معرفی و آموزش برنامه ها psp

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
سلام بر دوستان عزیز:love:

آقا من یه برنامه میخوام که تقریبا کار یه mp3 player رو انجام بده! یا مثلا چیزی مثل windows media player یا jet audio که برای PC هستن عمل کنه(البته برا فت هست که با time machine خوب اجرا نمیشه!)
مشخصه که psp من slim هست.

اصلا میدونین: مشکل از اینجا شروع میشه که تو خود XMB آهنگ هایی که شاخه بندیشون! بیش از 1 پوشه در MUSIC ی هست رو باز نمیکنه:confused:

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
سلام بر دوستان عزیز:love:

آقا من یه برنامه میخوام که تقریبا کار یه mp3 player رو انجام بده! یا مثلا چیزی مثل windows media player یا jet audio که برای PC هستن عمل کنه(البته برا فت هست که با time machine خوب اجرا نمیشه!)
مشخصه که psp من slim هست.

اصلا میدونین: مشکل از اینجا شروع میشه که تو خود XMB آهنگ هایی که شاخه بندیشون! بیش از 1 پوشه در MUSIC ی هست رو باز نمیکنه:confused:

با اجازه خودم پیدا کردم:)
ورژن قبلی این برنامه سرشار از مشکل بود و فاقد محیط گرافیکی!

Light Mp3 -v2 حجمش کمتر از 1 مگابایت هست
16047_lightmp3.png

اینم لینک:http://dl.qj.net/dl.php?fid=16047

اما در کل آیا میشه یه کاری کرد که تو XMB هم مثل irshell تا ته پوشه ها رو گشت؟!(حد اقل پوشه MUSIC)

آخرین ویرایش:

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
با اجازه خودم پیدا کردم:)

Light Mp3 -v2 حجمش کمتر از 1 مگابایت هست
اینم لینک:http://dl.qj.net/dl.php?fid=16047

اما مشکلات این ورژن::
1- نمیشه آهنگ رو عقب و جلو کشید:(
2-قابلیت sound boost که تو ورژن قبلی تقریبا همه موسیقی ها رو پشتیبانی میکرد خیلی محدود شده
(Sound Boost امکان میده شما صدای psp رو بیش از حد متعارف بلند کنید!!!)

پ.ن: آقا یکی بیاد کمک دیگه! دهنم کف کرد از بس حرف زدم:biggrin1:
پ.ن: یعنی هیشکی برنامه بهتر سراغ نداره؟:confused:

fari66

کاربر سایت
Nov 20, 2006
16
سلام بچه ها ،عید رو به همتون تبریک میگم :cheesygri. ببخشید من یه زمانی که ورژن PSPیم 3.71 بود با برنامه psp tub (موقعی که توو دانشگاه به اینتر نت وصل میشدم ) مشکلی نداشتم الان که 3.80 کردم دیگه کار نمی کنه :( . کسی همین برنامه رو که تو 3.80کار کنه سراغ داره ؟ خیلی سایتارو گشتم ولی نبود . میگم توو سایت دارک الکس یه پچی بود برای دانلود که که دقیقا" این رو نوشته بود "Patch to Load 3.71 fatmsmod on 3.803.90 M33" که فکر کنم کارش این بود که برنامه های 3.71 رو توو 3.80 و 3.90 اجرا میکردشاید هم اشتباه میکنم . دانلودش کردم ولی نحوه نصبش رو بلد نیستم ،خلاصه خیلی کارم لنگ مونده ، کسی هست که راهنماییم کنه؟ خیلی ممنون:love::blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها ،عید رو به همتون تبریک میگم :cheesygri. ببخشید من یه زمانی که ورژن PSPیم 3.71 بود با برنامه psp tub (موقعی که توو دانشگاه به اینتر نت وصل میشدم ) مشکلی نداشتم الان که 3.80 کردم دیگه کار نمی کنه :( . کسی همین برنامه رو که تو 3.80کار کنه سراغ داره ؟ خیلی سایتارو گشتم ولی نبود . میگم توو سایت دارک الکس یه پچی بود برای دانلود که که دقیقا" این رو نوشته بود "Patch to Load 3.71 fatmsmod on 3.803.90 M33" که فکر کنم کارش این بود که برنامه های 3.71 رو توو 3.80 و 3.90 اجرا میکردشاید هم اشتباه میکنم . دانلودش کردم ولی نحوه نصبش رو بلد نیستم ،خلاصه خیلی کارم لنگ مونده ، کسی هست که راهنماییم کنه؟ خیلی ممنون:love::blushing:

این آخرین نسخه عرضه شده هست : http://www.psp-hacks.com/2008/02/29/psptube-20080301-released/

wwf-wwe

کاربر سایت
Jan 18, 2008
6
سلام به همه
من ميخواستم يه psp بخرم
اطلاعات كافي ازش ميخواستم.
ميخواستم بدونم دانگريد و .... چيه؟؟؟؟
قيمت ها چجوره؟؟؟
من تا 300 تومن ميخوام.
يه psp خوب ميخوام

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
اگر ميخواي PSP بخري بهتره تا آخر فروردين صبر كني چون كه فعلا قيمت ها به خاطر عيد بالاست.
بهترين مدل الان PSP Slim است كه اگر تا آخر فروردين صبر كني قيمتش حدود 210 هزار تومن ميشه.
اگر از ايران بخري خود مغازه دارها از قبل كپي خور(downgrade) كردن ونيازي به اين كار نيست.
بازي هاي كپي هم از 500 تومن تا 3000 تومن متغيره (بستگي به انصاف فروشنده داره).
مموري 4GB هم الان حدود 30 هزار تومنه.
در هر صورت خيلي خوش سليقه اي كه ميخواي PSP بخري چون براي كسي كه بازي دوست داره و نميخواد زياد خرج كنه بهترين انتخابه و اگر بخري پشيمون نميشي.
اگر سوال ديگه اي داشتي بپرس

moji_kaka_psp

کاربر سایت
Jul 6, 2007
17
این بخش خیلی شلوغ پلوغ شده مثلا اگر بخوای چند تا برنامه ی خوب وجدید پیدا کنی خیلی سخته جسارتا از مدیران محترم می خوام که برنا مه های جدید و مفیدو درست مثله قبلا با یک توضیح مختصر توی یک تاپیک جدید یا همین تاپیک قرار بدن
ممنون

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
الکس سیاهه !
یک برنامه بیرون داد که میشه باهاش وقتی به تلویزیون وصل هست فول اسکرین بازی کرد (پی اس پی اسلیم )
downlod
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک برنامه معرفی کنید که بشه باهاش با wifi فایل فرستاد (غیر از ای ار شل)

آخرین ویرایش:

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
الکس سیاهه !
یک برنامه بیرون داد که میشه باهاش وقتی به تلویزیون وصل هست فول اسکرین بازی کرد (پی اس پی اسلیم )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک برنامه معرفی کنید که بشه باهاش با wifi فایل فرستاد (غیر از ای ار شل)
PSP Wi-FI Adhoc Transfer v0.6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر