موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
بنظرتون گوشی Sony Ericsson W700 چطوره؟
درحال حاضر قیمتش چقدره؟
نسبت به قیمتش کاراییش خوبه؟
وضعیت خزیش چطوره!!؟
آره منظورم k750 بود يادم رفت بنويسمش

اگه مشکلی با خز شدنش نداری بگیر گوشیه خوبیه ولی اگه مشکل داری خب نگیر:)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
چند روز هستش که مخابرات هم داره تبليغ سيم کارت دولتی به قيمت 150000 دائمی و 1000 تومان اعتباريش رو ميکنه همينجوری اگه پيش بره فکر کنم تا چند سال ديگه سيم کارت های دولتی مجانی بشن

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام
بنظرتون گوشی Sony Ericsson W700 چطوره؟
درحال حاضر قیمتش چقدره؟
نسبت به قیمتش کاراییش خوبه؟
وضعیت خزیش چطوره!!؟

من W700 دارم. خیلی عالیه. هیچ مشکلی باهاش ندارم. 256Mb هم مموری روش هست. همه چیزاش هم تکمیله. خز هم نشده.

Notronify10

کاربر سایت
Oct 8, 2006
351
نام
فرشید
من یه مشکلی دارم
با بلوتوس بین pc و گوشی ارتباط برقرار کردم
برنامه خود آداپتور بلوتوس گوشی رو می شناسه ولی nokia pc suite هر کاری می کنم نمی شناسه؟
مشکل از کجاست؟

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
یکی از دوستان ما 280 تومن پول داره ... می خوات یه گوشی بخره که دوربین خیلی خوب داشته باشه با اسپیکر و کیفیت پخش MP3 uhgd ...

من پیشنهادم بش گوشی های W800 , W810 بود که گوشی های عالیی هستند ولی مشکلی دارند نمی دونم بچه در جریان هستند یا نه ! شماره IMEI گوشی با کارتونش بنا به دلایلی ( قصمون طولانی میشه :biggrin1: ) نمی خوره ... پس از خرید این گوشی ها منصرف شد ...

نظرتون دوستان با نوکیا Nokia 5300 چی هست ؟ من کامنت هاش تو سایت GSMArena چک کردم همه از گوشی تعریف می کردند به جز یکی دو مورد که می گفتند توی پلی کردن تصویری ها مشکل داره !!

حال اگر کسی نظری خاصی در مورد همین گوشی های سری W و همین 5300 داره ما رو در جریان بزاره ....

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
یکی از دوستان ما 280 تومن پول داره ... می خوات یه گوشی بخره که دوربین خیلی خوب داشته باشه با اسپیکر و کیفیت پخش MP3 uhgd ...

من پیشنهادم بش گوشی های W800 , W810 بود که گوشی های عالیی هستند ولی مشکلی دارند نمی دونم بچه در جریان هستند یا نه ! شماره IMEI گوشی با کارتونش بنا به دلایلی ( قصمون طولانی میشه :biggrin1: ) نمی خوره ... پس از خرید این گوشی ها منصرف شد ...

نظرتون دوستان با نوکیا Nokia 5300 چی هست ؟ من کامنت هاش تو سایت GSMArena چک کردم همه از گوشی تعریف می کردند به جز یکی دو مورد که می گفتند توی پلی کردن تصویری ها مشکل داره !!

حال اگر کسی نظری خاصی در مورد همین گوشی های سری W و همین 5300 داره ما رو در جریان بزاره ....
شما ميتونی w810 بگيری با گارانتی سيتادل که مشکلی از نظر شماره سريال نداره.5300 همه چيش خوبه فقط دوربينش تعطيل تشريف داره.اگه ميخواد دوربين خوب داشته باشه فقط بايد w810 بخره

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
محمد رضا جان ( sir mat busby !) یه چند وقت پیش یه ادرسی تو دبی بهم دادی تو چهار راه نایف الان یکی از دوستان میخواد بره اگه میشه ادرس دقیقتر اونجا رو لطف کن اگرم جای دیگه ای هست که موبایل رو به قیمت مناسبی و کمتری نسبت به بقیه جاها تو دبی میده اونم بی زحمتی بزار! مرسی

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
زیاد در بند شماره سریال گوشی ها نباشید. این موضوع رو که مخابرات اعلام کرد فقط باعث شد یه عده یا در واقع همه فروشندگان گوشی سود ببرند. هر جا میری گوشی بگیری مگن با سریال درست فلان قیمت. بدون سریال درست فلان قیمت.

هیچ فرقی نداره. برادر من گوشیش رو همینطوری خرید. سریال درست هم نداشت. w800 هست. الان 4 یا 5 ماه میشه. هیچ اتفاقی هم نیافتاده.
این فقط بهونست برای تغییر قیمتها.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
زیاد در بند شماره سریال گوشی ها نباشید. این موضوع رو که مخابرات اعلام کرد فقط باعث شد یه عده یا در واقع همه فروشندگان گوشی سود ببرند. هر جا میری گوشی بگیری مگن با سریال درست فلان قیمت. بدون سریال درست فلان قیمت.

هیچ فرقی نداره. برادر من گوشیش رو همینطوری خرید. سریال درست هم نداشت. w800 هست. الان 4 یا 5 ماه میشه. هیچ اتفاقی هم نیافتاده.
این فقط بهونست برای تغییر قیمتها.

ولی اگه يکی بخواد از اينترنت گوشيش رو آپديت کنه فکر ميکنم به مشکل بر بخوره آگه گوشيش سريال change باشه

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
محمد رضا جان ( sir mat busby !) یه چند وقت پیش یه ادرسی تو دبی بهم دادی تو چهار راه نایف الان یکی از دوستان میخواد بره اگه میشه ادرس دقیقتر اونجا رو لطف کن اگرم جای دیگه ای هست که موبایل رو به قیمت مناسبی و کمتری نسبت به بقیه جاها تو دبی میده اونم بی زحمتی بزار! مرسی

من که اینجا پست نمیدم ، اسمم عليرضاست ! ، PM !
acigar.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر