موبايل!

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
نخير اين عکس ها فيک نيستش.اين چيپ توليد جديد Nvidia هستش و اون دستگاهی هم که ساخته برای نشون دادن قدرت بسياااااار بالای اين چيپ هستش.خروجی HDMI هم نشانگر قدرت اون هستش
حالا باید دید کدوم شرکت از این چیپ ها استفاده میکنه.

اين هم يک سری مشخصات کامل از اين چيپ :

Processor and Memory Subsystem : ARM11 MPCore
16/32-bit LP-DDR
NOR and NAND Flash support

HD AVP (High Definition Audio Video Processor : 720p H.264, MPEG-4, and VC-1/WMV9 Decode
720p H.264 and MPEG-4 Encode
Supports multi-standard audio formats including AAC, AMR, WMA, and MP3
JPEG encode and decode acceleration

ULP (Ultra Low Power) GeForce : OpenGL ES 2.0
D3D Mobile
Programmable pixel shader
Programmable vertex and lighting
CSAA support
Advanced 2D graphics

Imaging : Up to 12Mpixel camera sensor support
Integrated ISP
Advanced imaging features

Display Subsystem : True dual display support
720p (1280x720) HDMI 1.2 support
SXGA (1280x1024) LCD and CRT support
Composite and S-Video TV output
256 Mb of RAM, 8 Gb of flash memory;
4-inch display, 800x480 pixels, touch-sensitive;
HSDPA (Infineon SGOLD3);
WiFi;
Audio – Wolfson WM8375L;
GPS – SiRF;
Mobile TV – Siano DVB-H, DVB-T, T-DMB;
5 Mpix camera

nvidia_apx_2500_prototype_i01.jpg
در هر صورت این چیزی که شما عکسش رو گذاشتید یه گوشی مستقل نیست که ریلیز بشه بلکه صرفا یه گوشی برای نمایش دادن قدرت چیپ ساخت انویدیاست
من که همون اول گفتم انویدیا قصد تولید گوشی رو نداره

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
در هر صورت این چیزی که شما عکسش رو گذاشتید یه گوشی مستقل نیست که ریلیز بشه بلکه صرفا یه گوشی برای نمایش دادن قدرت چیپ ساخت انویدیاست
من که همون اول گفتم انویدیا قصد تولید گوشی رو نداره
ما که چیزی نگفتیم:D. فقط گفتیم عکس ها فیک نبود و به همچنین خروجی HDMI هم موجوده;)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
سایت GSMArena یه مقاله گذاشته که توش طریقه نامگذاری محصولات جدید سونی اریکسون رو گذاشته البته هنوز نمیدونن رو چه حساب سونی اریکسون یه مدل با اسم P1 داده بیرون:biggrin1:
big.jpg

اینم لینک مقاله

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
در رابطه با این گوشیه nVidia مثل اینکه حق با دوستانه ، چون تو خود متن مقاله نوشته :

And while NVidia itself isn’t interested in delivering products to end-users, the company churns out chipsets and feels quite content doing so​

ولی آخه چراااااااااااااا ؟!؟!؟ :(

در ضمن این منبع من یعنی Mobile-Review با سابقه ترین و معتبرترین منبع جهانیه که من تا حالا دیدم!
یه نگاه به آرشیو بازبینی هاش بندازید : Mobile-Review.com Handset reviews

به تاریخ ها خوب توجه کنید! یه چندتا از Review هاش رو هم خودتون ببینید تا متوجه سطح مقاله ها بشید...
پس از این به بعد اگر منبع Mobile-Review اعلام شد ، شک نکنید که حقیقت داره. ;)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
در ضمن این منبع من یعنی Mobile-Review با سابقه ترین و معتبرترین منبع جهانیه که من تا حالا دیدم!
یه نگاه به آرشیو بازبینی هاش بندازید : Mobile-Review.com Handset reviews

به تاریخ ها خوب توجه کنید! یه چندتا از Review هاش رو هم خودتون ببینید تا متوجه سطح مقاله ها بشید...
پس از این به بعد اگر منبع Mobile-Review اعلام شد ، شک نکنید که حقیقت داره.

تایید میشه...
یکه از سایت هایی هستش که به نظر من Review های واقعا کاملی داره.و حتی در مورد برخی لوازم جانبی ها هم مطالب خوبی مینویسه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا اینجا کسی هست که با Iphone کار کرده باشه و
تونسته باشه با Wi Fi در ویندوز ویستا این دو تا رو ( یعنی Iphone و Vista ) رو به هم Connect کرده باشه ؟:((
اگه کسی میدونه لطفا دریغ نکنه یا حداقل یه لینک انگلیسی یا فارسی بده !

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
آقا اینجا کسی هست که با Iphone کار کرده باشه و
تونسته باشه با Wi Fi در ویندوز ویستا این دو تا رو ( یعنی Iphone و Vista ) رو به هم Connect کرده باشه ؟:((
اگه کسی میدونه لطفا دریغ نکنه یا حداقل یه لینک انگلیسی یا فارسی بده !
من ایفون داشتم ولی با ویستا کانکت نکردم
میشه منظورتو واضح تر بگی ؟ واسه چه کاری میخوای این دوتا رو با هم کانکت کنی؟ من تا اونجا که شنیدم با MAC OS راحتتر میشه ایفون رو کانکت کرد

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من ایفون داشتم ولی با ویستا کانکت نکردم
میشه منظورتو واضح تر بگی ؟ واسه چه کاری میخوای این دوتا رو با هم کانکت کنی؟ من تا اونجا که شنیدم با MAC OS راحتتر میشه ایفون رو کانکت کرد
واسه کامل آنلاک کردن باید از اینستالر یه چند تا برنامه دانلود کنم که به
Wi Fi نیازه از اونجاییی که لپ تاپم Wi FI داره و ویندوزش هم Vista می خوام این دو تا رو به هم connect کنم
تا بتونم کامل آنلاک کنم
همه کاراش هم کردم و حتی اون علامت سه تا موجه هم میاد بالای آیفون اما تو Safari هیچ سایت باز نمی کنه و این Error رو میده : Safari Can't open the page because it can't finde the server

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
واسه کامل آنلاک کردن باید از اینستالر یه چند تا برنامه دانلود کنم که به
Wi Fi نیازه از اونجاییی که لپ تاپم Wi FI داره و ویندوزش هم Vista می خوام این دو تا رو به هم connect کنم
تا بتونم کامل آنلاک کنم
همه کاراش هم کردم و حتی اون علامت سه تا موجه هم میاد بالای آیفون اما تو Safari هیچ سایت باز نمی کنه و این Error رو میده : Safari Can't open the page because it can't finde the server
نمیدونم والا من خودم رفتم پایتخت از وای فای اونجا استفاده کردم:cheesygri
حالا من از دوستام هم میپرسم ببینم چیکار میتونم برات بکنم ولی پیشنهاد میکنم یه پایتخت برو:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سایت GSMArena یه مقاله گذاشته که توش طریقه نامگذاری محصولات جدید سونی اریکسون رو گذاشته البته هنوز نمیدونن رو چه حساب سونی اریکسون یه مدل با اسم P1 داده بیرون:biggrin1:

یه جایی خوندم اگه میخواستن واسه سری بعدی اسمی انتخاب کنن باید اسمش میشد P1000 که زیاد جالب نبود و واسه همین P1 که شباهتی هم با P1000 داره رو انتخاب کردن!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
big.jpg

After a week of hard Sony Ericsson previewing here at GSMArena, seems like they are still making the headlines again this week. This time it's all about names. The Unofficial Sony Ericsson Blog revealed the new nomenclature scheme that Sony Ericsson will be using in their latest and future products.
Another reported change is that the "i"-symbol will be dropped from now on. As you can see here in the full Sony Ericsson portfolio there are already 8 handsets without the "i" tag. As it seems, all handsets that come without the tag will be following the new naming nomenclature as depicted on the right.
In the same time the "a" and "c" designations are here to stay - they would still denote model versions for the American and Chinese market.
The fate of the K-series is still unknown. Sony Ericsson fans have grown to love the K-phones over the years and we doubt that they will be dumping it so easily, but who knows.
As you already probably know, the new camera-centric mobiles by the brand will be named as C-series - that stems either from Camera or from Cyber-shot. The G-series, which we previewed last week, is named after the Generation Web platform.
And finally, the last reported change is that from now on, the S-series will mean "Snapshot" instead of "Slider/Swivel". We will see about that, as no new products have been announced with the "S" designation.
The rest of the series we've come to know will be left untouched. And you can bet we are looking forward to the Sony Ericsson P5 announcement this summer.

متن خبر به فارسی :

http://gsm.ir/News/NewsDetail.aspx?id=3329

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
با سلام.
دوستان میخواستم ببینم برنامه ای هستش که فرمت Avi رو به 3gp تبدیل کنه ؟
میخوام فایل های تصویریم رو بریزم تو گوشیم . همین طوری نمیشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر