مقایسه انیمیشن بازی ها .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب گفتم ادامه بحث را اینجا ادامه بدیم بنابه گفته مدیرها منم یه تاپیکجدا تو بخش زدم که بحث را اینجا ادامه داد.
با اینکه نمیخواستم جوابی بدم ولی از سوی بعضی ها بی احترامی شده مجبور به چنین کاری شدم .
توی تریلر e3 توی تریلر خود نمایشگاه این کار رو میکرد ولی توی دمویی که توی اون نشست گیم اسپات زنده اجرا شد چون بعضی جاها رو سریع حرکت میکرد این کار رو نمیکرد ! لابد باید یه بار پاشو بزنه یه بار دستشو یه بار با سر بره توی چارچوب !
انیمیشن تکرار پذیره ! اون چیزی که تکرار پذیر نیست فیزیک ـه و چیزی که باعث میشه گیمر فک کنه انیمیشن تکراری نیست تعداد انیمیشنه ! و گرنه انیمیشن یه چیز آماده و از قبل ضبط شدس !
اینو با خودت تکرار کن !
یعنی شما تعهد میدی که اگه نانتان از اون ورودی دوباره رد بشه دوباره دستش را تکیه نمیده ؟! حالا جالبش اینه که نشون دادم نیم متر از دیوار فاصله داره .
تا جایی که میدونم احسان ـم ! کوچه ی احسان چپ هم نشنیدم تا حالا ! شاید طرفای شما مرسوم باشه ! ولی وقتی چیزی نداری بگی آبرومندانه برو کنار نمی خواد به اصطلاح خودت منو تحقیر کنی !
خودت اول اومدی گفتی تعداد :
با کاری که انجام میدی دقیقا میشی احسان چپ ! اوه خدای من ! من خیلی چیز دارم برای گفتن منتها تو دوست داری از این گوشت بدی تو و از اون یکی گوشت بدی بیرون نهایتش به حرفها جای خالی میدی که خیالت راحت باشه !
بعد من تعدادی رو که خواستی گفتم و :
که نگفتی ! فقط یه kz را گفتی که از نظر تعداد جلوی rage هیچی نیست !
حالا هم کیفیت رو علم کردی ! (البته همه بحث هات همینجوریه!) بعداً هم احتمالاً کار به موشن بلر خوردن حرکات میکشه ! البته این عوض کردن نرم بحث از تخصص هات هست ! یه بار هم سر بحث با ماکان این کار رو کردی (جالبه اونم اشاره کرد !) کلاً من که بحث رو ول کردم ! ادامه بده موفقیت از آن توست .
دقیقا چون تو خواستی تعداد انیمیشن را بیخود جلوه بدی و کیفیت را علم کردی منم برگشتم گفتم که کیفیت انیمیشنها بسیار هم با کیفیته ! حالا متوجه شدی عزیزم ؟!
انیمیشن های نیت قابل پیش بینی شد :lol: !
این ویدئو رو ببینید
http://www.youtube.com/watch?v=rLZSlZ1XHmk
حالا اگر یکبار دیگه همین سکانس بازی بشه مطمئن باشید اکثر انیمیشن ها کاملاً متفاوت خواهند بود. مثل همون گیم پلی فرودگاه که دو تا ویدئو ازش اومد برید ببینید و تفاوت ها ر احساس کنید !
تو ویدئو مختلف چون انیمیشن متفاوت میبینی چون شرایط قرار گیری ناتان تو محیط متفاوته ولی این تعریف دست که ناتان وقتی از جلوی یه ورودی رد میشه دست را به حالت تکیه در بیاره ! دقیقا مثل بازیه ac که با نزدیک شدن به دیوار دست را میزاره رو دیوار .
برام توضیح بده چرا نیم متر از دیوار فاصله داره ولی دستش را برده طرف دیوار ؟
http://up7.iranblog.com/images/673hlg572nbsdmef9uc4.jpg

من از این فلسفه ابدوغی شماها خندم نمیگره، از ضعف اطلاعاتتون خندم میگیره که از سر ناچاری برای ایراد گرفتن از UC3 چسبیدید به موردی که اصلا هیچ اطلاعاتی ازش ندارید! از این خندم میگیره که چطور برای کوبیدن یک بازی از این به شاخه به ان شاخه میکنید و وقتی دید آنطور که باید نشد خیلی شیک و با اعتماد به نفس کامل میرید سراغ یه مبحث دیگه. مثلا یه تریلر دیگه از بازی میاد و میبیند نه انیمیشن های بازی ایراد نداره و دیگه قضیه لوس شده، میگردید کلی فکر میکنید میچسبید به یک موضوع دیگه. مثلا اینکه چرا نیتان دستش رو تو دماغش نمیکنه؟ و این رو میکنید پیرهن عثمان و چنان بزرگش میکنید که انگار ملکه الیزابت سوم به قتل رسیده و شما تنها شاهد جنایت بودید.
بزار یه چیزی را رک بگم اگر من بی اطلاع باشم ولی بسیار بسیار بسیار مطمئن هستم که از تو یکی حداقل 10 برابر اطلاعاتم زیاده ! حداقل میدونم که بزرگترین سوتیه گیتی و عالم و جهان که کینکت همون PS EYE هست را نگفتم ! اون زمونی که کینکت معرفی شده بود از شدت حسادت یه تکنولوژی برتر را به ترول و ترور های خودت بسته بودی ! و یا سعی داشتی بازی های بزرگ دیگه را با بازی های درجه دو ps3 مقایسه کنی !
هر وقت خواستی با اون بار اطلاعات ( که متاسفانه نداری ) منو محکوم کنی بیا دم از اطالاعات بنده بزن ! OK ؟
الان همین ایرادی که گرفتی شما و بنده نقل قول کردم مسخره ترین چیزی هست که تو عمرم شنیدم! وقتی نیتان از یه جا رد میشه طبیعی هست که وقتی محیط تغییری نداره ان هم انیمیشن هاش تغییر نکنه! نکنه انتظار داری مثلا یه بار موقع رد شدن دستش رو بکشه به دیوار، یه بار لی لی بره، یبار پشت بزنه رد بشه، یبار ژانگولر بازی در بیاره، یبار برای خوش آیند شما حالای برقصه، یبار آفتاب بالانس بزنه و ...؟ واقعا چقدر شماها بیکارید که میشینید از بازی و تریلرهاش اینجوری ایراد بنی اسراییلی در میارید؟ البته صد رحمت به قوم بنی اسراییل! شماها یه سور هم به انها زدید!
پس دقیقا با این حرفت همون حرفه منو ثابت کردی ! که یکی با دیدن اینکه وقتی ناتان از ورودی رد میشه همون حرکت را تکرار میکنه . پس حرف بیشتر از این نگفتم که باید بار دیگه پاش را تکیه میداده ؟! و منظورم همون یک حرکت بود و این یک حرکت قابل پشبینی هست .
در نهایت فرخ جان UC3 انقدر بازی بزرگی هست که احدی نمیتونه با ترولینگ چیزی از ارزش های ان کم کنه. حتی شما دوست عزیز. اینکارها فقط نتیجش مسخره کردن خودت هست!
همون قدر بازی هایی مثل گیرز بزرگ هستند که با ترول های شما که به یک سطل اشغال شبیهش میدی که این کار تو بسیار بسیار زشت تر از این کار من هست که دارم از انیمیشنهای انچارتد میگم ( که حتی انتفاد نیست بلکه یک توضیحه !) که متاسافانه افردای مثل تو اونقدر جلوی چشمشون را فنبازی گرفته هر حرفی از طرف مقابل را شبیه به حمله میدونند!

اگر دوستان بخش مولتی بازی انجام میدادند می دیدند که تمام شخصیت ها انیمیشن های یکی دارند و دریک انیمیشن جدا نداره
متاسفانه انیمیشنهای بخش مولتی اصلا کیفیت انیمیشنهای بخش تک نفری را نداره !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kayne

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
فک کنم همین یه GIF واسه نتیجه گیری کافی باشه :

ntwvbedun7xu0a9pu4e.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب گفتم ادامه بحث را اینجا ادامه بدیم بنابه گفته مدیرها منم یه تاپیکجدا تو بخش زدم که بحث را اینجا ادامه داد.
با اینکه نمیخواستم جوابی بدم ولی از سوی بعضی ها بی احترامی شده مجبور به چنین کاری شدم .

یعنی شما تعهد میدی که اگه نانتان از اون ورودی دوباره رد بشه دوباره دستش را تکیه نمیده ؟! حالا جالبش اینه که نشون دادم نیم متر از دیوار فاصله داره .

با کاری که انجام میدی دقیقا میشی احسان چپ ! اوه خدای من ! من خیلی چیز دارم برای گفتن منتها تو دوست داری از این گوشت بدی تو و از اون یکی گوشت بدی بیرون نهایتش به حرفها جای خالی میدی که خیالت راحت باشه !
خیلی جالبه بدون اینکه به کسی خبر بدی فرت واسه خودت تاپیک زدی جواب همه رو هم دادی ! ولی از اونجا که 2 صفحه بی منطق رفتی جلو بحث باهات بی فایده ـست سعی کن احترام خودت رو هم حفظ کنی ! الان خیلی خودم رو کنترل کردم دفعه بعد توهینی بشنوم مثل دور و وریات نیستم برات کف بزنم !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
جناب گارتال با توجه به این تاپیک و پستهای اخیر شما:
1 اگر به خودت و اطلاعاتت مطمئنی نیازی نیست با کنایه و توهین و تمسخر جواب بدی. این رو هم برای فقط این تاپیک نمیگم. اخیرا در اکثر پست هایی که خودت میزنی یا دوستانت به حمایت از شما میزنن لحن ناجوری دیده میشه.

2 نظر شخصی هرکس محترمه و شما نقش داروغه اینجا رو نداری که تعیین تکلیف کنی کی کدوم حرفش نظر شخصی بود و کدوم نبود. شما فقط میتونی حرف خود رو زیر بنویسی نظر شخصی نه اینکه بیای به کاربر بگی این حرفت نظر شخصیت بود.

3 نیما صراحتا نوشت بحث رو تمومش کنید: "خوبه توی تاپیک Gears of war هم گفتم که تاپیکهای بازی رو به VS تبدیل نکنید !!!!!!!!!!!! نیست گوش شنوا ؟! یه بار دیگه ببینیم 2 هفته بن .... " نگفت جای دیگه تاپیک بازکنید و دعوا رو ادامه بدید. اگر ادعا میکنی جمله ای مثل این دعوا نیست پس چیه :
بزار یه چیزی را رک بگم اگر من بی اطلاع باشم ولی بسیار بسیار بسیار مطمئن هستم که از تو یکی حداقل 10 برابر اطلاعاتم زیاده ! حداقل میدونم که بزرگترین سوتیه گیتی و عالم و جهان که کینکت همون PS EYE هست را نگفتم ! اون زمونی که کینکت معرفی شده بود از شدت حسادت یه تکنولوژی برتر را به ترول و ترور های خودت بسته بودی ! و یا سعی داشتی بازی های بزرگ دیگه را با بازی های درجه دو ps3 مقایسه کنی !
هر وقت خواستی با اون بار اطلاعات ( که متاسفانه نداری ) منو محکوم کنی بیا دم از اطالاعات بنده بزن ! OK ؟

4 اینکه شما بیای پست یک کاربر رو از یک تاپیک دیگه اینجا نقل قول کنی و بخیال خودت جواب بدی و پیروز بحث بشی کاری زشت و کاملا غیر اخلاقی ـه و واقعا برای این کار متاسف شدم. کاربرها وظیفه و توانایی این رو ندارن که تمام تاپیک ها رو چک کنن تا ببینن کجا ازشون نقل قول شده که جواب بدن.

5 امیدوارم شما و دوستانتون در رفتارتون تجدید نظر کنید در غیر این صورت دسترسیتون قطع میشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جناب گارتال با توجه به این تاپیک و پستهای اخیر شما:
1 اگر به خودت و اطلاعاتت مطمئنی نیازی نیست با کنایه و توهین و تمسخر جواب بدی. این رو هم برای فقط این تاپیک نمیگم. اخیرا در اکثر پست هایی که خودت میزنی یا دوستانت به حمایت از شما میزنن لحن ناجوری دیده میشه.
مراجعه شود به این پست اول از همه و من باید به این شخص گوش زد کنید از اول تا اخر پستش تحقیر کردنه بنده است !
جناب آقای Gartall شما خیلی نکته سنج هستی و با این ایراد های فاهش و بزرگی هم که از UC3 گرفتی کاملا Readi رو بازی و ND و خلاصه دستشون رو رو کردی. دمت گرم. البته خدمات تو به ما به همین یک نکته ختم نمیشه و شما در واقع موفق شدی به همه ماها نشون بدی که Rage و دیگر بازی های کنسول مورد علاقت از همه بازی های دنیا بهترن، حتی از Fifa 12 و منچ و با این لطف بزرگ و کشف هایی که هر روز در تردهای بازی های PS3 میکنی حسابی مارو مدیون خودت کردی.

فلذا یه طوماری، استشهاد نامه ای، غلط کردم نامه ای، چیزی بیار ماها جمیعا امضا کنیم تحویل شما بدیم تا خیالت راحت بشه که همه ماها فهمیدیم که اساسا بازی های PS3 چرت هستن، خاک بر سر هستن، اصلا نمیفروشن، در مقابل بازی های کنسول مورد علاقه شما اصلا عددی به شمار نمیان، انیمیشن هاشون ضایع هست، قدیمی هست، فقط از در و دیوار بالا رفتن هستن، اگه جایزه میبرن به این دلیل هست که رقیب ندارن، اصلا گور بابای UC3 و ...

به راستی که حال جمیع ماها از کامنت های شما داره بهم میخوره! خسته شدیم از بس در هر تاپیک رو باز کردیم با نور ملکوتی کامنت های کارشناسانه شما (که عجیبه نتیجه همشون هم ضعیف بودن بازی های PS3 و افت کیفی انها هست) و البته جمیع مریدانتون روشن، مضین، مفرح و هر کوفت و زهر مار دیگه ای که شما بگی شدیم. دیگه تمام حرف های شماهارو از حفظیم بخدا!

جالبه تا دیروز که بحث کوبیدن KZ3 توسط شما و طرفدارانتون مطرح بود این بازی سرتاپا اشکال بود که افت کیفی داشت و در زمره ضعیف ترین بازی های این نسل و چه بسا تمام تاریخ. اما الان که بحث کوبیدن UC3 مطرح هست ناگهان KZ3 تبدیل به یکی از شاهکار ها میشه که خدای انیمیشن بود و به این ترتیب افت کیفی UC3 توسط شخص شخیص شما به اثبات رسید. من شرط میبندم زمان کوبیدن بازی بعدی PS3 که برسه اگه لازم باشه انیمیشن های UC3 تبدیل به شاهکار تمام دوران میشه.

من از این فلسفه ابدوغی شماها خندم نمیگره، از ضعف اطلاعاتتون خندم میگیره که از سر ناچاری برای ایراد گرفتن از UC3 چسبیدید به موردی که اصلا هیچ اطلاعاتی ازش ندارید! از این خندم میگیره که چطور برای کوبیدن یک بازی از این به شاخه به ان شاخه میکنید و وقتی دید آنطور که باید نشد خیلی شیک و با اعتماد به نفس کامل میرید سراغ یه مبحث دیگه. مثلا یه تریلر دیگه از بازی میاد و میبیند نه انیمیشن های بازی ایراد نداره و دیگه قضیه لوس شده، میگردید کلی فکر میکنید میچسبید به یک موضوع دیگه. مثلا اینکه چرا نیتان دستش رو تو دماغش نمیکنه؟ و این رو میکنید پیرهن عثمان و چنان بزرگش میکنید که انگار ملکه الیزابت سوم به قتل رسیده و شما تنها شاهد جنایت بودید.

آقایون عزیز که همه دیگه باهاتون آشنا هستن. ایراد گرفتن و یا حتی با وسواس گشتن دنبال ایرادهای یک بازی بزرگ اصلا کار خوب و پسندیده. خودمم خوشم میاد از اینکار. اما مقایسه بی ربط و با ربط یک بازی با بازی های مشخص دیگه تنها با هدف ضعیف جلوه دادن ان انم در تمامی تاپیک های موجود در این انجمن (مثلا توی ترد اخبار FFXIII-2 آقایون بحث رو میکشونن به اینکه Bulletstorm رو 360 افکت های بهتر و بیشتری داشت!!!!) مصداق بارز دریل کردن هست. به این جور افراد هم فقط میشه لفظ ترول و یا غول غارنشین رو اطلاق کرد.

الان همین ایرادی که گرفتی شما و بنده نقل قول کردم مسخره ترین چیزی هست که توعمرم شنیدم! وقتی نیتان از یه جا رد میشه طبیعی هست که وقتی محیط تغییری نداره ان هم انیمیشن هاش تغییر نکنه! نکنه انتظار داری مثلا یه بار موقع رد شدن دستش رو بکشه به دیوار، یه بار لی لی بره، یبار پشت بزنه رد بشه، یبار ژانگولر بازی در بیاره، یبار برای خوش آیند شما حالای برقصه، یبار آفتاب بالانس بزنه و ...؟ واقعا چقدر شماها بیکارید که میشینید از بازی و تریلرهاش اینجوری ایراد بنی اسراییلی در میارید؟ البته صد رحمت به قوم بنی اسراییل! شماها یه سور هم به انها زدید!

در نهایت فرخ جان UC3 انقدر بازی بزرگی هست که احدی نمیتونه با ترولینگ چیزی از ارزش های ان کم کنه. حتی شما دوست عزیز. اینکارها فقط نتیجش مسخره کردن خودت هست!

وقتی یک مدیر نیست که به چنین پستهایی هایی را رسیدگی کنه ( که اتفاقا چند تا مدیر در بحث حضور داشتند ) خب انتظار نداشته باشید پسته چنین افردای را جواب ندم لازم هم ندیدم گذارش بدم چون این پست را چندتا مدیر دیدند ولی رسیدگی نشده !
2 نظر شخصی هرکس محترمه و شما نقش داروغه اینجا رو نداری که تعیین تکلیف کنی کی کدوم حرفش نظر شخصی بود و کدوم نبود. شما فقط میتونی حرف خود رو زیر بنویسی نظر شخصی نه اینکه بیای به کاربر بگی این حرفت نظر شخصیت بود.
کجا من تعیین تکلیف کردم که حرفه بقیه نظر شخصی هست یا نه ؟ خب بالاخره اینجا فرومه و نظر شخصی هم باشه روش بحث خواهد شد مثل سابق .
3 نیما صراحتا نوشت بحث رو تمومش کنید: "خوبه توی تاپیک Gears of war هم گفتم که تاپیکهای بازی رو به VS تبدیل نکنید !!!!!!!!!!!! نیست گوش شنوا ؟! یه بار دیگه ببینیم 2 هفته بن .... " نگفت جای دیگه تاپیک بازکنید و دعوا رو ادامه بدید. اگر ادعا میکنی جمله ای مثل این دعوا نیست پس چیه :
نیما صراحتا گفت بحث را تو تاپیک تموم کنیم و من هم این کار را کردم . چون قبلش از طرف ناظمین گفتند که میتونید بحث مقایسه را تو بخش مقایسه انجام بدیم منم این کار را کردم و گفتم که اینجا نقل کنم حالا نمیدونستم که این تو قوانین سایت هست یا نیست ؟
بالاخره این حقه منه وقتی کسی میاد مارا تو فروم تحقیر میکنه بیام جواب را بدم یا حداقلش اینه که به پستهای مذکور یکی از مدیرها رسیدگی کنه ! که نکردند .شما خدتون را بزارید جای چطور ممکنه یکی بیاد هرچی از دهنش در اومده به ما بگه و اون پست سرجاش باقی بمونه و ما بحث را تموم کنیم ؟
4 اینکه شما بیای پست یک کاربر رو از یک تاپیک دیگه اینجا نقل قول کنی و بخیال خودت جواب بدی و پیروز بحث بشی کاری زشت و کاملا غیر اخلاقی ـه و واقعا برای این کار متاسف شدم. کاربرها وظیفه و توانایی این رو ندارن که تمام تاپیک ها رو چک کنن تا ببینن کجا ازشون نقل قول شده که جواب بدن.
اونقدر کوته فکر نیستم که با این چیزها احساس کنم پیروز جنگ شدم ! من گفتم که میتونید تاپیک بخش انچارد 3 را ببینید و ببینید که چی در مورد شخص بنده گفته شده .
5 امیدوارم شما و دوستانتون در رفتارتون تجدید نظر کنید در غیر این صورت دسترسیتون قطع میشه.
کسی که بخواد با من مودبانه حرف بزنه من این کار را حتما خواهم کرد ولی متاسفانه وقتی میبینم که وقتی بی احترامی به من میشه و هیچ مدیری اهمیت نمیده مجبور به این کار میشم که خوشبختانه تا ما این کار کنیم همه مدیرها متوجهش خواهند شد !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
کلا قبل از نوشتن تذکر هم میدونستم اثری نداره چون شما فکر میکنی اگه حرف حق رو قبول کنی چیزی ازت کم میشه ولی بهرحال وظیفه ام بود اونها رو بنویسم چون تعداد شکایات از رفتار شما بیش از حد بالا رفته.
وقتی یک مدیر نیست که به چنین پستهایی هایی را رسیدگی کنه ( که اتفاقا چند تا مدیر در بحث حضور داشتند ) خب انتظار نداشته باشید پسته چنین افردای را جواب ندم لازم هم ندیدم گذارش بدم چون این پست را چندتا مدیر دیدند ولی رسیدگی نشده !

چه مدیر هست و چه نیست حق این که خودت برخورد کنی رو نداری. چه شما و چه بقیه.اگر هر کس بخواد خودش راسا اقدام کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه.
کجا من تعیین تکلیف کردم که حرفه بقیه نظر شخصی هست یا نه ؟
اینجاها :
خب منم بهش چی میگم ؟ دارم میگم این نظر شخصی خودته
گفتم که نظر خودته پس تحمیلش نکن .
بازم گفتم نظر خودته ولی همین سایتها هستند بهترین بازیها را انتخاب میکنند نه تو ! پس اونا وقتی میگن عالیه اصالا توجهی ندارن که تو چی فکر میکنی .
اینجا همه میگن عالیه تو میگی عالی نیست حرفت یه نظر شخصیه نه بیشتر هم اینه که اونایی که میگن عالیه چندتا سایت معتبر وجود داره که حرفشون را تائید کنه .
بازهم بگردم پیدا میشه. خود کاربر میتونه بگه حرفش نظر شخصیشه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه حرف تو نظر شخصیته و (چه درست چه غلط) چون سایتها فلان گفتن پس فکت فلانه (یعنی حرف منه). چندین بار در همین فروم گفته شده در مورد نظر شخصی بقیه نظر ندین. اینکه به کسی بگی حرفت نظر شخصیته یعنی حرفت خریدار نداره و حقیقت اونیه که من میگم. بحث در مورد موضوعات مربوط به تاپیک ازاده نه در مورد نظر شخصی. امیدوارم سفسطه ای در جواب این قضیه نبینم چون کاملا روشنه.
نیما صراحتا گفت بحث را تو تاپیک تموم کنیم و من هم این کار را کردم . چون قبلش از طرف ناظمین گفتند که میتونید بحث مقایسه را تو بخش مقایسه انجام بدیم منم این کار را کردم .
بالاخره این حقه منه وقتی کسی میاد مارا تو فروم تحقیر میکنه بیم جواب را بدم یا حداقلش اینه که به پستهای مذکور یکی از مدیرها رسیدگی کنه ! که نکردند .شما خدتون را بزارید جای چطور ممکنه یکی بیاد هرچی از دهنش در اومده به ما بگه و اون پست سرجاش باقی بمونه و ما بحث را تموم کنیم ؟
ادامه بحث یک چیزه و ادامه دعوا یک چیز دیگه. لطفا نگید که هردو یکی هستند و دوستانه بحث علمی میکردید.
اونقدر کوته فکر نیستم که با این چیزها احساس کنم پیروز جنگ شدم ! من گفتم که میتونید تاپیک بخش انچارد 3 را ببینید و ببینید که چی در مورد شخص بنده گفته شده .
احساس پیروزی یا شکست به خودتون مربوطه. واضح نوشتم نقل قول از یک کاربر از یک تاپیک به تاپیک دیگه کار درستی نیست. الان شما دوباره میتونی بپیچونی و از پیروزی و شکست حرف بزنی.
کسی که بخواد با من مودبانه حرف بزنه من این کار را حتما خواهم کرد ولی متاسفانه وقتی میبینم که وقتی بی احترامی به من میشه و هیچ مدیری اهمیت نمیده مجبور به این کار میشم که خوشبختانه تا ما این کار کنیم همه مدیرها متوجهش خواهند شد !

بعید میدونم کسی جرات کنه با گروه شما تند حرف بزنه چه برسه به توهین. فعلا که شما دست پیش گرفتید که پس نیفتید. شما که میگی میبینی مدیران و ناظمها بحث ها رو میخونن اگر جایی حس میکنید واقعا بهتون توهین شده به همون مدیران و ناظمها اطلاع بدید نه اینکه بطور باندی در ابتدا شما به عنوان سر گروه جواب تند بدید و بقیه با "فرخ جان فرخ جان" گفتن دنبالتون راه بیافتن برای له کردن طرف بحث شما.

بازهم میگم احتمال حتی یک درصد هم وجود نداره که اصلا این حرفها اثری داشته باشه ولی وظیفه من تذکره و در صورت تکرار برخورد لازم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کلا قبل از نوشتن تذکر هم میدونستم اثری نداره چون شما فکر میکنی اگه حرف حق رو قبول کنی چیزی ازت کم میشه ولی بهرحال وظیفه ام بود اونها رو بنویسم چون تعداد شکایات از رفتار شما بیش از حد بالا رفته.
کدوم حرفه حق را باید من قبول میکردم ؟!
چه مدیر هست و چه نیست حق این که خودت برخورد کنی رو نداری. چه شما و چه بقیه.اگر هر کس بخواد خودش راسا اقدام کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه.
پس اونوقت عدالت کجا برقرار بشه ؟ کسی که به ما توپیته هیچ توجهی بهش نشه و رسیدگی نشه و ما هم بشینیم همین کنار و فقط نظاره گر باشیم و توهین بقیه را تشویق کنیم ؟
اینجاها :
بازهم بگردم پیدا میشه. خود کاربر میتونه بگه حرفش نظر شخصیشه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه حرف تو نظر شخصیته و (چه درست چه غلط) چون سایتها فلان گفتن پس فکت فلانه (یعنی حرف منه). چندین بار در همین فروم گفته شده در مورد نظر شخصی بقیه نظر ندین. اینکه به کسی بگی حرفت نظر شخصیته یعنی حرفت خریدار نداره و حقیقت اونیه که من میگم. بحث در مورد موضوعات مربوط به تاپیک ازاده نه در مورد نظر شخصی. امیدوارم سفسطه ای در جواب این قضیه نبینم چون کاملا روشنه.

چه ربطی داره ؟ اگه دقت کنی گفتم نظر شخصیت هست ! نگفتم که حقه نظر نداری . خب این خیلی درسته که میگم حرفت fact نیست اگر کسی بخواد حرفه خودش را fact کنه ( نه نظر شخصی ) خودتون به طرف چی میگید ! مگه تا حالا نشده با نظر کسی مخالف بوده باشید ؟
ادامه بحث یک چیزه و ادامه دعوا یک چیز دیگه. لطفا نگید که هردو یکی هستند و دوستانه بحث علمی میکردید.
همین طور که گفتم من قسد چنین کاری نداشتم اگر دقت کنید من نزدیک به 6 ساعت پستی در تاپیک ندادم تا صبر کنم ببینم رسیدگی میشه یا نه ؟ ولی وقتی دیدم رسیدگی نشد مجبور به چنین کاری شدم .
احساس پیروزی یا شکست به خودتون مربوطه. واضح نوشتم نقل قول از یک کاربر از یک تاپیک به تاپیک دیگه کار درستی نیست. الان شما دوباره میتونی بپیچونی و از پیروزی و شکست حرف بزنی.
خب اینو شما الان میگید . من اینو نمیدونستم که تو قوانین سایت بوده یا نه ؟
بعید میدونم کسی جرات کنه با گروه شما تند حرف بزنه چه برسه به توهین. فعلا که شما دست پیش گرفتید که پس نیفتید. شما که میگی میبینی مدیران و ناظمها بحث ها رو میخونن اگر جایی حس میکنید واقعا بهتون توهین شده به همون مدیران و ناظمها اطلاع بدید نه اینکه بطور باندی در ابتدا شما به عنوان سر گروه جواب تند بدید و بقیه با "فرخ جان فرخ جان" گفتن دنبالتون راه بیافتن برای له کردن طرف بحث شما.
بازهم میگم احتمال حتی یک درصد هم وجود نداره که اصلا این حرفها اثری داشته باشه ولی وظیفه من تذکره و در صورت تکرار برخورد لازم.
حتما ؟! یعنی تا حالا نشده کسی با من تند حرف بزنه ؟ حداقل از شما انتظار نداشتم که چقدر مطمئن دارید این حرف را میزنید . الان مثلا جناب ماکان در اولین پست چنین جملاتی به ما به کار برند حتما من اول پیشقدم بودم دیگه ؟! فعلا که در اون تاپیک هم ما له شدیم نه کسه دیگه !
امیدوارم اونقدر که به من تذکر میدید من سعی دارم که عملیش کنم ولی انتظار دارم همین تذکر را در تاپیک نام برده به اشخاص مذکور هم بدید .

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
جواب دادن به این صحبت ها تکرار مکرراته و نیازی به توضیح اضافه نمیبینم. همه چیز رو کاملا واضح نوشتم. فقط یک نکته رو توضیح میدم که روشن تر بشه. البته شما رو زرنگ تر از این میدونم که متوجه نشده باشی ولی برای اینکه ممکنه کسی این تیکه از تذکر رو نفهمیده باشه مساله رو دوباره توضیح میدم:
چه ربطی داره ؟ اگه دقت کنی گفتم نظر شخصیت هست ! نگفتم که حقه نظر نداری . خب این خیلی درسته که میگم حرفت fact نیست اگر کسی بخواد حرفه خودش را fact کنه ( نه نظر شخصی ) خودتون به طرف چی میگید ! مگه تا حالا نشده با نظر کسی مخالف بوده باشید ؟
من هم نگفتم شما حرف دیگه ای گفتید. اینکه در یک بحث کسی نظر شخصی بده بخودش مربوطه نه به بقیه. شما در گفتگو بایک فرد محترم هم نمیگید "اقا/خانم ... این نظر شخصیته" چون واضحه که توهین امیزه. نظر شخصی رو خود فرد میگه نظر شخصی من اینه. وقتی کسی غیر از خود فرد میگه نظر شخصیته یعنی حرفت هیچ اعتباری نداره و بدرد خودت میخوره و نظر من یک فکت حساب میشه و نظر تو باد هوا(چه حق با اون شخص گوینده باشه چه نباشه).

در مورد بقیه صحبتها کاملا واضح نوشتم و روشنه. اگر هم شما بخواهید بحث رو ادامه بدید چون بحث کردن نیاز به حداقل هایی داره که من شما رو فاقد اونها میبینم بنابر این من همینجا اعلام میکنم شما برنده تمامی بحث هاتون با من تا زمانی که من هستم و بازیسنتر وجود داره هستید. فقط در صورت ادامه روند من برخورد لازم رو انجام میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر