موبايل!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
با سلام
من به یه مشکلی هم خوردم... گوشیم باتری لو داد و خاموش شد و زدم به شارژ.... ولی متاسفانه دیگه شارژ نمیشه یعنی نشون میده که داره شارژ میشه ولی هیجی ذخیره نمیشه...چیکار کنم؟؟؟؟ میتونی اینو هم بپرسی؟
مدل هم N97

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
با سلام
من به یه مشکلی هم خوردم... گوشیم باتری لو داد و خاموش شد و زدم به شارژ.... ولی متاسفانه دیگه شارژ نمیشه یعنی نشون میده که داره شارژ میشه ولی هیجی ذخیره نمیشه...چیکار کنم؟؟؟؟ میتونی اینو هم بپرسی؟
مدل هم N97
من فکر کنم باتریت عمرش تموم شد!یکی دیگه واسش بگیر ایشالا مشکل حل بشه!
احتمالاً باتری که روی گوشی بهت داده بودن غیر اصلی بوده!که اینطور شده!
کسی htc tattoo یا hero نداره؟
نظر در موردش چیست؟
چند وقتی بد جوری تو فکرمه!
این 2تا هم گوشیهای خوبین ولی اگه خواستی بگیری بین این 2تا HERO بگیر.
ولی در کل نسبت به قیمت چیزه خاصی بهت نمیدن به غیر از یه سیستم عامل جدید که کار باهاش لذت بخش هست
ولی در حال حاضر سیستم عامل آندروید خیلی برنامه و بازی براش نیست!
در ضمن HERO نمیتونی از بلوتوثش برای ارسال فایل استفاده کنی!!(مثل اون اوایل آیفون)
آفیس هم ساپورت نمیکنه!
فیلم برداریش هم تعطیله!!تغریباً!
که اینا یه مشکل حساب میشه!
کلاً با اون مقدار قیمت انتخاب های بهتری هم هستن!
ولی HERO خیلی خوش استیل و خوشگله!

alireza_dante

کاربر سایت
Apr 30, 2008
81
این 2تا هم گوشیهای خوبین ولی اگه خواستی بگیری بین این 2تا HERO بگیر.
ولی در کل نسبت به قیمت چیزه خاصی بهت نمیدن به غیر از یه سیستم عامل جدید که کار باهاش لذت بخش هست
ولی در حال حاضر سیستم عامل آندروید خیلی برنامه و بازی براش نیست!
در ضمن HERO نمیتونی از بلوتوثش برای ارسال فایل استفاده کنی!!(مثل اون اوایل آیفون)
آفیس هم ساپورت نمیکنه!
فیلم برداریش هم تعطیله!!تغریباً!
که اینا یه مشکل حساب میشه!
کلاً با اون مقدار قیمت انتخاب های بهتری هم هستن!
ولی HERO خیلی خوش استیل و خوشگله!
دستت درد نکنه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر دوستان
من یه مشکلی با بازی های 240x320 دارم
سایز گوشی من دقیقا همینه ولی وقتی بازی ها رو میخوام اجرا کنم بیا وسط بازی یه پیغامی میاد که یه ارور درباره حافظه جاوا میده.
کسی میدونه چیه این ارور چیه و چجوری میشه رفعش کرد؟
گوشیم:nokia 6233

یا حق

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
مشکل حل شد و اشتباه خودم بود.... شارژر رو به درگاه یو اس بی کامل فشار نمیدادم و هی قطع و وصل میشد اخر هم با تبدیل شارژش کردم و الان با شارژر مشکلی ندارم. 2 روزه که فوله! :D!

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان یک چند وقتی هست روی صفحه گوشیم(touch hd)یک چیزی ظاهر شده مثل این میمونه که انگار بنزین زیرشه!(دیدن وقتی بنزین یا روغن توی اب ریخته میشه چجوریه؟ اون شکلی)
اول فکر کردم مال محافظشه.محافظ رو باز کردم باز هم بودش.(حتی وقتی صفحه خاموش هم هست این روشه).یک کم که با ته انگشت فشار میدم صفحه رو میره ولی وقتی انگشتو برمیدارم دوباره میاد.
مشکل چیه دوستان؟
اگر پاسخ بدین ممنون میشم.
-----
به نظرتون بفروشم 3gs بخرم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یک چند وقتی هست روی صفحه گوشیم(touch hd)یک چیزی ظاهر شده مثل این میمونه که انگار بنزین زیرشه!(دیدن وقتی بنزین یا روغن توی اب ریخته میشه چجوریه؟ اون شکلی)
اول فکر کردم مال محافظشه.محافظ رو باز کردم باز هم بودش.(حتی وقتی صفحه خاموش هم هست این روشه).یک کم که با ته انگشت فشار میدم صفحه رو میره ولی وقتی انگشتو برمیدارم دوباره میاد.
مشکل چیه دوستان؟
-----

من همچین مشکلی پسر عموم با این گوشی داشت.LCD رو تعویض کرد حل شد.
اما تو خرید 3Gs شک نکن ;)

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
مشکل چیه دوستان؟
-----

من يه K-JAM داشتم اين طوري بود.
يعني از اول نه ولي وقتي يه بار كه TOUCH خراب شده بود دادم درستش كرد محافظ صفحه رو LCD هم نذاشته بود اين طوري شد.
كيفيتش تو روشنايي هم كم ميشه يه مقدار.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مشکل چیه دوستان؟
-----

رامین جون رد کن بره این ویندوز موبایل مسخره رو . ایفون بگیر که انصافا بی نظیره . اگه خریدی و پشیمون شدی خودم دوبرابر قیمت ازت میخرمش ;)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان 3g با 3gs خیلی تفاوت سرعت داره؟
لطفا سریعتر جواب بدین ممنون.
اگه هم هر دو تا رو خودتون مقایسه کردین بگین.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
تفاوتشون خیلی زیاد نیست ولی کم هم نیست و محسوس هست!
مثلاً در اجرا برنامه و... فکر میکنم حدود نیم ثانیه تا 1ثانیه 3gs از 3g سریعتر باشه ودر منو ها هم 3gs روون تر هست.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تفاوتشون خیلی زیاد نیست ولی کم هم نیست و محسوس هست!
مثلاً در اجرا برنامه و... فکر میکنم حدود نیم ثانیه تا 1ثانیه 3gs از 3g سریعتر باشه ودر منو ها هم 3gs روون تر هست.
خوب میخوام الان ببینم میارزه که من 200-300 تومن اضافه بدم یک 3gs بگیرم؟
همین امروز با کلی ضرر گوشیمو فروختم برای خرید یکیشون.از چند نفر سوال کردم 3g رو پیشنهاد کردن.شما به نظرتون کدوم به صرفه تر هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر