موبايل!

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
نوشته شده توسط Capcom:
اره من یه برنامه ای دارم که اکثر بازیهای روی گوشی های نوکیا خصوصا N-gage رو روی کامپیوتر اجرا می کنه.
تو کامپیوترم است میگردم و براتون میزارمش.
خود پرنس2 برای موبایل رو از روی همین برنامه تموم کردم!بازیش خیلی قشنگه.اون رو هم میزارم.

نیما جان اگه پیدا کردیش بزار.ما که با گوشیمون از این بازیا نمیتونیم بکنیم :lol: .ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط s01id_sn4ke:
آخ آخ ... اگه بذاری خیلی خوب میشه.
من خیلی دنبالش گشتم ولی همه جا پولی بود.
بالاخره باید یه فرقی بینه ما اسپلینتر سل باز ها با شما ها باشه دیگه
58.gif

http://www.pcdownload.persiangig.com/Splinter Cell Chaos Theory .jar
حال کنید!
63.gif

من رمبو 6 و پرنس اف پرشیا 2 رو هم دارم اگع خواستین بگین تا بزارم :arrow:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ببین خدمتتون عرض کنم.گوشی سونی P910i به خاطر صفحه بزرگش.بیشتر تم ما برا این گوشی ها ساخته میشه به خاطر کیفیت بالاش.که افرادی مثل من می یان این تم ها رو برا گوشی نوکیا هم میریزن.به یکی قول دادم که براش فردا چند تا تم بزارم.شما هم بیا بگیر.فکر کنم توی تاپیکه برنامه ها و نرم افزار های برا موبایل بود.به اقای Mgs3(اسمشو نمیدونم).چشم شما هم بیا برات بزارم.چون الان خونه نیستم.فردا شب یا نهایت عصر خونم.(الان شده امروز دیگه)تم های قشنگی دارم.براتو میزارم.فقط باید یه بلوتوس ردیف کنی.که از توی کامپیوتر بریزی توی گوشیت.اطاعت.فراموش نمیکنم.میزارم برات.امیدوارم امشب زنده باشم.
;) ;)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام
برای گوشی 6600 هر گونه فایل جاوا رو میتونید نصب کنید و محدودیتی وجود نداره چون این گوشی فرمت جاوا رو ساپورت میکنه طریقه نصبش هم دقیقا مانند فایلهای sis هست

موفق باشید

• Like
Reactions: mobile1199

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط alireza862002:
نیما جان اگه پیدا کردیش بزار.ما که با گوشیمون از این بازیا نمیتونیم بکنیم :lol: .ممنون
آره آقا بزار كه منم تو كفشم! :razz:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
راستي من خودمم گوشيم 6600 هست اين بازي ها به جز برادران سرباز!توش كار مي كنن!
همه بازي ها هم فول و كرك شده هستند موفق باشين!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام حسین جان تورو خدا طرز نصب و کار این بازیها رو اموزش بده من بد جوری تو کفم هی دانلود می کنم بعد نمی تونم بازی کنم من می ریزم رویه مموری با رام ریدر بعد می زارم رو گوشی نصب نمی شن می شه اموزش بده ممنون

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بعدشم می شه بگین فایل اجرایی و نصبش کدومه تو این پوشها من هر کدمو باز و انتخاب می کنم می گه پسوند ناشناخته هست و اجرا یا نصب نمی شه لطفا اینا رو همه توضیح بده دوسته عزیز ممنون می شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر