مقایسه تصویری GTA V با GTA San Andreas

mojtaba76

کاربر سایت
Jun 2, 2014
13
نام
mojtaba
من خودم سن‌اندرس رو ساعت ها بازی میکردم بدون اینکه خستگی حس کنم. اما پای IV بیشتر از یک ساعت و نیم دووم نمیارم :(

میخواستم gta iv یا liber city رو دانلود کنم شما فکر میکنین کدوم بهتره-با این که iv گرافیکش بیشتره ولی شما میگین خوب نیس؟؟!! ضروریه لطفا یکی بگهههه!!

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
یادمه وقتی بازی منتشر شد یکی از فامیلامون کنسول xbox داشت ،اون موقع هم کنسول یجورایی گرون بود هرکسی نداشت و هنوز برای پی سی نیومده بود ،من هربار که برام تعریف میکرد که مثلا میشه رفت غذا خورد یا اسپری برداشت و دیوارها رو خط خطی کرد چون بازی رو ندیده بودم واسه خودم تصویرسازی ذهنی میکردم ،مثلا فکر میکردم میشه شعار نوشت روی دیوارها :d
بعد چند وقت اگه اشتباه نکنم شهریورماه بازی واسه پی سی اومد و برادرم بازی رو خریده بود ،6تا سی دی بود هنوزداریمش
خیلی خاطره انگیز بود اما مطمئنم این بازی هم به همون قشنگی میشه و حتی خیلی بهتر

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
توی یه ماموریت که Lamar و Trevor و Franklin سه تایی میرن محله ی Grove Street (محله ی CJ) یه لحظه مو به تنم سیخ شد :d حالت گرد مانند و بن بست اون خیابون حفظ شده بود ولی خونه ی CJ دیگه نبود :((

- - -ویرایش - - -

آقا یکی عکسی از اون محله ی cj که خونه ی مامانش توش بودو نداره؟(تو gta v)
خیلی دوس دارم ببینم چقد تغییر کرده:D

10132725182002549233871344820540n.jpg

356275067.jpg

- - -ویرایش - - -

میخواستم gta iv یا liber city رو دانلود کنم شما فکر میکنین کدوم بهتره-با این که iv گرافیکش بیشتره ولی شما میگین خوب نیس؟؟!! ضروریه لطفا یکی بگهههه!!

IV رو بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر