موج بن شدگان Xbox Live به 600 هزار نفر رسید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

Xbox-LIVE-Logo.jpg

درود .

طبق گزارش یکی از مسئولان Microsoft موج گیمرهای بن شده در Xbox Live در امریکا و کانادا به 600 هزار نفر رسید .

و این در حالی است بعد از شکسته شدن قفل بازیه Modern Warfare 2 و پخش شدن ان در اینترنت ms کار بن نمودن را شدت بخشیده است . و تا چلوگیری از بازیهای کپی و دزدی دست از این کار بر نمیدارد .

MS میگوید . بیشتر کاربرانش جوانان هستند و از شرایط و مقررات کار با LIVE اگاه نیستند و از اینکه بعد از این مورد تلفن را بر میدارن و بر سر ما دادو هوار میکشن ناراضی هستیم .

و چندی پیش بعضی دیگر هم شروع به تهدید کردن اقای Stephen Toulouse مسئول قسمت XBOX LIVE پرداخته بودند

source

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
حقمونه باید بن بشیم!
حقمونه چون تو ایرانیم!
حالا بازیهای اورجینال چند هست؟؟؟؟؟
چه ربطی به این تاپیک داره؟!
اگر گیر بیاد(که نمیاد!)از بازی های PS3 گرونتر یا هم قیمته.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
عجب گیری کردیم اینها فقط دستشون به کاربرای لایو میرسه تو ایران 95% کسانی که کپی بازی میکنن اصلا نمیدونن لایو چیه..!

حالا بازیهای اورجینال چند هست؟؟؟؟؟

50 به بالا

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
اين حرکت به فروش کنسول هم فکر کنم کمک کنه ، چون يه سری ميرن دوباره کنسول جديد ميخرن
حالا يا ps3 يا 360 ...

مرسی واسه خبر

Microsoft از فروش کنسول سود نمیبره ... از فروش بازی ها سود میبره.... پارسیا جان بالاتر نوشتن !

من کجای حرفم گفتم سود ميبره ؟ من گفتم فروش
در ضمن فقط MS رو نگفتم SONY هم گفتم

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
عجب گیری کردیم اینها فقط دستشون به کاربرای لایو میرسه
بیان در خونه مردمو بزنن ببینن بازیاشون کپیه یا اصله؟
تو ایران 95% کسانی که کپی بازی میکنن اصلا نمیدونن لایو چیه..!
ممنون از اینکه با 98% کاربرای این سایت و بقیه کسانی که تو سایت نیستن توهین کردی:D;)

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
حقمونه باید بن بشیم!
حقمونه چون تو ایرانیم!
شما چرا همه چی رو به ایران ربط میدید؟
هیچ یک از این 600.000 در ایران نبودن ولی همشون بن شدن
هر کسی ارجینال میخره اول به شخصیت خودش احترام میزاره بعد به سازنده ها و ..........
البته من خودمم کم از این فیلما و بازیا ندارم:cheesygri:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
به هر حال ما هم که بن شدیم رفت! بیچاره مسئول بخش لایو که تهدیدش هم کرده بودن! :D نه! راستی بذار تهدیدش کنن! :D مریض بود ما رو بن کرد؟! مگه ما چیکار کرده بودیم؟! فقط بازی هامون کپی بود! :D :D :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بابا خواهشاً این جمله چرت و پرت شکسته شدن قفل MW2 رو هی ننویسید. یه منبع خبری بی سواد اومده گفته که هکری که قفل MW2 رو شکسته بود دستگیر شد بعد همه جا هی گیر دادن به این مسئله قفل بازی.

بازی های 360 اصلاً قفل ندارند و تمامشون یک شکل هستند و هر کسی به راحتی با خوندن یک آموزش ساده که با یه سرچ تو گوگل پیدا می شه می تونه از بازی های اورجینال 360 کپی بگیره.

بن کردن مایکروسافت هم اصلاً ربطی به این بازی نداره.

اقا اشکان قربان شکلت حالا چرا شما میزنی مارو منبعش بیسواد بود دیگه ببخشید شما دیگه نمیگیم ;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینجوری که معلومه یک میلیون نفری توی آمریکا و کانادا دزدن:d!خیلی زیاده !!!

اصلا هم زیاد نیستن چون جمعیت آمریکا به تنهای 250 میلیون نفر هستش حالا کانادا رو هم اضافه کنید ببین 1 میلیون زیاد میشه .;)

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
اصلا هم زیاد نیستن چون جمعیت آمریکا به تنهای 250 میلیون نفر هستش حالا کانادا رو هم اضافه کنید ببین 1 میلیون زیاد میشه .;)

البته ميشه گفت حرف شما هم اشتباهه
چون همه اون 250 ميليون نفر که 360 ندارن مطمئناً ، اگر داشتن الان آمار فرق
شايدم من اشتباه ميکنم يا بد متوجه شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر