موبايل!

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
اين جا مي توني يه نقد خوب ازش گير بياري
http://www.writeage.com/nokia_6120_mobile_review.html
من ديشب خريدم 230
سرعتش هم بيشتر از 5700 هست
كيفيت صفحه:16ميليو رنگ و 2اينچ هم اندازه ي صفحه هستش
تا الان خوب بوده.
و يه ارور ديگه اي هم مي ده

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اين جا مي توني يه نقد خوب ازش گير بياري
http://www.writeage.com/nokia_6120_mobile_review.html
من ديشب خريدم 230
سرعتش هم بيشتر از 5700 هست
كيفيت صفحه:16ميليو رنگ و 2اينچ هم اندازه ي صفحه هستش
تا الان خوب بوده.
و يه ارور ديگه اي هم مي ده

برای این پیغام نرم افزار رو باید ساین کنید و برای پیفام دیگه تاریخ گوشی را در سال های مختلف تغییر بدید بعد نصب کنید.

اولین و بیشترین مشکلی که دوستان عزیز در نصب برنامه های خودشون باهاش برخورد میکنن اینه که با یه پیغام خطا در هنگام نصب برنامه مواجه میشن و برنامه نصب نمیشه . متن خطا هم معمولا اینه "Certificate error. Contact the application supplier" .این پیغام میگه که شما باید برنامه خودتون رو ساین کنید.
خوب حالا این ساین یعنی چی ؟
چرا باید برنامه های خودمون رو ساین کنیم ؟

فرض کنید یه برنامه رو از اینترنت و یا هر جای دیگه پیدا کردید و اونو تو گوشیتون نصب کردید.شما که نمیدونید این برنامه رو چه کسی نوشته و یا برای چی نوشته. حالا از شانس بد شما اون برنامه ای که نصب کردید رو یه آدم خلاف مثل من نوشته و از نوشتن این برنامه مقاصدی داره مثل آسیب زدن به گوشی های دیگران مثل همین ویروس هایی که هی در موردشون میشنوید , استفاده از مطالب یا فیلم ها و عکس های خصوصی دیگران و اخاذی از اونها و چندین دلیل دیگه.حالا شما به عنوان یه کاربر معمولی از کجا بدونید که یه برنامه خوب هست یا نه ؟ شرکت سازنده سیستم عامل سیمبیان اومده و این مشکل رو برای شما حل کرده و اون هم اینطوریه که سیستم عامل خودش رو طوری طراحی کرده که هنگام نصب برنامه ها اونها رو باز میکنه و اگه یه سری کد یا الگوریتم خاصی تو برنامه ببینه اجازه نصب به اونها میده در غیر این صورت نصب متوقف میشه.حالا این کدی که تو برنامه ها هست از کجا میاد؟ شرکت سازنده سیبیان به همه سازندگان برنامه برای این سری گفته که اگه میخوان برنامه هاشون تو گوشی های نوکیا سری 9.1 نصب بشه باید یه نمونه از برنامه رو به اونها بدن تا بعد از تست و در صورت بی عیب بودن اونها این کد و یا الگوریتم رو به برنامه اضافه میکنن تا قابلیت نصب رو داشته باشن.پس با این حساب همه برنامه هایی که تو بازار هستند ساین شده هستند.خوب حالا که تقریبا فهمیدیم ساین چیه این سوال پیش میاد که خوب اگه اونها ساین شده هستند پس ما چرا باید دوباره ساین کنیم؟جواب اینه که چون این الگوریتم ساین طوری طراحی شده که اگه کسی مثل هکر ها و کرکر های عزیز اونها رو باز کنن این کد و یا الگوریتم از بین میره و برنامه میشه ساین نشده و چون ما از برنامه های کرک شده و یا قفل شکسته و به صورت مجانی استفاده میکنیم و چون یه کرکر برای کرک کردن یه برنامه نیاز به باز کردن برنامه داره تا بتونن قفل اونو بشکنه .

کلا پیشنهاد من این هست که ساین کردن رو بیخیال بشید و فقط با تغییر تاریخ برخی نرم افزار ها رو نصب کنبد.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
و حال بعد از جنگ ناموفق کنسول ها نوبت به گوشی ها رسیده! میلاد جون شما کوتاه بیا ;)
هر کسی یک سلیقه ای داره ولی الان شده تحمیل سلیقه

آخه جواد جان زيبايی چيزی سليقه اي هستش.ولی گنده بودن ، بد دست بودند، نوآوری ، دوربين خوب و امکانات ... جز سليقه نيستش.حالا هر کس بسته به سليقه خودش و نيازمنديهاش يه چيزی رو انتخاب ميکنه يکی ميگه من گوشی خيلی ميخوام گنده باشه يکی گوشی سبک و کوچيک ميخوادا....نميشه که مثلاً به يه کاميون گفت ماشين کوچيکيه و خوش دسته!!!!!!!!!!ميشه؟؟
علی ای حال من که بيخيال شدم....

کلا پیشنهاد من این هست که ساین کردن رو بیخیال بشید و فقط با تغییر تاریخ برخی نرم افزار ها رو نصب کنبد.

چرا رضا جان؟ساين کردن که کار راحتيه
(يه عضويت تو سايت و گرفتن فايل cer و key هستش ديگه)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
آخه جواد جان زيبايی چيزی سليقه اي هستش.ولی گنده بودن ، بد دست بودند، نوآوری ، دوربين خوب و امکانات ... جز سليقه نيستش.حالا هر کس بسته به سليقه خودش و نيازمنديهاش يه چيزی رو انتخاب ميکنه يکی ميگه من گوشی خيلی ميخوام گنده باشه يکی گوشی سبک و کوچيک ميخوادا....نميشه که مثلاً به يه کاميون گفت ماشين کوچيکيه و خوش دسته!!!!!!!!!!ميشه؟؟
علی ای حال من که بيخيال شدم....

چرا رضا جان؟ساين کردن که کار راحتيه
(يه عضويت تو سايت و گرفتن فايل cer و key هستش ديگه)

متاسفانه مسئله این است! چون سایت سیمبین از ایمل های رایگان ثبت نام به عمل نمیآره و باید اکانت ایمل شما چه Yahoo چه Hotmail و یا غیره باید پولی باشه نه Free

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
متاسفانه مسئله این است! چون سایت سیمبین از ایمل های رایگان ثبت نام به عمل نمیآره و باید اکانت ایمل شما چه Yahoo چه Hotmail و یا غیره باید پولی باشه نه Free

آهن.ولی حيفه بخاطر یه ساين کردن از برخی برنامه ها گذشت:D

البته اگر کسی نتونست تو سايت www.symbiansigned.com عضو شه IMEI موبايلش رو بزاره من براش در اولين فرصت اين 2 فايل رو درست ميکنم و ميزارم همينجا

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

برای ثبت نام در سایت سیمبین میتونید از طریق http://www.cjb.net/cgi-bin/register.cgi?host یدونه میل بسازید و با اون ثبت نام کنید. من هفته پیش که ساختم سیمبین قبول کرد. بعد از ساختن میل باید از طریق لینک زیر وارد صندوق پستی خود بشید.
http://webmail.cjb.net
یه نکته ای هم بگم که بعد از قبول کردن میلتون یکی دو ساعتی شاید طول بکشه تا کد فعال سازی براتون ارسال بشه.
نکته دوم هم پسورد میلتون باید از عدد و حروف با هم تشکیل شده باشه.
این هم لینک ثبت نام در سایت سیمبین :
https://www.symbiansigned.com/app/page/preregister

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
من دیروز با مراجعه به یکی از مغازه ها فروش موبایل ، یک دستگاه گوشی Nokia 6120 Classic را خریداری نمودم ! :biggrin1:
قیمتش اینطور در اومد :
خود گوشی ( همراهش یه کارت 256 مگابایتی بود اما کابل و سی دی نداشت ) : 237000 تومان
کابل USB ( اضافه خریدم ) : 7000 تومان
دانلود برنامه PC Suite از اینترنت : 25 مگابایت :biggrin1:
فعلا که گوشی خوبی بنظر میاد ... البته از صبح تا حالا بیشتر باتریش رفته !

اما اصل مطلب :
به تعدادی برنامه کاربردی ، در صورت وجود برنامه هایی مانند Hide کردن فایل و فولدر ها ، تقویم شمسی نیازمندیم :)

یه چیز دیگه هم میخواستم نمیدونم کجا بگم ! همینجا خوبه ! :-"
اون کلیپ معروف بکش بکش ، اثر فیروز خان کریمی رو میخواستم ! :blushing::biggrin1:

مرسی !

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
قیمت w960 و iphone دقیقا چنده؟

ٌٌw960 رو اگه جایی دیدی به ما هم بگو.ولی آیفون حدودا 600 هستش

برنامه‌ای چیزی هست که روی w950 نصب شه و باهاش فایلای MP4 رو بشه دید!؟

بهزاد MM PLAYER و CORE PLAYER رو تست کن اینا همه چیز رو میخونند

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بهزاد MM PLAYER و CORE PLAYER رو تست کن اینا همه چیز رو میخونند

ممنون MM Player کار کرد
ولی Trial هست
کرکش و از کجا بگیرم؟
ورژن 1.01 رو من دانلود کردم

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
ممنون MM Player کار کرد
ولی Trial هست
کرکش و از کجا بگیرم؟
بهزاد جان من بدون استفاده از هیچ برنامه ای فیلم ها رو با کیفیت خیلی عالی اجرا میکنم
هر یه فیلم حدود 600 مگ میشه. با فریم 25
اگه خواستی بگو تنظیماتشو بهت بدم
فقط باید هر فیلم و به 4 track تقسیم کنی که گوشی اجرا کنه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
ممنون MM Player کار کرد
ولی Trial هست
کرکش و از کجا بگیرم؟
بهزاد جان من بدون استفاده از هیچ برنامه ای فیلم ها رو با کیفیت خیلی عالی اجرا میکنم
هر یه فیلم حدود 600 مگ میشه. با فریم 25
اگه خواستی بگو تنظیماتشو بهت بدم
فقط باید هر فیلم و به 4 track تقسیم کنی که گوشی اجرا کنه
راستی پسوندش ام mp4 هست

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ممنون MM Player کار کرد
ولی Trial هست
کرکش و از کجا بگیرم؟

بهزاد جان شما اين فايلی رو که من گذاشتم دانلود کن آخرين ورژن هستش.در ضمن اين برنامه نياز به ساين کردن داره.بعد از ساين کردن هم اگه اشتباه نکنم با صفر رجيستر ميشه

MM Player Cracked

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
برادرا یه درخواست!
این بازی SNAKE 3D که رو گوشی های جاوای نوکیا هست رو واسه سونی اریکسون میشه کانورت کرده؟ بد چشممو گرفته! (یکی از دوستان زور زد نتونست...شما میتونین؟!)
باتشکر....
پ.ن. بشینین Pipes بازی کنین 40×40 اصلا یه حالی میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر