مقایسه PES 2012 با FIFA 12 (طرفداران هر دو سری بشتابید)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من که دموی اول PES 13 ؤو دیدم یک چیز مسخره یای مثل PES 2012 بود که حتی به پای FIFA هم نمیرسید

اگه بازیشم بخواد اینطوری بد بسازه بدرد خودش میخوره!

منم تا دو سال پیش فن PES بودم و اصلا اصلا FIFA بازی نمیکردم! اما FIFA 11 که اومد دیگه PES رو بوسیدم شوتش کردم کنار:D

الانم PES بازای الان میگی بیاین FIFA بزنین بهتره بعدش میگن نخیر Just PES باز دو روز بعد میرن بازی میکنم کلا بر عکس میشه میشن فن FIFA

الان یکی تا دیروز داشت انکار میکرد میگفت فقط PES الان خودش صبح تا شب FIFA :D:D:D:D

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
من طرفداره pes هستم و هر وقت fifa بازی میکنم حالم بد میشه fifa چی داره ? هیچی عشق است pes :x
فیفا هیچی نداره فقط چند سال بهترین شبیه ساز شده و بهترین بازی ورزشی فقط همینارو داره.
fifa اوج قلهِ طبیعت فوتبال وبازی ورزشی هست واقع به من حال میده اصلا از pesدیگه حالم بهم می خوره.ببین fifa 13چی میشه:x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ناآگاهی چیه؟
هر کس یه چیز دوست داره.من که فیفا بازی میکنم حالم بد میشه!!!!
البته همیشه دوست نداشتن نمیتونه از سلیغه باشه!

مثلا PES باز ها وقتی کوچ میکنن میان FIFA بازی میکنن اولش بدشون میاد چون خیلی خیلی درجه سختی فیفا بیشتره و هوش مصنوعیشم خیلی بیشتره! بخاطر همین به مشکل میخورن بعد حالشون بد میشه

نمونش خودم! من که FIFA باز نبودم از بچگی PES بازی میکردم بعد رفتم FIFA 11 گرفتم نصبیدم حالم بد شد چون نمیتونستم راه برم از بس سخت بود! و عادت نداشتم!
تا چند روز بازی نکردم بعدش کم کم که باز میکردم بهش عادت کردم و خیلی دوست داشتنی شد و سبک غیر واقعیه PES تکراری شد و ...

خوبی فیفا اینه که دیگه وقتی خیلیم بازی کنی نمیتونی راحت گل بزنی!! من خودم زیاد فیفا الان بازی نمیکنم تا وقتی که 13 بیاد اما داداشم از زمانی که FIFA 12 اومده هر روز خیلی بازی میکنه هنوزم براش عادت نشده و نمیتونه Legendry رو ببره ولی PES خیلی که بازی میکردی هر بازی 4 تا گل میزدی خلاص!!! خوب وقتی یک بازی به زودی واسه آدم راحت بشه دیگه طرفداراش کم میشه

----

PES افت داشته این رو هم KONAMI فهمیده که میخواد بیاد PES 2014 رو با انجین کوجیما درست کنه و گرنه هیچ شرکتی نمیاد انجینشو تغیر بده اونم انجین فوتبال!!!
من که اصلا منتظر PES 13 نیستم ولی خیلی خیلی منتظر PES 14 هستم

S.Tavish

کاربر سایت
Sep 7, 2012
4
نام
م ح م د
من که دموی اول PES 13 ؤو دیدم یک چیز مسخره یای مثل PES 2012 بود که حتی به پای FIFA هم نمیرسید

اگه بازیشم بخواد اینطوری بد بسازه بدرد خودش میخوره!

منم تا دو سال پیش فن PES بودم و اصلا اصلا FIFA بازی نمیکردم! اما FIFA 11 که اومد دیگه PES رو بوسیدم شوتش کردم کنار:D

الانم PES بازای الان میگی بیاین FIFA بزنین بهتره بعدش میگن نخیر Just PES باز دو روز بعد میرن بازی میکنم کلا بر عکس میشه میشن فن FIFA

الان یکی تا دیروز داشت انکار میکرد میگفت فقط PES الان خودش صبح تا شب FIFA :D:D:D:D

آقا باهات موافقم

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
من خودم تا pes 2011 بازی میکردم اما وقتی fifa 12 :xرو به پیشنهاد دوستم خریدمو بازی کردم فهمیدم چند سال از عمرمو مفت مفت پای pes سوزوندم.:((
واقعا مقایسه fifa و pes یه اشتباه بزرگ و غیر قابل بخششهl-).(این کار مثل مقایسه بوگاتی ویرون و پراید میمونه=)))
fifa آخرشه و امیدوارم امسال واسه pc هم بهینه بشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خودم تا pes 2011 بازی میکردم اما وقتی fifa 12 :xرو به پیشنهاد دوستم خریدمو بازی کردم فهمیدم چند سال از عمرمو مفت مفت پای pes سوزوندم.:((
واقعا مقایسه fifa و pes یه اشتباه بزرگ و غیر قابل بخششهl-).(این کار مثل مقایسه بوگاتی ویرون و پراید میمونه=)))
fifa آخرشه و امیدوارم امسال واسه pc هم بهینه بشه.
چند سال؟؟؟
1 سال

FIFA 11 که اومد همه رفتن سمت فیفا و گرنه فیفا 10 هیچ سر و صدایی نکرد و همون فیفای بیخود قبلی بود!
ولی فیفا 11 و 12 یک چیز دیگه بود

ولی باید ببینیم PES 2014 چی میشه

shayant

کاربر سایت
Jan 21, 2013
1
شاید این بحث قدیمی باشه ولی من هم Pes و هم Fifa بازی کردم ولی واقعا بخوام بازی کنم پی اس بازی میکنم چرا که همون طور که از اسم پرو پیدا است سرعتی و مدیریت لازم داره اما فیفا یه بازی شبیه ساز که میخواد بگه اینم فوتبال با گرافیک مسخرش که واقعا من نمیدونم چی گذاشتن دارن بازی میکنن هر دفعه رفتم فیقا بازی کنم انگار ماکت گذاشتن دارن بازی میکنن با این حال بگذرین برین سراغ ادامه داستان

1-تو فیفا 90% بازیکنان شانسی پاس میدن ولی تو پی اس چون بازیکنان درست پاس میدن بیشتر تمرکز گیمر میره روی استراتژی و مدیریت تیم اما تو فیفا تمام اعصاب ادم برای پاس کاری و شوت زدن خورد میشه درست کاری که یه خردسال بیاری میتونه هم پاس بده و هم بشوته با این حال تو فیفا 2013 خیلی بهتر شده

2-تو پی اس 2012 حرکات ها دریبل ها و پاس کاری ها خیلی بهتر شده ولیکن تو پی اس 2013 زیاد تحولی انجان نشده با این حال میشه به کاراکتر ها و ورزشگاه و زمین و مسابقه و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد که بازی رو واقع گرایانه تر میکند

3-توی پی اس 2013 شوت چیپ طبیعی تر شده و کاملا توپ از زمین بلند میشه حال پاس دادنشون و گیم پلی بهتر شده و سرعت توپ کانلا استاندارد و به واقعیت نزدیک تر شده به همین دلیل بیشتر میشه تو پی اس 2013 تا فیفا 2013 مانور داد

4-تو پی اس 2012 به راحتی روی ارسال میشد گل زد ولی تو پی اس 2013 این کار به سختی انجام میشه

5- که از همه مهتر لازم بگم که این قدر پی اس با فیفا مقایسه نکنید سبک جفت شون کاملا با هم فرق میکنه همان طور که از اسم جفتشون معلومه فیفا در سبک شبیه ساز و پی اس در سبک ارکیده
پی اس اسیایی فیفا اروپایی

در فیفا توجه به ظاهر زمین مسابقه رنگ و دیگر ... بازی بیشتره ولی در پی اس تمام بازی رو میتونید در زمین مچ ( مسابقه ) پیاده کنید به عنوان مثال با دریبل ها پاس کاری های سریع که فیفا هرگز نمیتونه انجام بده و شوت های سنگین بعضی بازیکن ها مثل بالوتلی و هیجان پنالتی و... رو میتونید ببینید

پس نتیجه میگریم که پی اس داره یه سبکی میزنه که پلیر از بازی لذت ببره نه بزنه دسته بشکونه یا به عبارتی شبیه سازی کنه

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
...

سلام. من تا قبل از آمدن fifa13 طرفدار سرسخت pes بودم. خداییش خیلی باهاش حال میکردم! ولی از وقتی که fifa 13 و pes13 اومد، یه دفعه بهم ریختم(ایجوری::-o) گفتم خاک توسرت pes 13.:( چرا اینقدر خراب کردی؟ خداییش از konami بعید بود که اینجور نسخه ای رو بده بیرون. دیگه من مشکلاتش رو نمیگم چون همتون به خوبی با مشکلات pes13 آشنایی دارید!:d ولی هنوزم میگم که pes از نظر گرافیک شونصد برابر فیفاست.;)

ولی میرسیم به fifa 13: از هر نظر عالی. گیم پلی، گرافیک(که به pes نمیرسه ولی در حدخوب هستش) و....

فعلا که طرفدار فیفام تا ببینیم که pes سال بعد چجوریه.>:d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام منم شناختین؟؟!:d صاحب این تاپیک جنجالی که بعد از این همه مدت همچنان تاپیک بازدید داره! دوستان اومدم یه اعترافی بکنم:blink1: بنده از زمان کودکی همواره با سری pes حال میکردیم ولی از سال قبل میلادی که نسخه ی 13 فیفا اومد یهو معادلات بر هم خورد و ما هم عاشقش فیفا شدیم!!>:d< و تا همین لحظه که این جا هستم یعنی 14 بهمن 1391 ساعت 3:14 بامداد:d مشغول بازی کردن شاهکار فیفا 13 هستم مخصوصا career mode که معتادش شدم:d و بی صبرانه منتظر fifa14 هستیم و از همین لحظه تاریخ فوت رسمی سری PES رو اعلام میکنم مگر اینکه pes تا سال بعد از حضرت مسیح برای جان گرفتن دوباره کمک بگیره:d.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر