موبايل!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
3 تا سوال دارم اگه کسی جواب کامل بده ممنون میشم
1.من یه w550 داشتم یهو حالا وقتی روشن میکنم و start phone رو میزنم configuration error میده.و میگه با سرور نتورکت تماس بگیر و اصلا بالا نمیاد.ولی از قسمت music only میتونم استفاده کنم.کسی میدونه چه مرگشه؟ میترسم ببرم تعمیرگاه...بخاطر قضیه ریکاوری و اینا...چون توش پر از فیلمای خانوادگی بوده و الان هم هست.
2.به همین دلیل بالا یه k310 دستم گرفتم که اونم زمین خورد و حالا دیگه روشن نمیشه.با توجه به اینکه اصلا رم نداره و اینا ولی توی این هم فیلمهای خانوادگی داشتیم که پاک کردم به نظرتون بردن این گوشی به تعمیر گاه ریسکه؟! یا واسه این مشکلی پیش نمیاد؟
3.میخوام برم دبی.از اونجا گوشی بردارم.اختلاف قیمتها چقده؟یکی از دوستام میگفت مشکل رجیستر کردن و اینا هست.جریان چیه؟ من که حالیم نشد:D
پ.ن: ببخشید سوالام زیاد شد:blushing:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
1.من یه w550 داشتم یهو حالا وقتی روشن میکنم و start phone رو میزنم configuration error میده.و میگه با سرور نتورکت تماس بگیر و اصلا بالا نمیاد.ولی از قسمت music only میتونم استفاده کنم.کسی میدونه چه مرگشه؟ میترسم ببرم تعمیرگاه...بخاطر قضیه ریکاوری و اینا...چون توش پر از فیلمای خانوادگی بوده و الان هم هست.
2.به همین دلیل بالا یه k310 دستم گرفتم که اونم زمین خورد و حالا دیگه روشن نمیشه.با توجه به اینکه اصلا رم نداره و اینا ولی توی این هم فیلمهای خانوادگی داشتیم که پاک کردم به نظرتون بردن این گوشی به تعمیر گاه ریسکه؟! یا واسه این مشکلی پیش نمیاد؟
blushing:
درود
گوشی W550 ـه احتمالا کاستومش ریخته به هم که اگر با برنامه Setool بلد باشی کار کنی خودت میتونی ردیفش کنی.
در مورد تعمیر کارا نمیشه زیاد بهشون اطمینان کرد:biggrin1:
گوشی از اینجا بگیری که بهتر تا دبی :-" اینجا حدود 20 تا 30 هزار میگیرن با اپراتور هماهنگ کنند ( همون رجیستر).

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
شرمنده نمیشه!:biggrin1:
.من یه w550 داشتم یهو حالا وقتی روشن میکنم و start phone رو میزنم configuration error میده.و میگه با سرور نتورکت تماس بگیر و اصلا بالا نمیاد.ولی از قسمت music only میتونم استفاده کنم.کسی میدونه چه مرگشه؟
سیم کارت که بسوزه اینطور میشه. نتورک گوشی میره. چون گوشیت W هست می تونی از واکمنش استفاده کنی.
به همین دلیل بالا یه k310 دستم گرفتم که اونم زمین خورد و حالا دیگه روشن نمیشه.
اول لازمه که یک خسته نباشید ویژه بهت بگم:biggrin1:
با توجه به اینکه اصلا رم نداره و اینا ولی توی این هم فیلمهای خانوادگی داشتیم که پاک کردم به نظرتون بردن این گوشی به تعمیر گاه ریسکه؟! یا واسه این مشکلی پیش نمیاد؟
والا اگه شانس منو داشته باشی که ریسکه! گوشیمو خالی تحویل تعمیرگاه دادم بعد با تمام عکسا و همه فیلمهام بهم برگردوند!!!:confused: اگه کسی که بهش میدی آدم نباشه همچین کاری می کنه. مخصوصاً اینکه میدونه دختری و فیلم و عکس هم که همیشه تو گوشی دختر ها هست. به هر حال به کسی که بهش اعتماد نداری نده. چون خیلی خوشگل گوشیتو Restore میکنه و همه چیرو میتونه ببینه (مدل و برند هم فرقی نداره)
3.میخوام برم دبی.از اونجا گوشی بردارم.اختلاف قیمتها چقده؟یکی از دوستام میگفت مشکل رجیستر کردن و اینا هست.جریان چیه؟ من که حالیم نشد:biggrin1:
دوستمون جوابتو داد ولی بازم از همینجا بگیر چون برندهای معروف همینجا نمایندگی دارند و قیمت ها اینجا کمتره.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
ُسلام
بچه ها n78 چنده؟ پولم بیشتر شده میخوام گوشی تو مایه های 300 بخرم.چی بخرم.جز k850.میخوام ببینم چی میتونم بخرم
دوربین خیلی برام مهمه
k850 خز شده؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
بچه ها n78 چنده؟
قيمت: 309000 تومان
پولم بیشتر شده میخوام گوشی تو مایه های 300 بخرم.چی بخرم.جز k850.میخوام ببینم چی میتونم بخرم
دوربین خیلی برام مهمه
Sony Ericsson G700 قيمت: 297000 تومان

Sony Ericsson P1 قيمت: 305000 تومان

Nokia N78 قيمت: 309000 تومان

k850 خز شده؟
خزم نشده باشه کار با دکمه هاش خیلی مشکله. مخصوصاً اس ام اس

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
شرمنده اویس جان من هی گیر میدما.من رفتم حتی توی یه سایت و همه راهنمایی ها رو هم خوندم اما اینو که درباره دکمه هاش میگی ناراحت شدم:D راستش پس دائیم دیشب گفت گوش مضخرفیه.صداش پائینه.دوربینش خوب نیست!!
نمیدونم چیکار کنم حالا.یکی میگه خیلی هنگ میکنه:D
یعنی صد در صد رد؟ نخرم؟
آخه من یه مسافرت میخوام برم دوربینش خیلی برام مهمه
یعنی بین n78 و k850 برم n78 بگیرم؟!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
درباره دکمه هاش میگی ناراحت شدم:biggrin1:
باور کن موقع SMS زدن بیچاره میشی!

sony_ericsson_k850.jpg

نگاه کن مهسا جان دکمه های جهت نما دقیقاً در بین دکمه های شماره گیری قرار دارند و زمان کار کردن و یا SMS زدن دستت رو هر دکمه دیگه ای امکان داره بخوره! شاید در دید اول زیبا به نظر برسه و طراحیش خوب باشه ولی کار کردن باهاش مشکله و به نظر من در یک گوشی اولین چیزی که باید مد نظر باشه راحتی کار با گوشی هست.
راستش پس دائیم دیشب گفت گوش مضخرفیه.صداش پائینه.دوربینش خوب نیست!!
باز دوربینش به نظرم بدک نیست چون لنزش سونی هست.
یعنی صد در صد رد؟ نخرم؟
نظر دیگه. به نظر من نخری بهتره.
به نظرم N78 به مراتب هم گوشیه برتریه و زیباتر و هم شیک تر. با اکثر بچه هایی هم که گرفتن صحبت می کردم ازش بد نمی گفتند.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اویس جان مرسی از راهنمائیهات
راستش عکسش رو که دیده بودم خودم هم به این مسئله فکر کرده بودم
البته من اس ام اس خیلی کم میدم اما خوب دیگه به قول شما مهمه:)
راستی عکسی که برام گذاشتی نیومد.ما از این کاربر الکی ها هستیم بابا:D
یه جای دیگه آپ کن بذار:)
، شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. این عمل می تواند به دلایل زیر باشد:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
راستی عکسی که برام گذاشتی نیومد.ما از این کاربر الکی ها هستیم بابا:biggrin1:
یه جای دیگه آپ کن بذار:)
;)

2ikqr6f.jpg

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
خانوم مهسا من با n78 كار كردم گوشيه خوبيه دوربينش 3.15 مگاپیکسل با قابلیت فوکوس اتوماتیکه
دكمه هاش براي SMS ينمه سخته (البته برا من سخت بود)
nokia-n78-pictures13.jpg
باطريش كه 1200mAh كه بدك نيست
صفحه نمايشش 320×240 پیکسل و در كل گوشيه توپيه
;)
-----------------------------------------------------------
اقا اويس خان من اين iphone رو (كه دربارش صحبت كرديم اگر يادت باشه)دادم به يه كسي لامصب:mad: معلوم نيست چه كارش كرده ال سيديش مات و چرب و اينجور چيزا شده خواستم پاكش كنم يه نفر گفت نميشه پاكش كرد من چه كار كنم:(به دادم برس
1چيزه ديگه اين N95 راهي نداره كه اين باطريش قوي تر بشه باطريش خيلي ذيقي پيقيه رو اعصاب راه ميره :mad:اعصاب ادم هي فيوز ميپرونه:evil:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دكمه هاش براي SMS ينمه سخته (البته برا من سخت بود)
آره برای پسرها خیلی کم مشکله ولی برای دخترها چون انگشتان و دستاشون باریک تره بر عکس پسرها خیلی راحت تره!
اقا اويس خان من اين iphone رو (كه دربارش صحبت كرديم اگر يادت باشه)دادم به يه كسي لامصب:mad: معلوم نيست چه كارش كرده ال سيديش مات و چرب و اينجور چيزا شده خواستم پاكش كنم يه نفر گفت نميشه پاكش كرد من چه كار كنم:(به دادم برس
والا در زمینه پاک کردنش کسی چیزی تا حالا بهم نگفته بود، چون تا حالا همچین مشکلی نداشته ولی به Hot Goal (معروف به علی دارغنس;)) میگم بیاد سوالتو بخونه بلکم جوابی داشته باشه. بیشتر از من با iPhone سرو کار داره.
1چيزه ديگه اين N95 راهي نداره كه اين باطريش قوي تر بشه باطريش خيلي ذيقي پيقيه رو اعصاب راه ميره :mad:اعصاب ادم هي فيوز ميپرونه:evil:
فکر نکنم. من استفاده کردم. باطریش که خوبه؟!
سلام دوستان من این n95 8gb ما پشتش رنگش پریده جلوشم رو صفحه مشکیش خط افتاده ببرم نمایندگیش درست میشه ؟
ببر. ضرری که نداره.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
شرمنده اویس جان من هی گیر میدما.من رفتم حتی توی یه سایت و همه راهنمایی ها رو هم خوندم اما اینو که درباره دکمه هاش میگی ناراحت شدم:D راستش پس دائیم دیشب گفت گوش مضخرفیه.صداش پائینه.دوربینش خوب نیست!!
نمیدونم چیکار کنم حالا.یکی میگه خیلی هنگ میکنه:D
یعنی صد در صد رد؟ نخرم؟
آخه من یه مسافرت میخوام برم دوربینش خیلی برام مهمه

سلام من چون خودم 850 دارم میگم
نظرم در مورد این گوشی
1:دکمه هاش رو من خودم قبول دارم برای sms سرعت رو کم میکنه(البته برای دست های کوچک تر این مشکل وجود نداره)
2:اون فامیل شما بلندی صدا منظورش بوده نه کیفیت ...اگر بلندی میخوای یک 73 بگیر فقط بلندی داره ولی 850 کیفیت مناسبی داره اینو همه تایید میکنن
3:دوربینش رو واقعا چطور میگه بده؟ اگر دوربینش تنظیم باشه فوق العاده عکس میگیره
4:هنگ هم ممکنه هر 2 3 روز یکبار بکنه که با اپدیت های جدید این مشکل در حال رفع شدن به طور کامل هست ... گوشی در حالت اپدیت این مشکل رو تقریبا نداره
بعد ویژگی بسیار باحال:biggrin1: این گوشی شتاب سنجه اونه که واقعا تو بازی ها و تم هاش لذت واقعی رو میفهمه ادم!
با حرکت گوشی در بازی ها مثل wii بازی عکس العمل نشون میده
برنامه های هم 100% هست که مثل w910 با حرکت دست موزیک رو عوض کنی
تم های shake it که فوق العادس!!
در کل صرف نظر از دکمه های گوشی به نظر من گوشی خوبیه:smile:
این گوشی به طور هم زمان میتونه از 2 نوع کارت m2 & micro sd هم استفاده کنه (به طور هم زمان)
sony-ericsson-k850-05.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر