معرفی Custom Arcade Stick های ساخته شده توسط بچه‌های بازی سنتر

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
یه سری مشکلات عجیب پیدا کرده این استیک من...
گاهی وقتا
sf3_joy_upright.png
sf3_joy_downleft.png
sf3_joy_upright.png
sf3_joy_upleft.png
ـه استیکم از کار میوفته!
گاهی کل دسته وسط بازی از کار میوفته!خیلی عجیبه!قبلا همچین مشکلاتی نداشتم من!
ایراد نرم افزاریه یعنی؟
چند وقت پیش هم یکی از باتن ها از کار افتاد!
معمولا این مشکلات با یه دور unplug کردن استیک درست میشه!مشکل نرم افزاریه؟

فکر کنم آخرشم باید برم یکی از arcade pro های hori رو بخرم!
اصن شاید رفتم یکم به میله joystickـش روغن زدم :biggrin1:
فکر کنم من یا مهدی یه فنر یدکی داشته باشیم،شاید به کارتون بیاد...البته اگه تا حالا عضلات دست بیرون نزده!

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
یه سری مشکلات عجیب پیدا کرده این استیک من...
شاید بُردِ استیکت خل شده! نمدونم.
فکر کنم من یا مهدی یه فنر یدکی داشته باشیم،شاید به کارتون بیاد...البته اگه تا حالا عضلات دست بیرون نزده!
از قضا رفت روغن زد و درست هم شد :D منتها فعلاً مشکل اینه که پایه نیست گیم فایتینگ بزنه 8-|

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
شاید بُردِ استیکت خل شده! نمدونم.

آخه چرا؟
خفه کردم خودمو،هرچی پد بود تو خونه از بین رفت!تموم پد 360 آشغالیا سرزمین رو من خریدم سه تا برد سوزوندم تا تونستم یکیشو انسانوار سویلخور کنم!
آ خریت!!نکردم یه چسب روش بمالم!فکر کنم سیم ها مشکل پیدا میکنن،تا استیک یه تکونی میخوره اینطوری میشه...باید یه چسب روش بزنم،متاسفانه جرات دست زدن به برد استیک رو ندارم!
یه چی بود چند وقت پیش میگفتی داری یا نه...چی بود اون؟برنامه بود؟

پ.ن:آ اینا همش تقصیر این سیب زمینیه!

از قضا رفت روغن زد و درست هم شد :biggrin1: منتها فعلاً مشکل اینه که پایه نیست گیم فایتینگ بزنه 8-|
عجب!
این استیک های هوری جداً عجیب غریبن!:))

اتفاقا چند وقت پیش باهاشون بازی کردم.
جا بقیه خالی!بسیار کتک(+چند فروند taunt)خوردیم!

کدوم استیک های بهتری میسازه ؟ Hori یا MadCatz ؟جز اونا شرکت سازنده ی استیک هست ؟
یه چیز سلیقه ایه و کسی نمیتونه بگه کدوم بهتره کدوم نیست،هرکس بسته به عاداتش استیک ها رو پیشنهاد میکنه،من به شخصه زیاد دیدم کسایی که بین TE یا HRAP ...HRAP رو پیشنهاد کردن...(البته ماله اون زمون میشه که te گرون بود!)
الان برای ما بصرفه تره که TE بخریم (البت اگه میخوای بخری) چون HRAP ها توش وزنه هست و هزینه ارسالش زیاد میاد
TE هم الان ارزونتره هم سبکتر،ولی شاید با layout های هوری راحتتر باشی...

بازار قطعات آرکید هم بازار بزرگی داره،brand های زیادی هم هستن،ولی دوتا از بهترینشون همین hori (با سابقه ی زیاد و درخشان) و هم madcatz (با سابقه ای فوق خراب!اخیرا فعال شده) هستن
برند های دیگه ای هم هستن مثل X-arcade و hanaho و....

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
چند وقت پیش این بلاگ رو دیدم و زدم تو خط sf :d
بعد حوس کردم یکی بسازم ، اما دیدم قطعاتش رو باید از اونور بیارنو ... کلی طول میکشه ،منم که عجول :d
از طرفی جیب مبارک به خاطر rig مبارک خالی بود.
رفته بودم شمال تو یه مغازه قطعات الکتریکی از این دکمه بوقی ها دیدم و رفت تو فکرم که بسازم.
حدود 4 روز کار برد.البته اگه برد 360 بود قک کنم 2 روزم نمیکشید ، اما بردم تخیلی بود از ماله یه دسته قدیمی به همین خاطر یکم طول بیشتر کشید.
از نتیجه کار هم نسبت به اینکه کمتر از 20 و شاید 15 تومن خرج کردم، راضی ام:x
البته به حمید هم گفتم، بیشتر دوست داشتم تجربش کنم.

8gx55xtzhs7zby44a3ag.jpg

http://www.up.vatandownload.com/images/7awvd4tnsiobexqqn1h.jpg

http://www.up.vatandownload.com/images/hhhdha0yu621ik1ii6w.jpg

توشم خیلی تمیز کار کرده بودم.اما بعد که رفتم سر استفاده کردن فهمیدم باید یه سری تغییرات توش ایجاد کرد ، دیگه وقتی بازش کردم حوصله نکردم مثل اولش تمیز ببندم:)
راستی اون کشه هم عرق گیره :d
جویستیکشم مال ps2 هست با جایگزاری خفن :d.
Ballش هم تخمرغ شانسی هست :d .

موفق باشید..

• Like
Reactions: Dysphoria

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
ممد پاشیم مام درست کنیم این چند روزه دارم میدوم اینور اونور هیچی دستگیرم نشد!
زنگ زدم فروشگاه DC میگم Arcade Stick دارین؟ مرده گفت نه خدافظ
نذاشت من حرف بزنم مرتیکه بیشعور :D

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
سلام به دوستان محترم و استیک سازان فعّال

یه سوالِ فنّی که میخواستم نظر شمارو هم بپرسم به نظرتون اگه بوردِ یه پَدِ وایرلس رو استفاده کنم مشکلی چیزی از بابت تاخیر پیدا نمیکنم در کــومــبو زدن همون دکمه ول دادن به عبارتی ؟
:confused:

و سوال بعدی قیمت پد وایرلسِ اصلِ چیــــــن :biggrin: چنده به نظرتون که فقط دل و رودشو بشکافم استیک خورش کنم !؟

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من نه "استیک ساز" هستم نه استیک شناس ولی پیشنهاد میکنم یه دونه "آماده" ـش رو بخری
سایلنت خان یه استیک ساخته بود که فک کنم شیش ماه هم دووم نیاورد :D آخرش رفت یه دونه آماده ـش رو گرفت

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
اونش که درست :D
ولی اشکان خان همرو از اونور سفارش داده بود و فکر میکنم حداقل 60 تومن ( پست رو صلواتی در نظر گرفتم ) پیاده شد ..
من که از تکنولوژی داخل استفاده کردم ( محفظه ی مورد نیازم رو هم از در کُمُد شرکت استفاده کردم که البته کسی بهش نیاز نداشت !!! ) نهایتش واسم در اومد 17 تومن !
پول یه پُرس چلو کباب برّه ( بـــه بــه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر