موبايل!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
رضا یه توضیح کاملتر بده.
میشه بیاد یا نه؟
اگه آره چه جوری؟

شما بازی رو با فرمت uiq نریز بازی های java بریز نسخه 2 که تو اینترنت زیاده در ضمن اگر باز هم نشد گوشی رو ریست کلی کن بعد پیغام میده نرم افزار ها هم پاک بشه تیک ok رو بزن بعد با بازی قبلی تست کن ببین میشه;)

از زندگی نا امیدم کردی آخه چرا؟؟؟ نمیدونی تو این چند روز چه قدر بد شانسی آوردم.... هنوز پول گوشی رو نداده بودم که دزدینش... الان باید پول چیزی رو که وجود نداره رو بدم

جواد جان ناراحت نباش زندگی قشنگ;) بیخیال خدا بزرگه..

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان ناراحت نباش زندگی قشنگ;) بیخیال خدا بزرگه..
خدا که بزرگه توش شکی نیست.... راضی به رضای خودش.... حتما توش حکمتی بوده که دزدینش ;) بیخیال

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
شما بازی رو با فرمت uiq نریز بازی های java بریز نسخه 2 که تو اینترنت زیاده در ضمن اگر باز هم نشد گوشی رو ریست کلی کن بعد پیغام میده نرم افزار ها هم پاک بشه تیک ok رو بزن بعد با بازی قبلی تست کن ببین میشه;)
با فرمت uiq که اصلا گیر نمیاد بازی برای این.
با فرمت جاوا میریزم که نمیاد.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

من یه مموری 2 گیگ گذاشتم روی P990
ولی یه مقدار قاطی داره مموریه

مشکل اینه که هر وقت تعداد فایلهای آهنگ از 41 فایل بیشتر میشن، فایلهای 41 به بعد رو دیگه نمیشناسه و فایلهای عکس و ویدیو رو هم نمیشناسه !

وقتی که فرمتش میکنم درست میشه و عکس و ویدیو رو میشناسه
ولی بازم وقتی که تعداد فایلهای آهنگ از 41 بیشتر میشه حالت قبلی پیش میاد

مشکل از مموری کارته ؟
یا گوشی ؟

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
سلام

مشکل اینه که هر وقت تعداد فایلهای آهنگ از 41 فایل بیشتر میشن، فایلهای 41 به بعد رو دیگه نمیشناسه و فایلهای عکس و ویدیو رو هم نمیشناسه !

مشکل از مموری کارته ؟
یا گوشی ؟

سلام
شما وقتي ميري تو قسمت موزيك بايد دكمه UPDATE رو بزني بعد .....:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Sony Ericsson T650

The Sony Ericsson T650 comes with a stainless steel finish and full 3G support with video calls. At only 12.5 mm, the bar-shaped handset also boasts a 3.2 megapixel camera with auto focus. The 1.9" 262K color TFT display with a QVGA resolution, a scratch-proof mineral glass and an innovatively brighter colors and a wider viewing angle. Feature-wise it's got all that it takes to rank with all current mobiles - stereo Bluetooth support, USB and a Memory Stick Micro M2 slot. The T650 also comes with some nice illumination effects which are linked to on-screen animations.

Sony Ericsson S500

The Sony Ericsson S500 is an innovative slider with a thickness of 14 mm. It is targeted at the Americas and so it has a quad-band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 networks support. It comes with a 2 megapixel camera, a 2" 262K color TFT display with a QVGA resolution plus Bluetooth, USB and a Memory Stick Micro M2 slot. Other interesting features include the new Sony Ericsson Ever-changing theme and some nice illumination effects to go with it.

Sony Ericsson T250
The Sony Ericsson T250 comes as an example that a budget handset can too look the part, when dressed in a compact metallic body with a thickness of 12.6 mm. It features a VGA camera, FM radio and a 1.7" 65K color TFT display with a 128 x 160 pixels resolution. The stylish handset will weigh only 82 g and will have dual-band GSM/GPRS support.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام
شما وقتي ميري تو قسمت موزيك بايد دكمه UPDATE رو بزني بعد .....:love:

:blink:

وقتی که می‌گم تا 41 ی آهنگ رو می‌شناسه معنیش اینه که قبلا دکمه‌ی آپدیت رو زدم که این 41 ی رو شناخته :biggrin1:

البته همه‌ی آهنگارو پیدا می‌کنه ... یعنی میزنه مثلا 60 تا فایل آهنگ پیدا شد ... ولی 41 تاش فقط پخش میشن و بقیه رو پخش نمی‌کنه

اسم خواننده و اسم آلبوم رو هم Unknown میزنه

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آقا بهزاد منم قبلاً يه همچين مشکلی با مموری های high speed sony که مال w800 بود داشتم يعنی بيشتر از 300 مگ رو اجرا نميکرد 3 4 بر مموری رو بردم تعويض کردم تا بالاخره يکيش درست از آب درومد

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
سلام دوستان،
چند تا سوال طبق معمول:biggrin1:
1- قاب Z610 از كجا بگيرم؟
2- در مورد گوشي W880i و W580i اگه ميشه توضيح بديد؟
3-چطوري M600i رو كاري كنم sms فارسي قبول كنه؟
مرسي

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

Behzad
سلام

مشکل از مموری کارته ؟
یا گوشی ؟

بهزاد جان صد در صد مموری کارت شک نکن;)

m-eskandari
چند تا سوال طبق معمول
1- قاب Z610 از كجا بگيرم؟
2- در مورد گوشي W880i و W580i اگه ميشه توضيح بديد؟
3-چطوري M600i رو كاري كنم sms فارسي قبول كنه؟
مرسي

برار قاب تهران رو نمیتونم آدرس بدم
w580i تو فروم های خارجی زیاد ازش تعریف نمیکنن اما w880i خودم تست کردم از همه لحاظ فوق العاده هست مخصوصا طراحی صفحه کلید
یک نرم افزار برا m600-p990 تو صفحه قبل گزاشتم مراحلش رو طی کنید میشه
مرسی=خواهش میکنم

hemat_gamer
میخواستم بدونم راهی هست کع بشه صدای p910 رو بیشتر از این کرد؟
بایه برنامه ای چیزی
آهنگ هات رو با بیت رت 192 و با نرم افزار jet audio از قسمت رکورد با اکولایزر بالا ضبط کن صدا شدیدا میره بالا;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
به نظر من p910 از لحاظ صوتی کیفیتش خیلی بالاتر از این p990 هست اصلا صداش در نمیاد p990 :eek:
صداش هم کوتاه هست هم کیفیتش پایینه من که خیلی حالم گرفته شد p910 صداش خیلی بهتر بود :-"
یعنی ممکنه مشکل از گوشی من باشه ؟ :confused:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
به نظر من p910 از لحاظ صوتی کیفیتش خیلی بالاتر از این p990 هست اصلا صداش در نمیاد p990 :eek:
صداش هم کوتاه هست هم کیفیتش پایینه من که خیلی حالم گرفته شد p910 صداش خیلی بهتر بود :-"
یعنی ممکنه مشکل از گوشی من باشه ؟ :confused:

نه گوشی شما مشکلی نداره
صدای P990 ضعیف هست ولی ضعیف بودن صدا با کیفیت پایین خیلی فرق داره
صدای اسپیکر P990 واقعا ضعیفه و اگه تا آخر هم زیاد باشه صدای زیادی ازش بیرون نمیاد

اما کیفیت پخش آهنگ با Handsfree واقعا عالیه و اگر در حالت Handsfree صدا را تا آخر زیاد کنید هم قدرت صدا کاملا قابل قبوله و هم کیفیت بسیار عالیه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام دوستان،
ببخشيد كسي ميدونه كه دوربين براي M600i تو ايران پيدا ميشه؟ اگه هست از كجا ميتونم بگيرم و قيمتش چنده؟
مرسي
بله برای این گوشی دوربین external وجود داره ولی من تو ایران ندیدم!
ولی مطمین باش همین روزاس که بییاد
راستی آخرین قسمت p990 : 365000

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
آهنگ هات رو با بیت رت 192 و با نرم افزار jet audio از قسمت رکورد با اکولایزر بالا ضبط کن صدا شدیدا میره بالا;)
اگه ميشه زير ديپلم حرف بزن:cheesygri
يعني يكم جامعتر توضيح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر