معرفی و آموزش برنامه ها psp

دوستان من ي برنامه ميخوام كه من ي Umd بزارم توي دستگاه بعد اون فايل رو كامل كپي كنه توي كامپيوتر بعد من اون رو بريزم روي مموري و بازي كنم ؟! فهميدين چي ميخوام !؟!؟

دوستان راستي اگر ميشه ورزن جديد ويندوز XP رو هم بزارين

چرا جواب منو کسی نداد;) بلوتوس چجور کار میده
imgres

دوستان من ي برنامه ميخوام كه من ي Umd بزارم توي دستگاه بعد اون فايل رو كامل كپي كنه توي كامپيوتر بعد من اون رو بريزم روي مموري و بازي كنم ؟! فهميدين چي ميخوام !؟!؟

دوستان راستي اگر ميشه ورزن جديد ويندوز XP رو هم بزارين
صفحه قبل رو اگه نگاه كني لينكش هست.

بازی خوره (تازه وارد)

سلام به همگی من تازه امروز ثبت نام کردم:cool: (ولی هرچی شما می نوشتید من می خوندم:) )
من چند تا سایت برای دانلود برنامه می خواهم اگه لطف کنید:blushing: (فارسی باشه بهتره).چرا کسی در معرفی بازی ها پیغام جدید نمیده:evil: .

با سلام به همه دوستان عزیز
آیا کسی نرم افزار ویندوزی که روی پی اس پی با فرم ور 3.2 کارکند میشناسد.
اگر کسی میتواند لینکش را برای من بگذارد....
با تشکر

جواب

ببخشید من این برنامه رو ریختم ولی وقتی اجراش میکنم بعد از کمی مکث دستگاه خاموش میشه!! چیکار کنم؟
اگه درست نصب کرده باشی هیچ مشکلی نداره ولی بعضی از برنامه ها به بعضی از پی اس پی ها سازگار نیست یک راه دیگه هم هست . این برنامه یک ور÷ن قدیمی تر هم داره ولی رو کمتر گوشیا کار میکنه مثلا K750i

ببخشید من این برنامه رو ریختم ولی وقتی اجراش میکنم بعد از کمی مکث دستگاه خاموش میشه!! چیکار کنم؟:confused: :blushing: :confused:
و تا برنامه تو فولدرش هست یکی با Debug هست یکی بی Debug اونی که بی Debug بریز رو PSP

http://www.psp-hacks.com/downloads/dh0.50.0000.rar
devhook 0.5 زیاد هم جدید نیست;)
این برنامه می تونه تا 2.82 اجرا کنه (شبیه ساز)

بابا ديگه كسي از Devhook استفاده نميكنه.

فريمور هاي OE كه اومد ديگه دوهوك بدرد نميخوره.

ببخشید من این برنامه رو ریختم ولی وقتی اجراش میکنم بعد از کمی مکث دستگاه خاموش میشه!! چیکار کنم؟
فريمور دستگاهت چيه؟

من روي 3.10 OE تست كردم كار كرد يعني از موبايل تونستم چيزي بريزم تو PSP .

سلام به همگی من تازه امروز ثبت نام کردم (ولی هرچی شما می نوشتید من می خوندم )
من چند تا سایت برای دانلود برنامه می خواهم اگه لطف کنید (فارسی باشه بهتره).چرا کسی در معرفی بازی ها پیغام جدید نمیده

http://www.psp-hacks.com

سوال

یک سوال
این فريمور هاي OE چیه یکم توضیح بدین ممنون
یرای فعال کردن فلش پلیر وwma چه کاری باید انجام داد flash p
:( :( :( :( :(

Back