موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اوخ اوخ,این سری 8800 عشقِ منه
الان 8800sapphire arte دارم اما اینو که دیدم دیگه رسما باهاش حال نمیکنم
واقعا این gold زیباس
البته من وقتی 1.300 پول sapphire دادم همه چپ چپ نگاه میکردن دیگه اگه بخوام 2-3 تومن پای این gold بدم باید با زندگیم خداحافظی کنم :D

احسان نظرت درباره این چیه :

[LTR]18K gold-plated body[/LTR]

و اون 4 گیگ مموری داخلیش... :biggrin1:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
اوخ اوخ,این سری 8800 عشقِ منه
الان 8800sapphire arte دارم اما اینو که دیدم دیگه رسما باهاش حال نمیکنم
واقعا این gold زیباس
البته من وقتی 1.300 پول sapphire دادم همه چپ چپ نگاه میکردن دیگه اگه بخوام 2-3 تومن پای این gold بدم باید با زندگیم خداحافظی کنم :D

این گوشی عین بعضی از ماشینای ساخت انگلیس میمونه با اینکه امکانات بالایی نداره
ولی اشرافیه.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
احسان نظرت درباره این چیه :

و اون 4 گیگ مموری داخلیش... :biggrin1:
اون مورد اول رو که ما نیستیم :D
اما دومی هم واقعا به کارِ من یکی نمیاد
این 1 گیگی هم که Sapphire داره نمیتونم پُر کنم :D

این گوشی عین بعضی از ماشینای ساخت انگلیس میمونه با اینکه امکانات بالایی نداره
ولی اشرافیه.

دقیقا,این سری Gold که دیگه محشره :love:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
احسان گرفتی مارو برادر!!:biggrin1: من 4 گیگه N91 پر کردم هیچ! فضا هم کم آوردم!:biggrin1:
آخه من نه توش موزیک میریزم,نه از این ویدیو های قِشتگ :D
از گوشیم فقط یه عنوان گوشی استفاده میکنم,نه یه مولتی مدیا پلیر.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
از گوشیم فقط یه عنوان گوشی استفاده میکنم,نه یه مولتی مدیا پلیر.
من از گوشی بودن دستگاه یا استفاده نمیکنم یا خیلی کم : د ی
برای همین خرید این گوشی ها پول دور ریختنه برای من!
کلا از نظرم باید گوشی یک جوری باشه آدم بتونه توش 1 ساعت فقط بگرده و سرگرم بشه،آخر دیگه حوصلش سر رفت به یکی زنگ بزنه : د ی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
دوستان نظرتون راجع به این HTC Touch Viva چیه ؟ من فکر میکنم با توجه به HTC بودنش و خوب اینکه یه PPC هست 355 خو باشه ؟
اگه میشه دوستان نظرشون رو بگن و اینکه با این 355 تومان حالا دیگه تا 400 چیزی بهتر از این Viva هست ؟
ممنون

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من تو game موبایل زیاد وارد نیستم،اما یک سوال.N-Gage بازیاش کیفیتش خیلی خوبه که محبوبه؟
این پست رو من الان دیدم گفتم جواب بدم:D خودِ N-GAGE که قدیمی شده ولی من الان از N-GAGE 2 استفاده میکنم. اولین قابلیت مهم بالا بودن گرافیک بازی است که در کمتر بازی هایی میشه دید. بازی های مخصوص N-GAGE 2 هستند قابلیت این رو دارن که با استفاده از N-GAGE Arena به صورت مالتی پلیر چه توسط بلوتوث و چه توسط نت بازی کنید که خودم امتحان کردم.یکی دیگه از قابلیت هاش شبیه به XBL هست که پروفایل دارید و میتونید Massage بزنید به دیگران یا اینکه Friend بشید. اما مهم ترین خاصیتش وجود چیزی به نام N-GAGE Point هست که کاملا شبیه به همون Game Point در 360 هست. من الان خودم 3675 تا N-GAGE Point دارم.

ببخشید اگر کم و کسری داره:D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
میگم کسی میدونه iPhone 3G رو از خارج واسم آوردن چند میگیرن که بشه سیم انداخت باهاش حرف زد!!!!؟
8800 Arte رو فروختم آیفون خریدم!!(نهایت خریت بود!!!)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
دوستان نظرتون راجع به این HTC Touch Viva چیه ؟ من فکر میکنم با توجه به HTC بودنش و خوب اینکه یه PPC هست 355 خو باشه ؟
اگه میشه دوستان نظرشون رو بگن و اینکه با این 355 تومان حالا دیگه تا 400 چیزی بهتر از این Viva هست ؟
ممنون

این گوشی نسبت به قیمتش خیلی امکانات بالایی داره و میشه گفت قیمتش فوق العاده مناسبه ولی توجه داشته باشید که از نظر سرعت با مدلهایی مثل دایموند ، پرو و اچ دی نمیتونه رقابت کنه ولی بازم میگم واسه یه کاربر مبتدی و کسی که نمیخواد گوشی رو پر از نرم افزارهای سنگین ویندوز موبایل بکنه فوق العاده مناسبه .

میگم کسی میدونه iPhone 3G رو از خارج واسم آوردن چند میگیرن که بشه سیم انداخت باهاش حرف زد!!!!؟
8800 Arte رو فروختم آیفون خریدم!!(نهایت خریت بود!!!)

قیمت ثابتی نداره ولی از چند جا بپرس چون هر کس هر چقدر دلش بخواد قیمت میده حتی تا 200 تومن هم شنیدم گرفتن . مواظب باش چون خیلی از موبایل فروشها کلاهبردارهای قهارین مخصوصا توی علا الدین .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
وزن 705 از 760 مقادیری کمتره.705 حسگرشتاب سنج برای چرخش اتوماتیک داره.توی دفترچه تلفن 705، 1000 تا شماره بیشتر جای میگیره.حافظه داخلی 705 ،120 مگابایت هستش و مال 760 40 مگابایت.705 دوربین برای مکالمه تصویری هم داره،یک ساعت هم بیشتر از 760 میشه باهاش حرف زد : د ی
کلا 705 هم جدیدتره و ویژگی هاش خیلی جاها بهتره،از نظر من صبر کنید 705 بیاد: د ی
تو روح این GSM Arena که عین آدم اطلاعات نمیده که من و شما راحتتر بفهمیم که جفت این گوشیا Accelero Meter دارن!
میگم واقعا خیلی شبیهن...دوربین دوم هم که...ندانم!
منم نظرم روی W705 هستش...
اما جدا میخوام بدونم کسایی که داشتن WiFi بیشتر به درد خورده یا GPS؟؟؟
باتشکر....

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
تو روح این GSM Arena که عین آدم اطلاعات نمیده که من و شما راحتتر بفهمیم که جفت این گوشیا Accelero Meter دارن!
میگم واقعا خیلی شبیهن...دوربین دوم هم که...ندانم!
منم نظرم روی W705 هستش...
اما جدا میخوام بدونم کسایی که داشتن WiFi بیشتر به درد خورده یا GPS؟؟؟
باتشکر....

با سلام

برای کاربرد شخصی بی سیم در ایران چند مورد بنظر می رسه:

بروزرسانی(آپدیت) کم دردسر، ایجاد شبکه خانگی و استفاده در تعداد بسیار کمی از مکان ها.

البته جی پی اسِ گوشی شما برای ساکنین بعضی شهرها توصیه نمی شه چرا که نرم افزارهایی با امکان سفارشی شدن برای آن کم است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر