معرفی و آموزش برنامه ها psp

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان خسته نباشین
پکی وجود داره که همه نرم افزارهای جدید رو با هم داشته باشه تا مجبور نشیم از اینور و اونور بگیریم
اگه هست لطفا لینک بدین با تشکر

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام دوستان خسته نباشین
پکی وجود داره که همه نرم افزارهای جدید رو با هم داشته باشه تا مجبور نشیم از اینور و اونور بگیریم
فکر نکنم باشه . مگه از بچهایی که دارن بگی بدرد بخور هاشو یه جا برات اپلود کنن بعد بری دانلود کنی .

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
سلام دوستان خسته نباشین

به صورت پک فکر نکنم باشه چون ممکنه یک دفعه برنامه های جدیدتری بیاد
اما تو این قسمت برنامه های برتر یک دوره آورده شده
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2404

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
تو اینهمه برنامه خوب و جالب
حالا من که 3.71m33-2_slim دارم کدومشونو میتونم استفاده کنم?!
مثلا cwcheatرو میتونم??!
نگین نه که بدجوری توDisgaea گیر کردم:evil:
اگه میشه با توضیح لطفا بگین چیکار کنم

مرسی:cheesygri

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
من 7 تا پیکسل از مانیتور PSP ایم از کار افتاده با برنامه SCREAN REPAIRE همونی که 4 رنگ رو واسه دیدن پیکسل از کار افتاده میزاره بعد با مثلث نعمیر میکنه ولی کار نکرد حتی 1 یاعت هم گذاشتم وای بازم نشد
اگه کسی برنامه که مطمئنه خوب کار میکنه بذاره ممنون میشم

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
من یک برنامه میخواهم که بتونم از توی خود PSP کلک ها یا بقولی Cheats شو اجرا کنم ... یک چیزی مانند کدهای گیم شارک .
و البته با راهنمای نصب و نحوه کار کردن باهاش .
ممنون :love:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا این برنامه ها واسه پی اس پی غیر دانگرید شده ضرری که نداره:cheesygri
اصلا برنامه روی PSP های غیر دانگرید شده اجرا نمیشه که بخواد ضرری داشته باشه.
حتما باید دانگرید شه تا بتونین برنامه روش بریزید.

fari66

کاربر سایت
Nov 20, 2006
16
بدون عنوان

یه سوال که بدجوری تووش گیر کردم :(
من این برنامه USBSSS رو دان کردم ،رو PSP هم ریختم;) ،حالا می خوام از UMD که دارم (تیکن) ایمیج بگیرم ،البته ایمیج هم گرفتم ولی وقتی که از حالت زیپ باز میکنم یه پوشه به اسم UMD9660 برام میاره که تووش یه دونه فایل با پسوند BIN و یه دونه پوشه که به اسم PSP_ GAME که توش فایل های زیادی هست اورده ، حالا من چی رو باید تووی ISO کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: تا بدون UMD از توو مموری بازی اجرا بشه ؟؟؟؟؟؟:confused:
یه سوال دیگه هم داشتم ورژنش PSP من ، 3.71M33-2 هستش ، میخواستم بدونم با ورژن
3.40OE-A که مال دوستمه کلا" چه فرقی داره ؟ یکی از کار هایی که PSP خودم میکنه که دوستم از اون عاجزه گوش کردن آهنگ و دیدن عکس به صورت هم زمانه .:laughing: میخواستم مزیتهای دیگش رو بدونم .

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
یه سوال که بدجوری تووش گیر کردم :(
من این برنامه USBSSS رو دان کردم ،رو PSP هم ریختم;) ،حالا می خوام از UMD که دارم (تیکن) ایمیج بگیرم ،البته ایمیج هم گرفتم ولی وقتی که از حالت زیپ باز میکنم یه پوشه به اسم UMD9660 برام میاره که تووش یه دونه فایل با پسوند BIN و یه دونه پوشه که به اسم PSP_ GAME که توش فایل های زیادی هست اورده ، حالا من چی رو باید تووی ISO کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: تا بدون UMD از توو مموری بازی اجرا بشه ؟؟؟؟؟؟:confused:
یه سوال دیگه هم داشتم ورژنش PSP من ، 3.71M33-2 هستش ، میخواستم بدونم با ورژن
3.40OE-A که مال دوستمه کلا" چه فرقی داره ؟ یکی از کار هایی که PSP خودم میکنه که دوستم از اون عاجزه گوش کردن آهنگ و دیدن عکس به صورت هم زمانه .:laughing: میخواستم مزیتهای دیگش رو بدونم .
نباید از حالت زیپ خارجش کرد همون رو تو ISO کپی کن
نشان دادن UMD VIDEO بدون DISKو قراردادن تمهای مختلف و همان که گفتی( گوش کردن آهنگ و دیدن عکس به صورت هم زمان)و اسکین سرچ در ویدیو ها = 3.71

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر