موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان گوشی دو سیمکارته خوب چی معرفی میکنین ؟

Samsung B5702
هم مطمئنه.هم مشخصات خوبی داره.

samsung-b5702-1.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان i8510 سامسونگ چطوره؟گوشی خوبیه؟از همه لحاظ میگم

از همه لحاظ عالیه.اما خوب سنگینه و بزرگ.البته باید توجه کرد که سامسونگ هست و رنگش هم ممکنه بعد از یه مدت استفاده بلند بشه.

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
Samsung B5702
هم مطمئنه.هم مشخصات خوبی داره.

/

مرسی
ولی نمیدونم چرا از سامسونگ خوشم نمیاد :biggrin1: مخصوصا از این کشویی ها
توی چند صفحه پیش یکی از بچه ها K900 رو گفته بود که هر چی گشتم چیزی خوبی دربارش پیدا نکردم ؟! اصلا تولید شده یا از این چینی هاست ؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان لطف کنن یه گوشی خوی معرفی کنن به غیر تاچ اچ دی و اپل که هم دوربینش و هم صفحش با کیفیت باشه و کلا گوشی تاپی باشه بودجه هم تا 400 حالا یکم کم و زیاد مهم نیست

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من خودم 5800 دارم وباید بگم که عالیه ولی از لحاظ دوربین به پای 5 مگاپیکسلی ها نمی رسه و چیزیدر حد ان 73 است.ولی در کل عالیه!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

این S.E W995 که هنوز تو بازارهای جهانی و ایران نیومده ؟ کسی تاریخ ریلیز دقیقش رو میدونه ؟ (Q2 شو میدونم.)
کلا نظرتون در مورد این گوشی چیه و چه حدود قیمتیو موقع اومدنش تخمین میزنید ؟

پ.ن : لازم به ذکره که من در حال حاضر N95 8GB دارم و یه جورایی تو انتخاب بین iPhone 3G و W995 موندم . هر چند که میدونم صفحه نمایش بزرگ و لمسی و سیستم عامل و امکانات نرم افزاری ایفون با اون یکی قابل مقایسه نیست اما W995 یه سادگی و زیبایی خاصی داره که خیلی توجهمو به خودش جلب کرده ..... .
البته نظرم رو Samsung i8910 Omnia HD هم هست .

نظر شما چیه ؟ (ترجیحا با دلیل و مدرک )

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان i8510 سامسونگ چطوره؟گوشی خوبیه؟از همه لحاظ میگم

از همه لحاظ عالیه.اما خوب سنگینه و بزرگ.البته باید توجه کرد که سامسونگ هست و رنگش هم ممکنه بعد از یه مدت استفاده بلند بشه.

البته بنظر من با اون امکانات بالا و خوبش وزنو اندازش مناسبه . از لحاظ رنگ هم مشکلی نداره و میشه گفت از لحاظ کیفیت ساخت بدنه عالیه و نسبت به مدلای مشابه از برندهای مختلف خیلی خوش ساخت تره .
مرسی
ولی نمیدونم چرا از سامسونگ خوشم نمیاد :biggrin1: مخصوصا از این کشویی ها
توی چند صفحه پیش یکی از بچه ها K900 رو گفته بود که هر چی گشتم چیزی خوبی دربارش پیدا نکردم ؟! اصلا تولید شده یا از این چینی هاست ؟

با احترام به نظرتون ولی گوشیهای کشویی سامسونگ یکی از بهترین گوشیها از لحاظ کیفیت حالت کشویی و بدنس .
اون k900 هم یه مدل از گوشیهای چینی دو سیم کارتس که بنظر من با توجه به امکاناتش و قیمتش گوشی خیلی خوبیه .

دوستان لطف کنن یه گوشی خوی معرفی کنن به غیر تاچ اچ دی و اپل که هم دوربینش و هم صفحش با کیفیت باشه و کلا گوشی تاپی باشه بودجه هم تا 400 حالا یکم کم و زیاد مهم نیست

تا حدود 400 تومن تنها میتونی سراغ اومنیا بری البته باید 50 تومنی بزاری روش . البته مدلای لمسی ال جی مثل رینور و یا ke900 هم انتخابهای خوبین که هم شیکن و هم امکانات مدیای فوق العاده ای دارند .

دوستان سلام !

این S.E W995 که هنوز تو بازارهای جهانی و ایران نیومده ؟ کسی تاریخ ریلیز دقیقش رو میدونه ؟ (Q2 شو میدونم.)
کلا نظرتون در مورد این گوشی چیه و چه حدود قیمتیو موقع اومدنش تخمین میزنید ؟

پ.ن : لازم به ذکره که من در حال حاضر N95 8GB دارم و یه جورایی تو انتخاب بین iPhone 3G و W995 موندم . هر چند که میدونم صفحه نمایش بزرگ و لمسی و سیستم عامل و امکانات نرم افزاری ایفون با اون یکی قابل مقایسه نیست اما W995 یه سادگی و زیبایی خاصی داره که خیلی توجهمو به خودش جلب کرده ..... .
البته نظرم رو Samsung i8910 Omnia HD هم هست .

نظر شما چیه ؟ (ترجیحا با دلیل و مدرک )
از نظر من داشتن سیستم عامل واسه یه گوشی خیلی مهمه و شخصا دوست دارم با گوشی غیر از تلفن زدن کارای جانبی دیگه ای هم داشته باشم. سری w بیشتر روی موسیقی و بعد دوربین کار کرده و جدیدا هم ظاهر بسیار خوبی پیدا کردن.
اما ایفون یه مقوله دیگه ایه و میشه گفت غیر از دوربین که از قافله خیلی عقب مونده بقیه امکاناتش عالیه . هر چند که نداشتن خدمات در ایران بزرگترین ایراد واسه ایفونه .
و اما اومنیا اچ دی که با داشتن فیلمبرداری با کیفیت اچ دی (که البته ال جی هم با اسمارت ویوتی این امتیاز رو داره )و صفحه لمسی و سیستم عامل سیمبیان (که بنظر من زیاد جالب نیست) گزینه خوبیه . البته امنیا اچ دی از لحاظ جنس بدنه دچار ایرادهایی هم هست .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
6oinit.jpg

واقعا عجیبه...
این سیاست‌های شرکتای کلان رو میگم
واقعا چرا؟؟ چرا باید دوتا سخت افزار عینا فتوکپی همدیگه باشن ولی با دو نرم‌افزار متفاوت و به دو اسم متفاوت عرضه بشن؟؟
واقعا انقدر توی فروش تاثیر داره؟؟
قضیه‌ی همین گوشی خریدن ماست. مدتی بود چشمم همش دنبال W715 بود که مخصوص ودافون بود و کم کم داشت واسم عقده میشد که دیگه گفتم بیخیال. G705 که مشخصاتش عین اونه دیگه... فقط امکانات واکمن رو نداره که دیدم اونم کاری نمیشه کرد دیگه.
تو ذهنم بود گوشی رو که گرفتم به صورت فعالیت میدانی!! بدم دست یکی فلش W715 رو روش بریزه ببینم چی میشه...درکل...
در حال جستجو برای نرم‌افزارهای موجود برای گوشی آینده بودم که دیدم بــــــــــله! سخت افزار این دو گوشی یکیه و واقعا با یه فلش ریزی ساده این تبدیل به اون میشه!
خلاصه دیروز گوشی رو گرفتم و رفتم خونه و شروع کردم به فلش ریختن با a2uploader (و علاوه بر اون تعدادی هم کاستوم درایور برای بهبود دوربین و...قربون دنیای کرک) و به گوشی نورس سلامی دوباره کردم...
و البته با قیمت تمام شده‌ی خیــــــــلی کمتر...
و از تبدیلشون در این حد بهتون بگم که در حالت پخش موزیک واسه گوشیم قبل از فلش اتفاق خاصی نمیفتاد...اما حالا وقتی واکمن پلیر رو باز میکنم چراغای نارنجی پشت دکمه ها روشن میشه!!!!!1

در ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــن حـــــــــــــــــــــــــــــــد!!!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
از نظر من داشتن سیستم عامل واسه یه گوشی خیلی مهمه و شخصا دوست دارم با گوشی غیر از تلفن زدن کارای جانبی دیگه ای هم داشته باشم. سری w بیشتر روی موسیقی و بعد دوربین کار کرده و جدیدا هم ظاهر بسیار خوبی پیدا کردن.
اما ایفون یه مقوله دیگه ایه و میشه گفت غیر از دوربین که از قافله خیلی عقب مونده بقیه امکاناتش عالیه . هر چند که نداشتن خدمات در ایران بزرگترین ایراد واسه ایفونه .
و اما اومنیا اچ دی که با داشتن فیلمبرداری با کیفیت اچ دی (که البته ال جی هم با اسمارت ویوتی این امتیاز رو داره )و صفحه لمسی و سیستم عامل سیمبیان (که بنظر من زیاد جالب نیست) گزینه خوبیه . البته امنیا اچ دی از لحاظ جنس بدنه دچار ایرادهایی هم هست .

خیلی ممنون ار توضیحات و راهنماییات مهدی جان !

حالا خود شما اگه باشی کدومو انتخاب میکنی ؟ یا اصلا اگه گوشی دیگه ای مدنظرته لطف کن اونو بگو .

راسی اومنیا اچ دی که هنوز وارد بازارهای جهانی نشده و اگه چیزیم اومده باشه کیفیت ساخت محصول نهایی رو نداره مطمئنا .
پس این که از لحاظ جنس بدنه دچار ایراداییه رو از کجا میگی ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خیلی ممنون ار توضیحات و راهنماییات مهدی جان !

حالا خود شما اگه باشی کدومو انتخاب میکنی ؟ یا اصلا اگه گوشی دیگه ای مدنظرته لطف کن اونو بگو .

راسی اومنیا اچ دی که هنوز وارد بازارهای جهانی نشده و اگه چیزیم اومده باشه کیفیت ساخت محصول نهایی رو نداره مطمئنا .
پس این که از لحاظ جنس بدنه دچار ایراداییه رو از کجا میگی ؟

اینجا بحث پولی که میخواهید خرج کنید و توان پولیتون مطرحه . من شخصا ایفون رو ترجیح میدم ولی دو نکته هست و اونم اینکه اولا 700 تا 800 تومنی که میخواهید بپردازید پول کمی نیست پس باید نحوه تهیه این مقدار پول و ارزش این پول رو برای خودتون تجزیه تحلیل بکنید و با توجه به نیازهای ضروری تری که ممکنه غیر از موبایل داشته باشید تصمیم بگیرید . ثانیا توجه داشته باشید که ایفون هیچ خدماتی نداره و در صورت خراب شدن میشه گفت این پول از دستتون رفته و بعیده که بتونید این گوشی رو تعمیر کنید .
بنظر من منطقی ترین راه انتخاب یه گوشی مثل اومنیا هستش که با توجه به داشتن ویندوز موبایل و دوربین خوب و امکانات خوبش قیمت نسبتا مناسبی داره . البته اگه نیازی به سیستم عامل ندارید من شخصا گوشیهای جدید ال جی رو از تمام گوشیهای بازار بهتر میبینم . از ke990 با امکانات و قیافه عالی و مهمتر از همه قیمت بسیار مناسبش گرفته تا رینور با کاربری و دوربین عالیش و kc900 که هنوز نیومده ولی از الان میشه گفت بهترین دوربین 8 مگا پیکسلی و یکی از زیباترین گوشیهای موجود در بازار خواهد بود .
بازم میگم منطق یه چیز میگه و دل آدم یه چیز دیگه من که بیشتر به حرف دلم گوش میدم .
در مورد اومنیا اچ دی هم با توجه به مشخصاتی که از این گوشی ارائه شده و با توجه به نظراتی که سایتهای معتبر راجع به این گوشی دادن که معمولا از روی نمونه های محدودی که از این گوشی قبل از ریلیز جهانی عرضه شده بوده ، میشه گفت بدنه این گوشی از قسمتهایی دچار اشکالاتی هست . از اینها گزشته وجود سیستم سیمبیان با وجود سیستمهای قدرتمند دیگه ای مثل ویندوز موبایل ، اندریود ، پالم و مکینتاش نمیتونه پاسخگوی کاربران حرفه ای موبایل باشه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
6oinit.jpg

واقعا عجیبه...
این سیاست‌های شرکتای کلان رو میگم
واقعا چرا؟؟ چرا باید دوتا سخت افزار عینا فتوکپی همدیگه باشن ولی با دو نرم‌افزار متفاوت و به دو اسم متفاوت عرضه بشن؟؟
واقعا انقدر توی فروش تاثیر داره؟؟
قضیه‌ی همین گوشی خریدن ماست. مدتی بود چشمم همش دنبال W715 بود که مخصوص ودافون بود و کم کم داشت واسم عقده میشد که دیگه گفتم بیخیال. G705 که مشخصاتش عین اونه دیگه... فقط امکانات واکمن رو نداره که دیدم اونم کاری نمیشه کرد دیگه.
تو ذهنم بود گوشی رو که گرفتم به صورت فعالیت میدانی!! بدم دست یکی فلش W715 رو روش بریزه ببینم چی میشه...درکل...
در حال جستجو برای نرم‌افزارهای موجود برای گوشی آینده بودم که دیدم بــــــــــله! سخت افزار این دو گوشی یکیه و واقعا با یه فلش ریزی ساده این تبدیل به اون میشه!
خلاصه دیروز گوشی رو گرفتم و رفتم خونه و شروع کردم به فلش ریختن با a2uploader (و علاوه بر اون تعدادی هم کاستوم درایور برای بهبود دوربین و...قربون دنیای کرک) و به گوشی نورس سلامی دوباره کردم...
و البته با قیمت تمام شده‌ی خیــــــــلی کمتر...
و از تبدیلشون در این حد بهتون بگم که در حالت پخش موزیک واسه گوشیم قبل از فلش اتفاق خاصی نمیفتاد...اما حالا وقتی واکمن پلیر رو باز میکنم چراغای نارنجی پشت دکمه ها روشن میشه!!!!!1

در ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــن حـــــــــــــــــــــــــــــــد!!!

البته از این دست کارها سالها قبل هم انجام میشد مثلا دو یا سه سال پیش سری k رو به سری w تبدیل میکردند و ...
اما توجه داشته باشید که معمولا این گونه تبدیلها بیشتر جنبه ظاهری داره و با توجه به تغییراتی که هکرها و برنامه نویسها بر روی شکل ظاهری منوها و استفاده از بعضی امکانات قابل تغییر روی گوشیها میدن میشه گفت ظاهر قضیه رو عوض میکنن نه باطنش رو .
مثلا شما قبلا پلیر رو باز میکردین و یه پنجره متفاوت و یه سری نشانه های ظاهری میدیدید و بعد از فلش کردن یه شکل دیگه از این پلیر رو میبینید .
یه سوال دیگه هم داشتم . شما چطور به همسان بودن سخت افزار این دو گوشی پی بردید؟

KillJoy

کاربر سایت
May 1, 2009
53
نام
فری
من خودم 5800 دارم وباید بگم که عالیه ولی از لحاظ دوربین به پای 5 مگاپیکسلی ها نمی رسه و چیزیدر حد ان 73 است.ولی در کل عالیه!
به نظر من این گوشی به هیچ دردی نمیخوره من داشتم تاچش که باید بره مدرسه سرعت منو هاشم که افتضاحه . فقط به درد اهنگ گوش کرئن میخوره که اونم میشه بری یه i pod shuffle بگیری باهاش حال کنی اها دوربینشم از دوربین i phone که 2 هست بدتر هست با اینکه 3 هستش

KillJoy

کاربر سایت
May 1, 2009
53
نام
فری
من الان یه x1 از اقا مهدی گرفتم میتونم بگم حرف نداره عالیه من ایفون هم داشتم به نظر من x1 خیلی کاربردی تر از ایفون هست البته نمیگم ایفون بده ولی الان دیگه موقع خریدش گذشته چون اپل مدل های جدید این گوشی رو داره میزنه تازه یه جا خوندم تو نسل بعدش میخواد از cpu چند هسته ای استفاده کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر