیرم بالاخره گیفت کارت دلار بگیرم یا یورو؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
با سلام. برای گرفتن بازی های BC و رایگان هر ماه ( بازی های 360 ) باید همین روش رو انجام داد؟
بله روشش رو در پست اول تاپیک و این قسمت توضیح کامل دادم

نحوه share کردن V-pn روی Xbox one و Xbox 360 برای خرید بازیهای Xbox 360 و DLC بازیها

• Like
Reactions: amfouter

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
من چطور میتونم بدون داشتن کریدت کارت خرید کنم از لایو الانم 10 دلار شارژ تو حسابمه چیکارباید کنم؟ کریدت کارت رایگان نیست برا خرید؟الان fruit ninja kinect 9.99هست قیمتش چجور باید بخرمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر