موبايل!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
منظور از کارایی چیه ؟ دوربینش و فیلمبرداری و یا سیستم عامل و سخت افزار و ...
در مورد کلاس و خز نبودن هم مسلما هر چه گرونتر بخری کمتر تو دست مردم میبینیش . در حال حاضر ایفون . اچ دی و دایموند 2 بنظر من باکلاس ترینن . البته دایموند 2 داره کم کم زیاد میشه که دلیلش هم بعلت قیمت مناسب و امکانات خوبشه . ایفون هم بدلیل اینکه هنوز برای خیلیا ناشناختس و همچنین قیمت بالا و کمبودهایی که داره خیلی کم توی دست مردم دیده میشه .
نظر من اینه که اگه اکثر امکانات یه گوشی رو در حد خوب میخوای میتونی اونو توی دو گوشی HTC یعنی اچ دی و دایموند 2 داشته باشی .
مهدی جان به نظرم تاچ پرو2 هم خیلی خوبه هر چند نسبت به قبلیش تفاوت زیادی نداره ولی خیلی زیبا و با کیفیته.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
مهدی جان به نظرم تاچ پرو2 هم خیلی خوبه هر چند نسبت به قبلیش تفاوت زیادی نداره ولی خیلی زیبا و با کیفیته.
من رفتم تو یه فروشگاه تا اومدم درباره HTC بپرسم یارو شروع کرد . میگفت اشغاله تایوانیه زود خراب میشه منم گفتم مگه میخوام با گوشی کشتی بگیرم ؟ گفت نه من نمیدم بهت:confused: گفتم برای چی ؟ گفت چون خراب میشه:confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من رفتم تو یه فروشگاه تا اومدم درباره HTC بپرسم یارو شروع کرد . میگفت اشغاله تایوانیه زود خراب میشه منم گفتم مگه میخوام با گوشی کشتی بگیرم ؟ گفت نه من نمیدم بهت:confused: گفتم برای چی ؟ گفت چون خراب میشه:confused:

البته الان هر فروشنده ای که جنسی رو نداره و یا میخواد جنس مورد نظر خودشو غالب کنه و اطلاعاتی در مورد سوال شما نداره همین حرفا رو میزنه . اون فروشنده شعورش به همون اندازس که بتونه سر مردم رو کلاه بذاره و نه اینکه اطلاعات درست و مشاوره خوب به مشتریش بده . الان همه میدونن که htc بزرگترین تولید کننده ppc توی دنیاست که خیلی از تولید کنندگان دیگه از فناوری و تبحر این شرکت استفاده میکنن . نمونش همین سونی اریکسون با مدل اکسپریاست که با کمک مستقیم و میشه گفت کامل htc شهره خاص و عام شد .
بدون شک در حال حاظر بهترین خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش مربوط به گوشیهای htc هستش که هیچ مشکلی باهاش نخواهی داشت .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

صد در صد شکی نیست که گوشیهای جدید htc همه عالین و هر کدوم برای سلایق خاص و مختلفی تولید شده .

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
گوشی که زیاد دست همه نباشه حدودا 300-350 تومن چی پیشنهاد میکنید؟ الان تو این رنج قیمت 5800 خیلی زیاد شده هر کی میبینم گوشیشو عوض کرده رفته 5800 خریده...

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
n95 8 gb خوبه از همه لحاظ من خودم یکی دارم ..... در مورد این که میگی زیاد در دست مردم نباشه تو به گوشی بقیه چیکار داری اون وشی رو بخر که نیاز های خودتو برطرف کنه .

موفق باشی ;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من تو engadget خوندم...کفرشون در اومده بود از سرعتش،منم تعجب کردم:confused::confused:

سامسونگ 2 تا گوشی معرفی کرده (هنوز رسما معرفی نشده)،یکیش Omnia2 و یکی دیگش هم Omnia Pro که مشخصاتشون یکیه و فقط PRO کیبورد داره.
تو سایت GSM Arena نوشته که Cpu به کار رفته در گوشی 667mhz هست.
باید صبر کرد تا samsung unpacked برگزار بشه(که فکر کنم برگزار شده)تا بفهمیم سرعت Cpu واقعا چقدره...

والا من که ریویویی از این گوشی ندیدم تو این سایت ..... !

سامسونگ تو Samsung Unpacked که 15 جون برگزار شد رسما پنج تا گوشی جدید معرفی کرد :

تو سایت GSMArena هم CPU ی Omnia II و OmniaPRO

رو زده 800MHz .... .

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
سلام دوستان
ميشه يه گوشی خوب بين 200 250 دلار بگيد
چون ميخوام به کسی بگم
البته اگه نوکيا باشه بهتره
ممنون

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام دوستان.
آقا میشه یه htc به من معرفی کنید که قیمتش دورو ور 280 تا 320 باشه؟؟؟

شما فقط میتونید تاچ ویوا و یا تاچ رو بخرید .ویوا حدود 270 تومنه ولی تاچ رو مطمئن نیستم ولی احتمالا بین 360 تا 380 باید باشه البته قبلا دو نا ورژن داشت که یکیش رمش 64 بود و اون یکی 128 .

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
بین HTC Diamond II و Apple Iphone 3G کدوم بهتره ؟؟ از لحاظ زیبایی و کیفیت صفحه . به نظر خودم که کیفیت صفحه HTC خیلی بیشتره فکر کنم کاراییش هم بهتر باشه . خلاصه اگه کسی از قیمت این گوشی خبر داره بگه که میخوام با کله برم بخرم . ولی میترسم اینو بگیرم بگم کاشکی اونو گرفته بودم . فقط قیمت بدون گارانتی لطفا اخه گارانتیشون بدرد خودشون میخوره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر