معرفی و آموزش برنامه ها psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقای karizmaچجوری می شه فهمید که کرنال 150 نصب هست اخه من توی ریکاوری که میرم نوشته کرنال 371 وقتی اونو تغییر میدم میشه کرنال 150 ایا این نشون میده که من کرنال 150 دارم اگر حدس من درست هست ممکن هست به خاطر چیز دیگه ای باشه من میگم شاید به خا طر تنضیمات ریکاوری باشه اگر کسی تنظیمات درست ریکاوری 371 رو داره لطف کنه بنویسه جبران میکنم راستی با این توضیحاتی که دادم کسی می تونه بگه آیا روی فریمورمن کرنال 150 هست یا نه اگر نیست میتو نید لینک آمو زششو بدید تو رو خدا سریع
شما به تاپيك زير برو، پست اول نحوه نصب كرنل 1.5 توضيح داده شده، نصبش كن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8187

تنظيمات ريكاوري هم به اين تاپيك برو:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=6669

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
اين برنامه ايه كه ميتونيد فايلهاي - Video: AVI, MOV, MP4, OGM, MKV, NUT, ASF, WMV. Audio: MP3, M4A, WMA, OGG, WAV.
- MPEG1/2/4 video(DivX, XviD), Windows Media Video, Ogg theora, Mpeg audio (MP2, MP3, AAC), AC3, OGG, Windows Media Audio
را بدون تبديل كردن تو خود PSP‌ مشاهده كنيد. يعني ديگه نيازي نيست يه فيلم DivX رو به Mp4 تبديل كنين بعد تو PSP ببينيد! يا...

فقط من تستش نكردم. اينم توضيحات انگليسي:
http://xs72.xs.to/pics/06115/PSP_Media_Player.jpg

(See above pic for how beautiful it looks in PSP's Crossbar menu)

Unrar the Media Player folders to the Memorystick.

Go to X:PSP/Game (where X is your PSP drive on your computer) and insert the two media player folders in it.

>>>Tip<<< If you want all the corrupt icons in the PSP menu to stay at the bottom. Then go to PSP's 'GAME' folder , right click and choose 'Cut' to take out all the folders with % sign in their names and place them in any folder/desktop on your PC. Now start cut and pasting them back into the memory stick GAME folder one by one. The folder that you'll leave to put back as the last item will be shown as the first icon in the PSP crossbar menu.

Media Player Support:
---------------------
It supports the following extensions and formats:

- Video: AVI, MOV, MP4, OGM, MKV, NUT, ASF, WMV. Audio: MP3, M4A, WMA, OGG, WAV.
- MPEG1/2/4 video(DivX, XviD), Windows Media Video, Ogg theora, Mpeg audio (MP2, MP3, AAC), AC3, OGG, Windows Media Audio

>>>BUT<<<

I suggest use Xvid 1.1 stable to encode your movies to 480x272(anything above this res will slowdown PSP) and at 29.97fps with BVOP's unselected. Use single pass with bitrate 1024 as max. Don't use quantizer 3.0(super video slowdown). Use audio at 96kbps and 'make sure' it is synched properly or more slowdown. If you keep these two hints in mind. PSP player plays AVI files just fine.

How to Use the Program:
-----------------------

- Left Shoulder - Start from beginning
- Right Shoulder - Go to Menu
- Circle - Select the file
- Triangle - Zoom
- Square - Displays info
- Home - Quit
- D-pad Left - Rewind
- D-pad Right - Fast forward

لينك دانلود: Download this torrent
لینک کار نمی کرد

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگر میشه beats رو هم معرفی و لیک دانلودشو بذارین
من چیز زیادی نمیدونم ولی ظاهرا برای گوش دادن موزیکه

مرسی

moji_kaka_psp

کاربر سایت
Jul 6, 2007
17
شما به تاپيك زير برو، پست اول نحوه نصب كرنل 1.5 توضيح داده شده، نصبش كن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8187

تنظيمات ريكاوري هم به اين تاپيك برو:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=6669
اخه من من دارم میگم توی منوی ریکاوری منکرنل 150دارم ایا این نشون میده که من کرنل 150 دارم و اگر دارم پس چرا برنامه ها اجرا نمیشن و اگر دوباره کرنال نصب کنم مشکلی پیش نمیاد اخه میترسم دوباره بریک بشه;)

moji_kaka_psp

کاربر سایت
Jul 6, 2007
17
من دارم دیگه کلافه میشم آخه من که توی ریکاوریم کرنل 150 دارم پس چرا فقط بر نامه ی
PSP AdHoc File Transfer v0.6 اجرا میشه ایا 371 بر نامه های خا ص خودشو داره

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
مشكل پست بالا رو منم دارم فقط يه برنامه رو psp من اجرا ميشه اونم PSP AdHoc File Transfer v0.6 هست كرنال 1.5 اپديت 2 و اپديت ورژن 3 رو هم دارم ولي برنامه اجرا نميكنه ؟؟؟؟؟

moji_kaka_psp

کاربر سایت
Jul 6, 2007
17
مشكل پست بالا رو منم دارم فقط يه برنامه رو psp من اجرا ميشه اونم PSP AdHoc File Transfer v0.6 هست كرنال 1.5 اپديت 2 و اپديت ورژن 3 رو هم دارم ولي برنامه اجرا نميكنه ؟؟؟؟؟
جناب مجازین میشه بگی مدل psp ون چیه مال من که 1001kهست میگم شاید به خاطر مدل psp fhai و 371 با psp ما سازگاری نداشته باشه چون من توی یه سایت خوندم ورژن 370 مخصوص 1001k هست

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
کسی نیست منو راهنمایی کنه چقدر این تاپیک خلوته وقتیهم جای دیگه سوالمو مطرح میکنم برام اخطار میاد
دوست عزيز من يه جا سوال كردم بهم گفتن كرنال رو به جاي 1.5 روي همون 3.71 بزار ببين مشكل حل نميشه ولي متسفانه psp دستم نيست امتحان كنم شما اين كار رو بكن ببين چي ميشه .

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
يادم رفت بگم psp منم fat هست و فرم وير 3.71 ولي فكر نميكنم مشكل از اين باشه چون خيلي ها با همين psp تونستن برنامه اجرا كنن وبا همين ورژن.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من دارم دیگه کلافه میشم آخه من که توی ریکاوریم کرنل 150 دارم پس چرا فقط بر نامه ی
عزيز هيچ ربطي نداره كه توي ريكاوري 1.5 نوشته شده باشه يا نه.

شما اين برنامه رو دانلود كن و توي Game150 كپي كن اگه اجرا شد كرنل 1.5 مشكلي نداره اگه اجرا نشد يعني كرنل 1.5 نداري!

http://dl.qj.net/Bookr-v0.7.0-for-1.5-fw-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/6435/catid/151

آقاي magazin شما هم همين كاري كه گفتم رو بكن ببين كرنل 1.5 داري يا نه.

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام

دوست عزیز احتمالا کرنال رو درست نصب نکردید
فایل 150.pbp رو نباید توی پوشه ی آپدیت بریزید
که احنمالا این کار رو کردید
این فایل رو بریزید در شاخه ی اصلی PSP یعنی :
PSP Drive:\150.pbp
بعد آپدیت کنید
موفق باشید
پدرام

آخرین ویرایش:

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
سلام
من اون فایل avi player رو که واسه pspگذاشته بودید دانلود کردم
حجمش بی خودی 100 مگ بود توش 3تا فایل avi داشت که تبلیغ بازیهای ps3 بود
من تو اجراش مشکل دارم موقعی که می خوام اجراش کنم ارور can not be could started میده
البته شک دارم که کرنل1.50 رو نصب کرده باشم حالا امتحان میکنم اگه جواب داد که هیچ اگه نداد فایلش
رو آپ میکنم دوستان امتحان کنند کمکم کنند.دوتا فایل% واصلی داره که حجمش 300 کیلو بایت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر