موبايل!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من امروز تو پایتخت دیدم (چه بیربط!)
قیمت نکردم ولی....اما خوشگل بود (واقعا توی اون ویترینی که من نگاه میکردم آدم هرچی نگاه میکرد خسته نمیشد!!)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اومده قيمتشم حدود 650 هستش

ممنون دوست عزیز .

میشه بگی با گارانتی هست یا بدون گارانتی ؟ اگه با گارانتیه چه گارانتیی هستش ؟

نظرت درباره N95 8 GB چیه ؟ واسه خرید پیشنهاد میکنی ؟

ممنون

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ممنون دوست عزیز .

میشه بگی با گارانتی هست یا بدون گارانتی ؟ اگه با گارانتیه چه گارانتیی هستش ؟

نظرت درباره N95 8 GB چیه ؟ واسه خرید پیشنهاد میکنی ؟

ممنون
راجع به اين گارانتيش مطمئن نيستم ولی احتمال ميدم بدون گارانتی باشه آخه تا اونجا که يادمه با گارانتی N95 معمولی 630 تومان بودش.

کلاً من خيلی با سخت افزار اين N95 حال ميکنم ولی خو از نظره من ارزش بالاتر از 450 500 تومان رو نداره.ولی خو کلاً گوشی خيلی خوبيه .صفحه نمايش توووووپ .دوربين 5 مگا پيکسلی بسيار خوب.از نظره قدرت سخت افزاری و برنامه خوری هم که خوراکه.تا 8 گيگ هم پر کنی توش از نظر سرعت آخ نميگه.
اين گوشی کلاً از همه نظر Top هستش فقط حيف که TouchScreen نيستش

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
البته يه چيزي بگم N95 8gb به زيبايي معموليش نيست
نميدونم چرا ولي دلمو نگرفت ;)
مشكل باطريش هم هنوز حل نشده ... بهتر شده ولي نه اون شكلي كه من انتظار دارم
پ ن : ببينم اين N82 چه ميكنه ... 100% گوشي آيندم خواهد بود

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
البته يه چيزي بگم N95 8gb به زيبايي معموليش نيست
نميدونم چرا ولي دلمو نگرفت ;)
مشكل باطريش هم هنوز حل نشده ... بهتر شده ولي نه اون شكلي كه من انتظار دارم
پ ن : ببينم اين N82 چه ميكنه ... 100% گوشي آيندم خواهد بود
البته این نظر شخصی شماست . اما فک کنم اگه از اکثریت بپرسید میگن که N95 8Gb قشنگتر و پر زرق و برق تر از N95 معمولی هست .

در ضمن باتریش هم BL-6F هس که 1200mAH ه و نسبت به N95 معمولی 25% بهتره .

N82 از نظر قیافه که خداییش حرفی واسه گفتن نداره . تازه باتریش هم 1050 mAh هس. صفحه نماییشش هم 2.4 inches که در مقابل N95 8Gb با صفحه نمایش 2.8 inches زیاد به چشم نمیاد.
از نظر حافظه هم N95 برتری قابل توجهی داره.
فقط از نظر فلش دوربین چون فلشش زنون هست نسبت به فلاش N95 که فاقد این قابلیت هست برتری داره.

کلا همیشه گوشیهای سری N9X نوکیا بهترین گوشیهاش در سری N بودن و خواهند بود .

آخرین ویرایش:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
البته این نظر شخصی شماست . اما فک کنم اگه از اکثریت بپرسید میگن که N95 8Gb قشنگتر و پر زرق و برق تر از N95 معمولی هست .

در ضمن باتریش هم BL-6F هس که 1200mAH ه و نسبت به N95 معمولی 25% بهتره .

N82 از نظر قیافه که خداییش حرفی واسه گفتن نداره . تازه باتریش هم 1050 mAh هس. صفحه نماییشش هم 2.4 inches که در مقابل N95 8Gb با صفحه نمایش 2.8 inches زیاد به چشم نمیاد.
از نظر حافظه هم N95 برتری قابل توجهی داره.
فقط از نظر فلش دوربین چون فلشش زنون هست نسبت به فلاش N95 که فاقد این قابلیت هست برتری داره.

دوست عزيز درسته نظرم بود
در مورد n82 هم بايد بگم ديگه من اولويتم در خريد گوشي زيباييش نيست(هر چي ميكشم از همينه) بيشتر با گوشيهاي تيريپ n73 حال ميكنم
من خودم زياد n82 تحقيق نكردم ولي اگه بفهمم تريپ n73 هست 100% خريدارم
شما خودت اگه به n95 8gb منطقي نيگا كني متوجه ميشي براي بهتر شدن و مقاوم تر شدن نا خواسته از زيباييش كاسته شده
در مورد باطري هم اشتبا نكن به ظرفبت نيگاه نكن مطمعنا n95 8gb چون مصرف باطريش بالاتره به چنين ظرفيتي نياز داره . بازم همون جريان زيبايي پيش مياد زيبايي فدايه ...
دوست عزيز اگه اين حرفو زماني كه n90 نوكيا تازه اومده بود با اون همه مشكلات بازم چنين حرفي ميزدي ؟!

پ ن :اشتباه گفتي ظاهرا n82 هم ظرفيت باطريش 1200mAh هست (BP-6MT)
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
کسی قیمت LG Prada رو میدونه؟!

امين من يه چند جا برات پرسيدم گفتند هنوز به طور عمده وارده بازار نشده.ميگفتن کلاً LG گوشی های جديدش چند ماه بعد از عرضه به ايران وارد ميکنه.(درست به مانند Shine که چند ماه بعد از عرضه تو ايران بصورت عمده وارد شد)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امين من يه چند جا برات پرسيدم گفتند هنوز به طور عمده وارده بازار نشده.ميگفتن کلاً LG گوشی های جديدش چند ماه بعد از عرضه به ايران وارد ميکنه.(درست به مانند Shine که چند ماه بعد از عرضه تو ايران بصورت عمده وارد شد)
والا من تو نت چند جا گشتم حدود 500 تومن قیمتشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر