معرفی و آموزش برنامه ها psp

ميشه ي آموزش بزارين كه كار با اين برنامه چجوري هست و چجوري اين برنامه رو بايد ريخت روي پي اس پي
فايل RAR رو كه باز كردي پوشه هايي با اين نام ميبيني :
__SCE__USBSSS
%__SCE__USBSSS
بعد اينارو ميريزي تو پوشه Game تو PSP بعد كه وارد برنامه شدي دقيقا يادم نيست گزينه اول با دوم رو ميزني ( البته بايد PSP به كامپيوتر متطل باشه ) بعد خودش USB رو فعال ميكنه و يه فال با يه اسني كه چندتا عدد بدش هست بهت نشون ميده بد اين فايل رو بريز تو كامپيوتر به همين سادگي ( البته اگه مشكل داشتي بگو تا برات كامل تر توضيح بدم )

یک سوال
این فريمور هاي OE چیه یکم توضیح بدین ممنون
یرای فعال کردن فلش پلیر وwma چه کاری باید انجام داد flash p
فريمور هاي هك شده توسط Dark_Alex هست كه ميتوني از تمام قابليت هاي اون فريمور استفاده كني بعلاوه اينكه ميتوني بازي هاي كپي رو اجرا كني بدون نياز به هيچ برنامه ي اضافي.

براي فعال كردن فلش هم به منوي Recovery برين و از اونجا Flash Player و WMَA Player رو فعال كنين.

ببخشید من این برنامه رو ریختم ولی وقتی اجراش میکنم بعد از کمی مکث دستگاه خاموش میشه!! چیکار کنم؟
اگه درست نصب کرده باشی هیچ مشکلی نداره ولی بعضی از برنامه ها به بعضی از پی اس پی ها سازگار نیست یک راه دیگه هم هست . این برنامه یک ور÷ن قدیمی تر هم داره ولی رو کمتر گوشیا کار میکنه مثلا K750i

با عرض شرمندگی میشه لینکش رو بزارید؟:blushing: :love:

فريمور هاي هك شده توسط Dark_Alex هست كه ميتوني از تمام قابليت هاي اون فريمور استفاده كني بعلاوه اينكه ميتوني بازي هاي كپي رو اجرا كني بدون نياز به هيچ برنامه ي اضافي.

براي فعال كردن فلش هم به منوي Recovery برين و از اونجا Flash Player و WMَA Player رو فعال كنين.
آقای مهدی 18

وقتی من این رو می زنم می خواد به اینترنت وصل شود
راه دیگه ای هست

فايل RAR رو كه باز كردي پوشه هايي با اين نام ميبيني :
__SCE__USBSSS
%__SCE__USBSSS
بعد اينارو ميريزي تو پوشه Game تو PSP بعد كه وارد برنامه شدي دقيقا يادم نيست گزينه اول با دوم رو ميزني ( البته بايد PSP به كامپيوتر متطل باشه ) بعد خودش USB رو فعال ميكنه و يه فال با يه اسني كه چندتا عدد بدش هست بهت نشون ميده بد اين فايل رو بريز تو كامپيوتر به همين سادگي ( البته اگه مشكل داشتي بگو تا برات كامل تر توضيح بدم )

من وقتي كه ميخوام برنامه رو اجرا كنم ميزنه : The game could not be started (8002014c

وقتی من این رو می زنم می خواد به اینترنت وصل شود
راه دیگه ای هست
اول بگو فريموير دستگاهت چيه؟

اگه OE هست -----> دستگاه رو خاموش كن (كامل) بعد روشن كن بلافاصله دكمه R رو نگهدار ميره تو منوي Recovery بعد برو به قسمت Registery Hacks بعد از اونجا WMA و Flash رو فعال كن.

3.10 OE-A
فكرنكم مشكل از ورژن دستگاه باشه
كجا كپي ميكني؟

بايد توي Game150 كپي كني.

سلام. من تازه psp خريدم. Ver. 2.5 هست. بازي كپی ميريزم کار نمی کنه.
فرق Frimware با ورژن چی هست.
ميشه کمکم کنين که چی کار کنم که بتونم بازی و برنامه هایی مثل win xp بريزم که کار کنه.

سلام. من تازه psp خريدم. Ver. 2.5 هست. بازي كپی ميريزم کار نمی کنه.
فرق Frimware با ورژن چی هست.
ميشه کمکم کنين که چی کار کنم که بتونم بازی و برنامه هایی مثل win xp بريزم که کار کنه.
شما بايد به 2.8 آپگريد كنيد بعد به 1.5 دانگريد كني.

بعد به 3.10 OE آپگريد كني كه بتوني بازي كپي اجرا كني.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or