موبايل!

اینی که من میگم برنامه نیست. دستکاری کردن در Registry ویندوزش هست. خیلی راحت با دونستن مسیرش شما میتونید که عدد تعریف شده رو خیلی زیاد کنید تا حساسیت عالی بشه. البته کم نکنید که گوشی رسما بدون استفاده میشه :دی چون صفحه حساسیت خودش رو از دست میده.
=================
برای مثال من خودم با تغییر در رجیستری اون بوق اشغالی که در اکسپریا از طریق اسپیکر پخش میشه رو غیر فعال کردم :cool: , خیلی رو اعصاب بود! :sick:

البته اون برنامه هایی که من میگم مثل tweak hd (اگه اشتباه نکنم ) کارشون اینه که توی فایلهای سیستمی و ریجستری تغییر بوجود میارن . بنظر من چون حساسیت چیزی نیست که نرم افزاری باشه و اون سنسورها هستن که فشار رو تشخیص میدن و تغییر توی اونا بوسیله نرم افزار خیلی منطقی بنظر نمیاد .البته این نظر شخصی منه شاید هم اشتباه باشه ولی منطقی بنظر میرسه .
اچ دی در بعضی از قسمتهای صفحه حساسیت خوبی داره ولی در یه جاهایی زیاد خوب نیست من توی دو سه تا گوشی امتحان کردم .
اینی که میگم حساسیت اچ دی خوب نیست نسبت به گوشیایی مثل اکسپریا و دایموند 2 هستش .

;)دوستان عزیز سلام و خسته نباشید من میخوام یه Apple Iphone 3G 16 GB بخرم بد امروز یه سر رفتم توی سایت Iphone دیدم که یه مدل جدید از سری گوشیهای Iphone را گزاشته به اسم Apple Iphone 3G(S) میخواستم از دوستان خواهش کنم ببینم این مدل از این گوشی تو بازار اوومده و چقدر با مدل معمولی تفاوت قیمت دارند و ..............:(

;)دوستان عزیز سلام و خسته نباشید من میخوام یه Apple Iphone 3G 16 GB بخرم بد امروز یه سر رفتم توی سایت Iphone دیدم که یه مدل جدید از سری گوشیهای Iphone را گزاشته به اسم Apple Iphone 3G(S) میخواستم از دوستان خواهش کنم ببینم این مدل از این گوشی تو بازار اوومده و چقدر با مدل معمولی تفاوت قیمت دارند و ..............:(

این مدل چند روز پیش معرفی شد . احتمالا تا یکی دو ماه دیگه میاد ایران ولی معلوم نیست وضعیت انلاک شدنش چی میشه شاید طول بکشه تا انلاک بشه البته باید دید انلاک فکتوریش کی میاد . موضوع قیمتش هم کاملا مبهمه چون ایران قیمتها حساب کتاب نداره بعید میدونم زیر 1 میلیون باشه البته دو سه ماه اولش . اگه نظر من رو میخواید فعلا همین 3g رو بگیرید تا وقتی که 3gs جا بیفته هر چند که بنظر من تفاوت دو گوشی انقدر نیست که بخوای چندین ماه واسش صبر کنی . سرعت 3g هم خیلی خوبه و مشکلی باهاش نخواهی داشت . فیلمبرداری هم در 3g قابل حله و دوربینش هم خیلی قویتر نیست فقط یک مگا پیکسل بیشتره .

این مدل چند روز پیش معرفی شد . احتمالا تا یکی دو ماه دیگه میاد ایران ولی معلوم نیست وضعیت انلاک شدنش چی میشه شاید طول بکشه تا انلاک بشه البته باید دید انلاک فکتوریش کی میاد . موضوع قیمتش هم کاملا مبهمه چون ایران قیمتها حساب کتاب نداره بعید میدونم زیر 1 میلیون باشه البته دو سه ماه اولش . اگه نظر من رو میخواید فعلا همین 3g رو بگیرید تا وقتی که 3gs جا بیفته هر چند که بنظر من تفاوت دو گوشی انقدر نیست که بخوای چندین ماه واسش صبر کنی . سرعت 3g هم خیلی خوبه و مشکلی باهاش نخواهی داشت . فیلمبرداری هم در 3g قابل حله و دوربینش هم خیلی قویتر نیست فقط یک مگا پیکسل بیشتره .
البته سرعتش که خیلی زیاد شده

سنسور حرکتی چیه؟

یعنی اینکه گوشی توانایی حس کردن و ضعیت و حرکت خودش رو نسبت به سطح زمین داشته باشه . مثلا شما گوشی رو از حالت عمودی به افقی ببری و یا هر گونه حرکت دیگه گوشی میتونه این حرکتها رو نسبت به سطح زمین تشخیص بده که در چرخش صفحه از عمودی و افقی و برعکس با حرکت گوشی به این جهتها و یا تعویض عکس و اهنگ با تکان گوشی در جهات مخالف و یا بازیهایی که با این حسگر کار میکنن کاربرد داره .

اقا من برنامه اینا روی گوشیم چی بریزم؟جایی هستش که دانلود کنم و بریزم؟!(تاچ اچ دی)
گوشی خریدم از اول تا الان تنها کار مفیدی که کردم باهاش اینه که چند بار عکس گرفتم باهاش و فقط اهنگ گوش دادم!:biggrin1:

اقا من برنامه اینا روی گوشیم چی بریزم؟جایی هستش که دانلود کنم و بریزم؟!(تاچ اچ دی)
گوشی خریدم از اول تا الان تنها کار مفیدی که کردم باهاش اینه که چند بار عکس گرفتم باهاش و فقط اهنگ گوش دادم!:biggrin1:

برو تو Mobilestan.Net اونجا کلی نرم افزار هست.ببین کدوماش به دردت می خوره.

دوستان سلام !

این Samsung i8910 Omnia HD تو بازار ایران اومده ؟ اگه اومده قیمتش چنده ؟

من تماسی که داشتم با تهران مثل این که هنوز وارد بازار تهران نشده این گوشی.
اما احتمال داره 1-2 هفته اول تیر توی بازار یافت بشه.

----
دوستانی که منتظر عرضه Sony Ericsson W995 بودن،این گوشی عرضه شده و در بازار ایران هم وارد شده.
قیمتش چیزی حدود 530 الی 550 هست. ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or