معرفی و آموزش برنامه ها psp

آقا یه سوال داشتم ؟؟؟؟؟ من چندتا ماشین حساب رو پی اس پیم نصب کردم ولی هیچ کدومشون به با حالی این نمیشه که cruiser تو صفحه 84 توضیح داده
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=553&page=84
ولی من هر کاری کردم نصب نشد ؟؟؟؟ از رامش ایراد میگیره ؟؟؟
ممنون میشم به طور کامل و با لینک برنامه ها برام توضیح بدین :blushing:

لطفا اموزش وبرنامه umd ripper را یکی درست حسابی بزاره ممنون میشم:cool:

بابا قرن 21 هستش...چرا UMD RiPper ؟
از USB Special ...استفاده کن...برنامه رو اجرا می کنی ( تو PSP ) بعد یه گزینه داره که توش کلمه UMD هستش ( PSP باید به PC وصل باشه - در ضمن میبخشید این جوری راهنمایی می کنم چون جمله اش دقیقاً یادم نیست )
حالا ..اون گزینه رو که Enable کنی...کامت ISo یی نشونت میده که ماله UMD داخل PSP هتش..
( برنامه هم چند صفحه قبل ببینی هستش )ولی اگه بخوای واست لینک میدم

بابا قرن 21 هستش...چرا UMD RiPper ؟
از USB Special ...استفاده کن...برنامه رو اجرا می کنی ( تو PSP ) بعد یه گزینه داره که توش کلمه UMD هستش ( PSP باید به PC وصل باشه - در ضمن میبخشید این جوری راهنمایی می کنم چون جمله اش دقیقاً یادم نیست )
حالا ..اون گزینه رو که Enable کنی...کامت ISo یی نشونت میده که ماله UMD داخل PSP هتش..
( برنامه هم چند صفحه قبل ببینی هستش )ولی اگه بخوای واست لینک میدم

شما که همه زحمت رو کشیدی یه لینک هم میزاشتی
ما که سرچ کردیم نبود:cheesygri

برنامه برای تبدیل فایل ISO به CSO :
جدید ترین برنامه ای که PSP-Hack گذاشته YACC هستش.. کارش عالیه واقعا..من به شخص Carbon با حجم تقریبا 1.2 GB رو تبدیل کرده به 717 MBمن که ازش راضیم...
کار باهاش راحته...
توی عکس همه چیزو توضیح دادم...
4922563_yacc.JPG

اين برنامه امكان داره برخي از فيلم و موزيك و .... بازي رو پاك كنه ؟! يعني منظورم اينه كه حجم بازي رو بدون پاك كردن فايل هاي بازي كم ميكنه !؟ راستي فرق Cso و Iso چي هست ؟!

اين برنامه امكان داره برخي از فيلم و موزيك و .... بازي رو پاك كنه ؟! يعني منظورم اينه كه حجم بازي رو بدون پاك كردن فايل هاي بازي كم ميكنه !؟ راستي فرق Cso و Iso چي هست ؟!
دمو يا فيلم يا چيز ديگه اي رو پاك نميكنه. و در واقع مياد فضا هاي خالي كه تو فايل هست رو بر ميداره و اطلاعات رو كنار هم ميچينه و باعث ميشه حجم كم بشه.

Cso هم منظور كمپرس شده ي iso هست و اون C كه اولش هست مخفف همين كمپرس يا كامپكت هست so هم از iso گرفته شده.

دوستان ميشه لينك ورزن جديد Windows Xp رو بزارين !؟ حجمش چقدر هست !؟ اموزش برنامه رو هم بزارين
يه چيز كاملا بي مصرفيه به نظر من. چيزي اصلا نداره كه به درد بخوره.

حالا اگه ميخواي تست كني ببيني چي هست بيا اينم لينك:

Windows

سلام من میخواستم بدونم که برنامهایی جدیدتری هم هست که بشه فایل ها رو بین PSP فرستاد که کار کنه؟(به جزبرنامه هایی که قبلا دادین؟) ممنون:cheesygri :blushing:

PSPSEQ 2.00​

این برنامه برای ساخت آهنگ به صورت حرفه ای در PSP هستش( اگه با FL Studio کار کرده باشید با این برنامه هم یه جورایی آشنایید )...

اینم چند نمونه آهنگ که با این برنامه درست شده :

http://www.dspmusic.org/psp/ADITLOOA.mp3
http://www.dspmusic.org/psp/HopePt1.mp3

موفق باشید...

ميشه بگي اين برنامه رو چجوري بايد ريخت روي پي اس پي (توي چه فلدري كپي كنم؟)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or