مقایسه ی پلی استیشن فت یا قدیمی با اسلیم

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
توصیه ی من به همهی دوستان اینه که گول چهره ی فت رو نخورند , من خودم یه 80 فت از اینایی که توش کروم به کار رفته داشتم , ولی یه روز داشتم بازی میکردم خاموش شدو غزل رو خوند , بعد یه سرچی بین دوستان و نت زدم , دیدیم این ایراد بین مدلای فت بسیار شایعه...دلم میسوزه که مشتری پاش ایستاده بود و نفروختم جاش یه اسلیم بخرم..

اقا چرا جو میدی من یک fat 80 gb دارم 2 سال پیش خریدم لامثب مثل یابود داره کار می کنه

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
وقتی ترکید اونوقت میفهمی کودومش مسخرس!!!

داداش جو نده مگه بمبه:d

من از دوم راهنمایی fat دارم الانم میرم دوم دبیرستان
همینطور که بالا گفتم مثل چی داره کار می کنه
شب تا صبح روشنه صبح ها بازی شب ها دانلود

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
داداش جو نده مگه بمبه:d

من از دوم راهنمایی fat دارم الانم میرم دوم دبیرستان
همینطور که بالا گفتم مثل چی داره کار می کنه
شب تا صبح روشنه صبح ها بازی شب ها دانلود

اسلیم خب بهتره.از قدیم گفتن، هر چی پول بیشتر بدی،آش بیشتری هم میخوری.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
اسلیم خب بهتره.از قدیم گفتن، هر چی پول بیشتر بدی،آش بیشتری هم میخوری.

بله ولی اونقدر که بچه ها میگن میترکه .نابود میشه فلان میشه نیست خیلی هم عالیه اگه منم الان ps3 نداشتم میخواستم برم ps3 بگیرم میرفتم اسلیم میگیرم خوب

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
آقایون که ادای ترکیدن فت رو دارن دستگاه اسلیمشون رو بیارن روشن بزاریم همزمان ببینیم مال کی زود تر میترکه. بچه جان nzone موقعی که تو قد نخود بودی من زندگیم کنسول بود الان هم هم اسلیم دارم (کپی خور) هم فت (اورجینال) و از فت بطور شدیدی راضی هستم .ولی از اسلیم نه .

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
آقایون که ادای ترکیدن فت رو دارن دستگاه اسلیمشون رو بیارن روشن بزاریم همزمان ببینیم مال کی زود تر میترکه. بچه جان nzone موقعی که تو قد نخود بودی من زندگیم کنسول بود الان هم هم اسلیم دارم (کپی خور) هم فت (اورجینال) و از فت بطور شدیدی راضی هستم .ولی از اسلیم نه .

من تازه وارد بحث شدم.میشه بگین چرا از اسلیم راضی نیستین؟مگه چشه؟

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
سلام. میخواستم بدونم کدومش ارزون تره؟؟ قیمت ارزون ترین کنسول ps3 چقدره؟؟ و این ارزون ترین کنسول میتونه همه بازی های ps3 رو اجرا کنه؟؟ اصلا دلیل ارزون تر بودن یا گرون تر بودن این کنسول ها چیه؟؟

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
من یه fat 60g چند روز پیش گرفتم اورجینال خور 200 تومان خیلی هم خوبه و تمیزه...قبلا اسلیم داشتم کپی خور...فقط تنها ایراد فت صدای بیشتر فنش هست...فن اسلیم کم صدا هست...من چون xbox slim هم دارم واسه کنارش یه فت گرفتم واسه بازیهای شاخ ps3....منتظر gow و the last of us.

Mohamad39

کاربر سایت
Nov 24, 2011
248
سلام. میخواستم بدونم کدومش ارزون تره؟؟ قیمت ارزون ترین کنسول ps3 چقدره؟؟ و این ارزون ترین کنسول میتونه همه بازی های ps3 رو اجرا کنه؟؟ اصلا دلیل ارزون تر بودن یا گرون تر بودن این کنسول ها چیه؟؟

ببین بستگی داره
یکی ورژنش بالاتره در نتیجه ارزونتره
چون باید خرج دانگرید کپی خور رو بدی
یکی هاردش بیشتره گرونتره
و ......

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
من یه fat 60g چند روز پیش گرفتم اورجینال خور 200 تومان خیلی هم خوبه و تمیزه...قبلا اسلیم داشتم کپی خور...فقط تنها ایراد فت صدای بیشتر فنش هست...فن اسلیم کم صدا هست...من چون xbox slim هم دارم واسه کنارش یه فت گرفتم واسه بازیهای شاخ ps3....منتظر gow و the last of us.
جدی؟؟ یعنی با 200 تومن میشه ps3 خرید؟؟ از کجا خریدید؟؟ از کجا میتونم ps3 با قیمت حدودای 200 پیدا کنم؟؟ صدای فنش برام مهم نیست. فقط بازی های ps3 رو اجرا کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

ببین بستگی داره
یکی ورژنش بالاتره در نتیجه ارزونتره
چون باید خرج دانگرید کپی خور رو بدی
یکی هاردش بیشتره گرونتره
و ......
دانگرید چیه؟ کپی خور چیه؟ من هیچی از این کنسول نمیدونم. هارد بیشتر به چه درد میخوره؟؟ مگه بازی از روی دی وی دی اجرا نمیشه؟ ورژن بالاتر چه فرقی با ورژن پایین تر داره؟
در ضمن ممنون از راهنماییتون

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
جدی؟؟ یعنی با 200 تومن میشه ps3 خرید؟؟ از کجا خریدید؟؟ از کجا میتونم ps3 با قیمت حدودای 200 پیدا کنم؟؟ صدای فنش برام مهم نیست. فقط بازی های ps3 رو اجرا کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

دانگرید چیه؟ کپی خور چیه؟ من هیچی از این کنسول نمیدونم. هارد بیشتر به چه درد میخوره؟؟ مگه بازی از روی دی وی دی اجرا نمیشه؟ ورژن بالاتر چه فرقی با ورژن پایین تر داره؟
در ضمن ممنون از راهنماییتون

از پیدا کردن که میشه.من اهواز هستم و از همینجا خریدم...وقتی من خریدم اسلیم اورجینال خور 520 تومان بود...گفتم چه کاریه فت میگیرم.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
کسی قیمت این دو مدل رو میتونه بزنه ؟ من قیمت ایرانو نمی تونستم مقایسه کنم چون نداشتم
من امروز پشت شهداری قیمت گرفتم هرکی یه قیمت می گفت. ولی قیمتا اینا بود
FAT 500 تومن به بالا بود البته مرده میگفت این کنسولا از مدل هایی هستن که به چشم تو نو آکبندن ولی در اصل دست دوما(من که نفهمیدم چی میگفت)
SLIM 120Gig میگفن 600 به بالا. یه جا هم میگفت 700. یه مغازه دیگه میگفت کپی خور شده 880 تومن.
FAT اون جا خیلی نمیفروختن میگفتن دیگه تولید نمیشه برای همین توی شهداری فت در حد 100 تا 150 تومن ارزون تر هم میتونستی پیدا کنی.
اگر هم میخواستین بگیرین انصافا FAT خیلی خوشگل تره از SLIM.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر