موبايل!

vaio

کاربر سایت
Jun 10, 2008
83
بله من کار کردم و از نظر من گوشی خیلی خوبیه و همه چیزش در حد و خوب و حتی عالی کار میکنه از دوربین گرفته تا gps و ال سی دی و پلیرش .
این gps با اینترنت کاری می کنه ؟
چون گوشی های جاوا همشون مجبورن به اینترنت وصل بشن
نقشه ایران رو از روی گوگل مپ می گیره؟

من بین دو گوشی lg ke990 وg900 دچار تردید شدم لطفا کمک کنید
g900 از لحاظ نرم افزار خیلی بهتره چون سیستم عامل سیمبین داره
از لحاظ دوربین هم زیاد فرقی ندارن
در کل g900 بهتره چون تاچ lg خیلی حساسه و با ضربه کوچیک خراب می شه
در کل اگر یک گوشی می خوای که هم تاچ باشه هم اس ام اس بزنی g900 انتخاب خوبی هستش

Last edited by a moderator:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این gps با اینترنت کاری می کنه ؟
چون گوشی های جاوا همشون مجبورن به اینترنت وصل بشن
نقشه ایران رو از روی گوگل مپ می گیره؟

نه کاری با اینترنت نداره و خود گوشی امواج ماهواره ای رو دریافت میکنه . واسه نقشه هم میتونی براحتی نقشه هر جایی رو که خواستی توی اینترنت پیدا کنی .

g900 از لحاظ نرم افزار خیلی بهتره چون سیستم عامل سیمبین داره
از لحاظ دوربین هم زیاد فرقی ندارن
در کل g900 بهتره چون تاچ lg خیلی حساسه و با ضربه کوچیک خراب می شه
در کل اگر یک گوشی می خوای که هم تاچ باشه هم اس ام اس بزنی g900 انتخاب خوبی هستش
البته سیستم عاملش از نوع سیمبیان نوکیا نیست و برنامه هاش هم بطبع خیلی کمتره و انتظار زیادی ازش نداشته باشید . از لحاظ دوربین هم باید عرض کنم که دوربین ال جی بهتر از دوربین سونی اریکسونه و کیفیت بهتری در رنگها و جزئیات ارائه میده مخصوصا بدلیل وجود فلاش زنون کیفیت عکسها در نور کم بسیار بهتره از سونی اریکسونه . در فیلمبرداری هم بدون شک ال جی با کیفت بسیار بالا و بی رقیبش از نظر فریم ریت رقیبی برای خودش نداره .
در مورد کیفیت ساخت هم بهتره بدونید که ال جی بسیار بهتر و با کیفیت تر ساخته شده که با در دست گرفتن هر دو این موضوع کاملا مشخصه و از نظر فنی هم یه سر و گردن از سونی اریکسون که بعد از سپردن ساخت گوشیهاش به چین کیفیت گوشیاش از قبل کمتر شده ، بسیار بهتره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نمیدونم واللا
ولی یه حسی بهم میگه n86 زود خز میشه:D

شک نکن 995 یه چیز دیگست . هم زیبا تره هم ساخت فوق العاده ای داره .
البته یه بررسی از گوشیای جدید تاچ اسکرین ال جی داشته باش واقعا گوشیای خوبین .

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اقا مهدی به نظرت f480 بهتره یا ku990 من میخوام یه خط دیگمو بندازم توش ولی نمیدونم کودوم بهتره
990 تاچش خازنی هستش ؟
دوربین کودوم بهتره دوربین برام مهمه چون دوربینه ایفون که زیاد مال نیست؟
سیستم عامل که هیچ کودوم ندارن .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا مهدی به نظرت f480 بهتره یا ku990 من میخوام یه خط دیگمو بندازم توش ولی نمیدونم کودوم بهتره
990 تاچش خازنی هستش ؟
دوربین کودوم بهتره دوربین برام مهمه چون دوربینه ایفون که زیاد مال نیست؟
سیستم عامل که هیچ کودوم ندارن .

اگه من باشم بدون شک هیچ کدوم رو نمیخرم بلکه ke990 رو میخرم ;) دقیقا شبیه ku990 هستش ولی فلاش زنون داره و رنگش هم فقط مشکیه ولی ku990 رنگ سربی هم داره و جالبه بدونید ke990 ارزونتره . بدون شک ke990 از 480 خیلی بهتره هم در عکس و هم در فیلمبرداری . درسته که تاچش خازنی نیست ولی تاچ 480 هم چنگی به دل نمیزنه . تنها ایراد ال جی صدای زنگشه که یکم ضعیفه . من اگه جای شما باشم یه گوشی کوچک و باریک واسه گوشی دوم انتخاب میکنم یه چیزی مثل w880 سونی اریکسون البته اگه میخواهید هر دو گوشی همراهتون باشه .
در مورد دوربین ایفون هم عرض کنم که درسته دوربینش فوکوس نداره و از لحاظ پیکسل پایینه ولی من که تا بحال با دوربین بیشتر موبایلها کار کردم مدیریت رنگ هیچ دوربینی رو به استثنای s700 سونی اریکسون مثل ایفون ندیدم . ایفون در بعضی از موارد از خیلی از گوشیای 3 و حتی 5 مگا پیکسلی هم بهتره .

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
سلام .ال جی ke990دارای 2دوربین ومحافظ لنز داره ولی ku990تک دوربین وباطریش ضعیف تره اگر گوشی تاچ میخوای میتونیg900سونی اریکسون هم بگیری قیمتش هم 195هزارتومان هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر