موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
البته از این دست کارها سالها قبل هم انجام میشد مثلا دو یا سه سال پیش سری k رو به سری w تبدیل میکردند و ...
اما توجه داشته باشید که معمولا این گونه تبدیلها بیشتر جنبه ظاهری داره و با توجه به تغییراتی که هکرها و برنامه نویسها بر روی شکل ظاهری منوها و استفاده از بعضی امکانات قابل تغییر روی گوشیها میدن میشه گفت ظاهر قضیه رو عوض میکنن نه باطنش رو .
مثلا شما قبلا پلیر رو باز میکردین و یه پنجره متفاوت و یه سری نشانه های ظاهری میدیدید و بعد از فلش کردن یه شکل دیگه از این پلیر رو میبینید .
یه سوال دیگه هم داشتم . شما چطور به همسان بودن سخت افزار این دو گوشی پی بردید؟
آره انجام میدادن ولی نه توی خونه!
خوب باطن کار کاملا عوض شده. سخت افزار یکیه ولی نرم افزار دراصل فلش W715 هست. نه صرفا یه تغییر ظاهر. نمونش همون چراغ نارنجی یا قابلیت Shake Control که مخصوص سری واکمنه.
دیگه خودم میدونم چی ریختم! فلشش رو با SEUS از خود سونی اریکسون میشه دریافت کرد...
بگذریم.
من اول از همه وقتی دیدم امکانات و ظاهرشون کپی همدیگه است شک کردم. همینجوری همچین تخیلی تو ذهنم بود که برم به یه تعمیرکار بگم این کارو امتحان کنه (کما اینکه رو گوشی قبلیم یه بار فلش اشتباه نصب شده بود). علاوه بر اون از این مطمئن بودم که IC فلش اونها یکیه.
که یه روز این دوتا گوشیو همینجوری با هم سرچ کردم و فهمیدم که بله. سخت افزار واقعا یکیه و عوض کردن نرم‌افزار هم سخت نیست.
فقط مونده IMEI اش رو هم بدم کسی دست کاری کنه که واقعا بشه W715. چون در غیر این صورت اگر گوشیم رو آپدیت کنم (با SEUS یا مستقیم با GPRS) برام آپدیت G705 رو دریافت میکنه...
باتشکر...

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آره انجام میدادن ولی نه توی خونه!
خوب باطن کار کاملا عوض شده. سخت افزار یکیه ولی نرم افزار دراصل فلش W715 هست. نه صرفا یه تغییر ظاهر. نمونش همون چراغ نارنجی یا قابلیت Shake Control که مخصوص سری واکمنه.
دیگه خودم میدونم چی ریختم! فلشش رو با SEUS از خود سونی اریکسون میشه دریافت کرد...
بگذریم.

یعنی چی توی خونه انجام نمیدادن ؟ !! من چند تا از دوستام خودشون انجام دادن . خودم هم اون زمان که ان 73 موزیک ادیشن تازه اومده بود گوشی ان 73 معمولی خودم رو به موزیک ادیشن تبدیل کردم .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یعنی چی توی خونه انجام نمیدادن ؟ !! من چند تا از دوستام خودشون انجام دادن . خودم هم اون زمان که ان 73 موزیک ادیشن تازه اومده بود گوشی ان 73 معمولی خودم رو به موزیک ادیشن تبدیل کردم .
عجب...با چه برنامه‌ای بود حالا؟؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام.:love:
سه تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدید:
1. windows mobile 6.5 نسخه اصلی هست یا بتا؟
2.tuochFlo 3D رو میشه روی htc 3g نصب کرد؟
3.یه فارسی ساز خوب برای htc 3g سراغ ندارین؟
:love::love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام.:love:
سه تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدید:
1. windows mobile 6.5 نسخه اصلی هست یا بتا؟
2.tuochFlo 3D رو میشه روی htc 3g نصب کرد؟
3.یه فارسی ساز خوب برای htc 3g سراغ ندارین؟
:love::love:

1- هنوز بطور رسمی ریلیز نشده .
2- روی 3g نصبه .
3-فارسی ساز علیرضا عالیه .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اگه میشه لینک دانلودش رو بزارید:love:
در ضمن روی tuoch FLO, 3g نصب هست نه TF 3D:blushing:

این از تاچ فلو خیلی خیلی بهتره نصب کن حالشو ببر . فکر کنم 3g رمش 128 مگه اگه تاچ فلو نصب کنی رم زیادی اشغال میکنه . اینی که لینک دادم نصب کن که بنظر من از تاچ فلو 3d خیلی بهتره .
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=70315
اینم فارسی ساز که عالیه :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=53909

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
این از تاچ فلو خیلی خیلی بهتره نصب کن حالشو ببر . فکر کنم 3g رمش 128 مگه اگه تاچ فلو نصب کنی رم زیادی اشغال میکنه . اینی که لینک دادم نصب کن که بنظر من از تاچ فلو 3d خیلی بهتره .
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=70315
اینم فارسی ساز که عالیه :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=53909
خیلی ممنون واقآ عالی بود:love::love::love:
اگه یه آموزش نصب فارسی سازی هم بذاری دعات میکنم:blushing::blushing:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خیلی ممنون واقآ عالی بود:love::love::love:
اگه یه آموزش نصب فارسی سازی هم بذاری دعات میکنم:blushing::blushing:

اموزش نمیخواد . فایل رو کپی کن توی مموری گوشیت بعد اینستالش کن . بهتره که توی مموری خود گوشی اینستال کنی .بعد از اینستا حتما سافت ریست کن .
راستی شما باید برای داشتن کیبورد فارسی یه کیبورد که فارسی رو ساپورت کنه رو داشته باشی
این دو تا خیلی عالین :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=67163و http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=58803

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
با یه برنامه ime گوشی رو عوض کردم که شبیه سریال گوشی موزیک ادیشن شد بعدش توی سایت نوکیا گوشی رو بعنوان موزیک ادیشن میشناخت و فلش اون رو میریخت روی گوشی .
خوب با چه برنامه‌ای IMEI رو عوض کردین؟ لازم دارم چون.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بچه ها کسی میدونه چطور میشه نقشه‌های Google Maps موبایل روی برای GPS با کامپیوتر از نت دانلود کرد؟ و بعد هم به گوشی منتقل کنم؟
چون هزینش خیلی بالا میره بخوام با گوشی همه رو Cache بکنم...
باتشکر...
.:ویرایش:.
بیخیال خودم پیداش کردم!

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من الان یه x1 از اقا مهدی گرفتم میتونم بگم حرف نداره عالیه من ایفون هم داشتم به نظر من x1 خیلی کاربردی تر از ایفون هست البته نمیگم ایفون بده ولی الان دیگه موقع خریدش گذشته چون اپل مدل های جدید این گوشی رو داره میزنه تازه یه جا خوندم تو نسل بعدش میخواد از cpu چند هسته ای استفاده کنه
اپل حداقل تا 2010 هیچ گوشی جدیدی بیرون نمیده.هنوز خیلی از امکانات ایفون مونده که روش کار بشه

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خوب با چه برنامه‌ای IMEI رو عوض کردین؟ لازم دارم چون.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
!

والا یادم نیست چون دو تا سه سال پیش بود . توی سایت موبایلستان آموزشش بود بگردی پیدا میکنی .

اپل حداقل تا 2010 هیچ گوشی جدیدی بیرون نمیده.هنوز خیلی از امکانات ایفون مونده که روش کار بشه

البته بابک جان منم یه چیزایی راجع به سری سوم و سی پی یوی چند هسته ای و... شنیدم ولی بطور کامل در جریان نیستم .

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
منبع خاصی واسه این صحبتتون دارید اقای دکتر ؟
خیر قربان در حد شنیده ها تو فرومهای مختلف والبته از افراد قابل اعتماد و زبده ی فروم
ولی خودم هم بعنوان کسی که بیش از ده ساله که گوشی بازی میکنه و بیش از 80 گوشی رو تعویض کرده و با توجه به اشنایی هایی که از شرکت اپل و سیاست هاش دارم بعید میدونم اپل به این زودی دست به تغییرات ساختاری در ایفون بزنه.
همین الان اپل داره کلی سود فقط از بابت فروش اپلیکیشن برای ایفون و ایپاد تاچ در اپل استور میبره و بتازگی داره امتیاز فروش ایفون رو برای شرکتهای غیر امریکایی میده.بعیده از اپل یه محصول موفق رو از رده خارج کنه.
شما ps2 ی سونی رو ببینید.چقدر موند و فروخت
معمولا شرکت های بزرگ وقتی ببیند محصولاتشون خوب تو بازار میفروشه تا وقتی نیاز نباشه هزینه ای برای ایجاد یک خط تولید جدید برای محصول جدید نمیکنند.
والبته این فقط نظر بنده هستش:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر