مواجهان تاریکی: 10 قهرمان برتر سبک ترسناک بقا

بهترین قهرمانان ژانر ترسناک بقا از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
کاش توی لیست جای هری میسون ، جیمز ساندرلند بود. بهرحال بین سری سایلنت هیل نسخه ی دوم و سوم واقعا گل سر سبد کل سری هست. برای من کلا توی این سبک جیمز از همه قهرمانانه تره! اول اینکه جیمز برخلاف خیلی ها با ترسی مبارزه میکنه که نشأت درونی داره و یک عامل خارجی نیست و همین بنظرم خیلی نمادین و از اهمیت بالاتری برخورداره چراکه فکر میکنم رویارویی با ترس های درونی شاید ترسناک تر و همینطور چیره شدن بهش سخت تر باشه. فلذا جیمز ساندرلند انتخاب اولم هست اما چونکه نیست و بین انتخاب های اینجا ازونجایی که چند وقت پیش رزیدنت ٢ و چهار رو تموم کردم با شخصیت ساده دل و مسئولیت پذیر لئون خیلی حال کردم درنتیجه انتخابم توی این لیست ، لئون هست. البته کم لطفیه که اسمی از الن ویک نبرم و این کارکتر هم جز کارکترهای خیلی محبوبم هست.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کاش توی لیست جای هری میسون ، جیمز ساندرلند بود. بهرحال بین سری سایلنت هیل نسخه ی دوم و سوم واقعا گل سر سبد کل سری هست. برای من کلا توی این سبک جیمز از همه قهرمانانه تره! اول اینکه جیمز برخلاف خیلی ها با ترسی مبارزه میکنه که نشأت درونی داره و یک عامل خارجی نیست و همین بنظرم خیلی نمادین و از اهمیت بالاتری برخورداره چراکه فکر میکنم رویارویی با ترس های درونی شاید ترسناک تر و همینطور چیره شدن بهش سخت تر باشه. فلذا جیمز ساندرلند انتخاب اولم هست اما چونکه نیست و بین انتخاب های اینجا ازونجایی که چند وقت پیش رزیدنت ٢ و چهار رو تموم کردم با شخصیت ساده دل و مسئولیت پذیر لئون خیلی حال کردم درنتیجه انتخابم توی این لیست ، لئون هست. البته کم لطفیه که اسمی از الن ویک نبرم و این کارکتر هم جز کارکترهای خیلی محبوبم هست.

هری هم با ترس های درونی اش مبارزه می کردها...
کلا 4 تا سایلنت هیل اول خیلی از ماجراها، نشات گرفته از درون بود بیشتر...
ولی خب اره جیمز و درامای دورش و نحوه به تصویر کشیدن کاراکترش خیلی فوق العاده بود

• Like
Reactions: residen

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
هری هم با ترس های درونی اش مبارزه می کردها...
کلا 4 تا سایلنت هیل اول خیلی از ماجراها، نشات گرفته از درون بود بیشتر...
ولی خب اره جیمز و درامای دورش و نحوه به تصویر کشیدن کاراکترش خیلی فوق العاده بود
با هری زیاد ارتباط برقرار نکردم. نسخه ی اول بخاطر محدودیت ps1 نمیشد اون حس لازم رو از شخصیته گرفت! ولی نسخه ی دوم قطعا از لحاظ شخصیتی و داستانی از تمام سری ها بهتر بود.

• Like
Reactions: Z-fan

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
فکر کردم بچه های این جا یکم بیشتر جنبه داشته باشند...که ظاهرا ندارن :-"
میخوای بهزاد وسکرو بفرستم تو تاپیکای نینتندو برات مقاله از پدرخوانده سبک ترس،گادفادر گیم،حضرت شینجی میکامی پست کنه؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با هری زیاد ارتباط برقرار نکردم. نسخه ی اول بخاطر محدودیت ps1 نمیشد اون حس لازم رو از شخصیته گرفت! ولی نسخه ی دوم قطعا از لحاظ شخصیتی و داستانی از تمام سری ها بهتر بود.

اینو میگی بیشتر دلم میگیره Silent Hills ساخته نشد
چون قطعا پیشرفت تکنولوژی تو این طرز روایت داستان و این چیزا خیلی تاثیر میذاره
دیگه رزیدنت اویل 2 عملا همون داستان رو فقط بازآفرینی کرد این قدر جذاب بود...

میخوای بهزاد وسکرو بفرستم تو تاپیکای نینتندو برات مقاله از پدرخوانده سبک ترس،گادفادر گیم،حضرت شینجی میکامی پست کنه؟

بگو بیاد... شما جماعت همه جا قدمتون روی چشمه :D
(جدا جنبه یه پست هم ندارید خدایی)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اینو میگی بیشتر دلم میگیره Silent Hills ساخته نشد
چون قطعا پیشرفت تکنولوژی تو این طرز روایت داستان و این چیزا خیلی تاثیر میذاره
دیگه رزیدنت اویل 2 عملا همون داستان رو فقط بازآفرینی کرد این قدر جذاب بود...
همینه که اگه ریمیک ٢ سایلنت هیل هم بسازن برام کافیه :D ولی شخصا فکر میکنم کار سایلنت هیل برای احیا شدن به مراتب سخت تر از رزیدنت اویله چون بشدت روی داستان، اتمسفر و شخصیت استواره تا گیم پلی. الان صرفا رزیدنت از لحاظ گیم پلی مدرن تر شده و خیلی هم نتیجه رضایت بخش بوده چون طرفدارها انتظار یک داستان پیچیده و شخصیت های چندلایه با اتمسفر جنون امیز رو ندارن ولی سایلنت هیل رو چیکار کنن که مثلا بتونن شخصیت و داستانی بهتر از نسخه ی دوم تعریف کنن یا طراحی و لول دیزاین های جنون امیزتر از نسخه ی سوم ارائه بدن؟ هنوز هم این دوتا شماره کلی حرف دارن برای گفتن!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
چطور میشه بانوی رد هدی که دایناسور میکشه بهترین نباشه

با اینکه علیرضا من خودم به شخصه دیوانه گیم پلی داینو کرایسیس ام،:D اما نمسیس بیشتر برام ترسناکه تا دایناسورهای داینو کرایسیس>:):D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
کاش توی لیست جای هری میسون ، جیمز ساندرلند بود.

من اینجام:D

اول اینکه جیمز برخلاف خیلی ها با ترسی مبارزه میکنه که نشأت درونی داره و یک عامل خارجی نیست و همین بنظرم خیلی نمادین و از اهمیت بالاتری برخورداره چراکه فکر میکنم رویارویی با ترس های درونی شاید ترسناک تر و همینطور چیره شدن بهش سخت تر باشه. فلذا جیمز ساندرلند انتخاب اولم هست

برا همینه که دوسش دارم.:x

فکر کردم بچه های این جا یکم بیشتر جنبه داشته باشند...که ظاهرا ندارن :-"

talk to me :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بیل ، اما چرا با وجود این همه گزینه شاخص بیل ؟
به علت ساعات بیشماری که در دوران نوجوانی پای l4d گذاشتم
و ساعات بیشماری که در دوران جوانی پای dbd گذاشتم
کاراکتر قحطیه با بیل بازی میکنی؟

Attachments

• IMG_20200129_115049.jpg
    IMG_20200129_115049.jpg
    635.8 KB · مشاهده: 10

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
وقتی جیل ولنتاین و لیون اس کندی در رزیدنت اویل ، رجینا در داینو کرایسیس و هری میسون در سایلنت هیل مشغول ایفای نقش در سبک ترس و بقا بودن

افرادی چون بقیه لیست هنوز خلق نشده بودن ..

قهرمان زیاد داریم ولی ابر قهرمانانی چون لوییس سرا که جونشون و برای دوستانشون دادن کم پیدا میشه

luis sera.jpg

...

• Love
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر