موبايل!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان راستش این عکس يکی از نوادر بوده ! يعنی اینطوری نيست تو ایران و W800 و W810 چينی هم مشابه مالزی کار میکنند ، راستش عکسی دمه دست ندارم
306.gif
عیبی نداره..دستت درد نکنه
بهزاد جان شما میتونستی سوالتو از اول همینجا مطرح کنی و من هم بهتر بود یه سری توضیحات رو نمی دادم!
من هم انتظار نداشتم از دوستان اینجا کسی در مورد اون جنس هنگ کنگی که از طرح سونی اریکسون کپی غیرقانونی کرده و البته کلا یک گوشی دیگه ساخته بدونه.
اما متاسفانه شما ۱۰ ٪ حرف های من رو هم متوجه نشدی.
والا خوب چین هم w810 تولید میکنه و زیر نظر خود کمپانی اصلی هستش ! من اصلا منظورم این نبود !
سلام
والا علی جان نمی دونم کجای حرف هام این معنی رو می ده.....
من کاملا حرف ها شما رو متوجه شدم.....ولی خب فک نمی کردم به کار بردن کلمه قلابی اینقدر ناراحتت کنه.......
در هر صورت شرمنده!

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
ُEbliser جان این جنس که چينی نيست ، هنگ کنگی هست و اصلا به بازار ایران-اروپا-امريکا نمیرسه ، حالا چرا انتظار داشتی کسی ندونه !؟
این W810 که معرفی کردی به این دليل اینجا راجبه بحث نشد که هيچوقت رنگش رو هم نمیبينيم و از تفاوت هاش با W810 اصلی اینه :

1: دوربين 1.3
2: Mp4 ساپورت نمیکنه
3: مموری 128 مگ همراه
دوست عزیز هنگ کنگ بعد از سالهایی که تحت سلطه ی انگلیس بود دوباره به حالت قبل برگشته
من هم خودم متن خبر رو خودنم و توی پستم اینجا هم نوشته بودم هنگ کنگی ! ( میتونی نگاه کنی ادیت هم نشده ) اما به بهزاد جان گفته بودم چینی اولا به همون دلیل بالا ثانیا چون قطعات استفاده شده اونطور که خوندم چینی هستن.
دیگه اینکه چرا فکر میکنید همچین محصولی به دست ما نمیرسه ؟ نمیگم اونقدر زیاده که ممکنه به جای w810 به مردم قالب کنن ! اما مطمئن باشید وارد هم میشه به خصوص از طریق آب.
این هم که گفتم انتظار ندارم کسی بدونه اینجا به خاطر همون حرف خود شما یعنی مطرح نشدنش بودن که البته شمام قطعا اینجا در موردش نشنیدید.
اگر مایل به ادامه ی بحث بودید پیغام خصوصی بذارید که بحث کلی هم منحرف نشه.
سلام
والا علی جان نمی دونم کجای حرف هام این معنی رو می ده.....
من کاملا حرف ها شما رو متوجه شدم.....ولی خب فک نمی کردم به کار بردن کلمه قلابی اینقدر ناراحتت کنه.......
در هر صورت شرمنده!
بهزاد موردی نیست و من هم از کلمه ی قلابی ناراحت نشدم ! موضوع این بود که انعکاس شما جوری بود که انگار من همون w810 ساخت چین برای خود سونی اریکسون رو قلابی تلقی کردم در حالی که اصلا اینطوری نیست و خودم با کسانی که میگن جنس اگر چینیه پس باید ریخت دور مخالفم چون اگر کمپانی اصلی معروف باشه و به کیفیت محصولات اهمیت بده مطمئنا نمیذاره محصولش بدون کنترل کیفیت مناسب به تولید انبوه برسه !

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
:cheesygri اشس
To Hassan

حسن جان گفتی 480.000 قيمت داری !؟ اخه این قيمت که واقعا عجيب هست و واقعا نيمرزه برای 7710 , اخه میگی M600 و W950 رو نگم ، ولی این 3 تا فاکتور به طور کامل تو این 2 تا هست و P990 , خب دوربين هم که مهم نيست باز M600 و W950 مطرح میشند
296.gif

اره ديگه! قائدتا با مموری بالاتر کندی صورت میگيره ولی اخه این نوکياها مموری درست حسابی که ندارند همشون اکثرا اینطوری هستند
289.gif

P990 رو اگر بتونی تهيه کنی که خيلی خوب هست , راستی اگر 7710 رنج 470 ، 480 قيمت داری که خب Qtek S200 که من دارم هم این قيمت هست [ البته اگر با ويندوز مبايل راحت نيستی و کار نکردی توصيه نمیشه ]
291.gif

در مورد گارانتی ، يعنی چی گارانتی نداره !؟
من دقيق قيمت ندارم از 7710 ، 480 گفتی !؟ اگر این قيمت باشه من اینهارو پيشنهاد میکنم
283.gif

K800 , M600 , W900 , N73 , N80 , I300 , D900 , S200
هیچی من برم همون 7710 بگیرم بهتره ! :cheesygri Qtek چیه اه اه :cheesygri
طرز کار ویندوز موبایل هم بلدم .... این جا که من قیمت کردم 480 بود
بابا یکی نیست مرام بریزه قیمت بگیره تهران . باز دمت گرم تو میای یه جوابو میدی
این جا من رفتم یکی از مغازه های درس و جسابی(که مفت نمی ارزه)بعد گفت نوکیا اصلا ضمانت نداره!

این گوشی هایی که پیشنهاد کردی که تاچ نیست ! همون 7710 می گیرم خدا بده برکت دیگه

آخرین ویرایش:

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To GameStation

ببين فقط برای مکالمه خالی میخوای و هيچ کاره ديگه ای نمیخوای انجام بدی و شکل ساده هم مورد علاقه هست 1101 بگير ، خودم يک مدتی با 1101 کار کردم خيلی چيزه عالی هست ، باتری فوق الاده ، چراغ قوه ، Snake رديف
302.gif
و انتن دهی خوب
تو این رنج اکثرا کاره خاصی نمیکنن و بيشتر ظاهر گوشی فرق میکنه مثلا تو اینا که من مثال زدم
294.gif

Z300 طراحی زيبايی داره و میتونی باهاش عکس هم ببينی و کاور قابل تعويض و 650KB مموری
يا J230 هم 500KB مموری داره و يکی از معدود گوشيهای رنج زيره 100.000 هست که راديو داره که يک امتياز بزرگ محسوب میشه
305.gif

2600 از نوکيا هم انتن دهی خوبی داره و نکته فوق الاده مناسب اون 4MB مموری هست
البته من قيمت دقيق ندارم و چندتايی از این گوشيها بالای 80.000 قيمت دارند ولی من بازهم میگم اگر هيچکار خاصی نمیخوای انجام بدی 1101 بهترينه
300.gif

To Ebliser

Ebliser جان هنگ کنگ بعد از اینکه از سلطه بريتانيای کبير بيرون اومد و با چين همکار شد! دوباره شرايط متعادلی گرفته ، پرچم داره! فرمانروا داره [ که از سوی چين البته تعيين میشه ] و در کل چين برای درامد هم شد اون رو جدا تلقی میکنه و به صورت يک بانک در بانک برای چين عمل میکنه
288.gif

در نتيجه قضيه چينی منتفی هست اما دلايل اینکه W810 هنگ کنگی ! [ نه چينی که 60% مردم ایران دارن ] هيچوقت ایران نمیرسه :
1: این عکس رو ببين ، تو ایران هيچکسی با این آرم تابلو که نمیخره! و البته هيچ جا هم مشاهده نشده [ نکات مهم رو قرمز خط کشيدم !! ]
305.gif

fake-w810i.jpg

2: تو ایران هيچکس با مموری 128 که نمیخره! همه میدونن 512 مگ مموری همراه داره
3: تو ایران هيچ کس W810 با دوربين 1.3 که نمیگيره ! هم موقع خريد تست میکنند و تفاوت رو متوجه میشند هم از روی رزولوشن مشخص هست

البته این W810 تقلبی زياد مهم نيست چون نه در ایران و نه هيچ کجای دنيا W810 با این مشخصات نمیگيرن!
W800 تقلبی هم که این هست که خب اونم از نوادر بود!
302.gif

fakew800_.jpg

لينک خبر W810 تقلبی

To Hasan

حسن جان من که هرچی سعی کردم با مدرک/لينک/سند راضيت کنم ، قبول نکردی
306.gif

فقط يک حرف دارم برو تو خيابون بگو اقا 7710 بگيرم يا M600 يا 7710 بگيرم يا W950
283.gif

من بگم اخر سر پشيمون ميشی ، من سر Motorola A1000 همين اصرار رو کردم و بعدا بيچاره شدم! ببين کی گفتم
301.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد موردی نیست و من هم از کلمه ی قلابی ناراحت نشدم ! موضوع این بود که انعکاس شما جوری بود که انگار من همون w810 ساخت چین برای خود سونی اریکسون رو قلابی تلقی کردم
سلام
والا این جوری که تو کشور ما باب شده جنسی که کلمه ساخت در داخل چین رو به یدک می کشه و البته اورجیناله اون مربوط به کمپانی های معروف هست همه این تجسم رو دارند که جنس چینی قلابی هست
من هم اصلا از روی حرف هایی که زدی نمی خواستم چنین برداشتی رو داشته باشم
ولی شما اینکه می گی من جایی دیگه صحبت کردم (یا اینکه چرا از اول همین جا مطرح نکردم!!) من کاملا نیتم این بود که انتخاب درست رو از زبان اشخاصی وارد بشنوم.........برای همین با شما مشورت کردم
......................!

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
در نتيجه قضيه چينی منتفی هست اما دلايل اینکه W810 هنگ کنگی ! [ نه چينی که 60% مردم ایران دارن ] هيچوقت ایران نمیرسه :
1: این عکس رو ببين ، تو ایران هيچکسی با این آرم تابلو که نمیخره! و البته هيچ جا هم مشاهده نشده [ نکات مهم رو قرمز خط کشيدم !! ]
2: تو ایران هيچکس با مموری 128 که نمیخره! همه میدونن 512 مگ مموری همراه داره
3: تو ایران هيچ کس W810 با دوربين 1.3 که نمیگيره ! هم موقع خريد تست میکنند و تفاوت رو متوجه میشند هم از روی رزولوشن مشخص هست
دوست من یعنی چی منتفی هست ؟ خوبه خود شما بیشتر توضیح دادی و اینکه منم گفتم قطعات چینی هستش ! و غیر از اون خودم اشاره کردم به هنگ کنگی بودن اما به بیان عام از کلمه ی چین استفاده کردم ! ( حتما متوجه شدی اما خوب دلیل دیگه ای برای ادامه ی بحث بوده لابد ) - در ضمن اینکه گوشی اینجا وارد میشه یا نه چه ربطی به اینکه مردم میخرن یا نه داره ؟
شما اگه از اوضاع زاهدان - اهواز با خبر باشی این حرف رو نمیزنی ! من خودم دوستی دارم که اونجا زندگی می کنه و هر از گاهی باهاش صحبت میکنم ! متاسفانه تو این آشوب کشور ما هیچ چیزی رو نمیشه رد کرد. شمام فکر میکنید قراره مردم این گوشی رو به جای w810 اصلی خریداری کنن اما من دارم میگم وارد میشه و فروخته هم میشه الی خصوص به صورت قاچاق اما نه به عنوان w810 ! به عنوان یک گوشی دیگه ! امیدوارم متوجه منظور من شده باشی !

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من دیشب بالاخره این گوشی w810 i رو خریدم...همون مدل اصلی و دوکابل...
از گوشی کاملا راضی هستم و فعلا زیاد باهاش مشکلی ندارم

علیرضا جان اگه برنامه یا تم جالبی برای این مدل سراغ داشتی ما رو بی نصیب نذار
بعد تو جو استیک وسط گوشی آیا امکان داره رنگش بره؟
و بعد اینکه اون کابل دومی یه سرش به گوشی وصل میشه و اون یکی دو تا فیش سوزنی داره
همین به چه دردی می خوره؟
من به tv وصلش کردم.......ولی چیزی خاصی رو ندیدم........!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
خب حال گشتن نداشتم....تازه هر کسی رو بهر کاری:)
علیرضا هم وارد هست و هم این کاره;)(یه وانت لازمه فک کنم)
بعد هم من گوشی رو 299800 گرفتم:d

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Ebliser

راستش اخه این معنی نمیده که با يک نام ديگه میفروشن! روی جعبه نوشته W810 انوقت چجوری به عنوان يک گوشی ديگه میفروشند
297.gif

راستش رفيق زياد دارم يکيشون 10 سالی میشه اهواز زندگی میکنه و تو کار مبايل هم وارد و بهش Sms زدم و اون هم ابراز بی اطلايی کرد
292.gif

به نظرم این بحث اینجا پايان پيدا کنه بهتره!
305.gif

To Behzad

مبارکه
123.gif
، شيرينی
167.gif
302.gif

Equalize کردين ديگه !؟ قسمت موزيک رو تا به قدرت اصلی پخش موزيک برسين !؟
راستش مثلا W800 که استفاده میکردم وسط Joy Stick يک پلاستيک نارنجی بود که اون افتاد! يادمه 50% کسايی رو که بيش از 5 ماه استفاده کرده بودند هم افتاده بود!
يعنی کشتی و این چيزا باعث خرابيش میشه
262.gif

با کابل موزيک/عکس اینا میده ديگه
300.gif

این 4 themeهای اساسی و بينظيری برای w810 دارن
288.gif

Mobile9
Lasyk
Zedge
Esato

برنامه هم يک سری نقشه تهران ، مشهد و ،،، بود و ديکشنريهای فارسی-انگليسی و بر عکس که چندين صفحه قبل [ فکر کنم خيلی قبل ] لينکشون هست
302.gif

بازی جاوا هم 1100/1200 تايی دارم که آپلود میکنم بعدا
305.gif

راستی گويا گرون شده پس ، از گاجره گرفتی يا جای ديگه !؟
297.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
Equalize کردين ديگه !؟ قسمت موزيک رو تا به قدرت اصلی پخش موزيک برسين !؟
سلام
مرسی........شیرینی طلبت....بگو با چی حال می کنی....همونو برات بذارم تو سایت
برنامه هم يک سری نقشه تهران ، مشهد و ،،، بود و ديکشنريهای فارسی-انگليسی و بر عکس که چندين صفحه قبل [ فکر کنم خيلی قبل ] لينکشون هست
لینکشو برام بذار...دستت درد نکنه......لینک صفحه هم باشه موردی نداره
راستی گويا گرون شده پس ، از گاجره گرفتی يا جای ديگه !؟
297.gif
آره از گاجره گرفتم.....

گاجره چیه کیه؟
یکی از مراکز قوی عرضه گوشی و خط و لوازم جانبی تو مشهد هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر