معرفی و آموزش برنامه ها psp

بچ ها کسی کرک این برنامه رو می تونه پیدا کنه یا لینکی که من فولش رو بتونم دانلود کنم.اگه ورژن دیگهئای هم بود اشکال نداره
Cucusoft PSP Video Converter v3.16

بچه ها اگه ميشه يه XMB توپ براي ورژن 3.10 oe بزارين ( خيلي توپ باشه ها :biggrin1: )

:mad: ای بابا ما پدرمونو دروردیم گفتیم XBM روی ورژن 3.10 اجرا نمیشه 100% دستگاه برک میشه لاعقل من و بقیه این تور فکر میکنیم دوست من وزژن دستگات باید 3.03 باشه:((

سلام
من بازی ff tactic رو دانلود کردم فایلش eboot.pbp چجوری باید اجراش کنم امولیتور ps1 رو هم اجرا می کنم گیر می کنه اصلآ خود امولیتور اجرا نمی شه:confused:

سلام
من بازی ff tactic رو دانلود کردم فایلش eboot.pbp چجوری باید اجراش کنم امولیتور ps1 رو هم اجرا می کنم گیر می کنه اصلآ خود امولیتور اجرا نمی شه:confused:
فريمور دستگاهت چي هست؟ پيشنهاد ميكنم 3.10 OE رو بريزي و بعد اين فايل رو كپي كني توي پوشه ي PSP\Game\XXXX اون XXXX اسم بازيت هست.

البته بايد يه keys.bin هم همون جا كپي كني.

ممنون فورمور دستگاهم 2.71 اگه OE3.10 رو بریزم مشکلی نمی خوره :confused:
اگه شد ممنون می شم لینک دانلود رو هم بذارید
ببخشید یه سوال دیگه مدل دستگاه رو از کجا می شه فهمید اینی که میگن TA-082 یا ...؟

آخرین ویرایش:
:mad: ای بابا ما پدرمونو دروردیم گفتیم XBM روی ورژن 3.10 اجرا نمیشه 100% دستگاه برک میشه لاعقل من و بقیه این تور فکر میکنیم دوست من وزژن دستگات باید 3.03 باشه:((

عزیز من چرا از خودت حرف در میاری طرز فکر شما هر طوری هست چرا بقیه هم قاطی میکنی کی گفته با ریختن XBM رو 3.10 پی اس پی بریک میشه من خودم تا حالا جند بار این کارو کردم هیچ اتفاقی هم پیش نیومده در ضمن بریک تو ورژن های OE اصلا معنی نداره

ممنون فورمور دستگاهم 2.71 اگه Oe3.10 رو بریزم مشکلی نمی خوره
اگه شد ممنون می شم لینک دانلود رو هم بذارید
ببخشید یه سوال دیگه مدل دستگاه رو از کجا می شه فهمید اینی که میگن Ta-082 یا ...؟
نه مشكلي ايجاد نميشه.

در Umd رو باز كن روي مادر رو بالا گوشه نگاه كن اگه نوشته باشه Ic1003 اون وقت Ta-082 هست.

البته الان ديگه مشكلي نيست و اين مادر برد ها هم دانگريد ميشن.

ye narm afzar khoob baraye MANAGE&PLAYER video moarefi konin pls
PSPlayerMT_For_PSP
لينك تو همين تاپيك هست بايد بگردي.

اين فرمت ها رو هم ساپورت ميكنه:

avi, mov, mp4, ogm, mkv, nut, asf, wmv, mp3, m4a, wma, ogg, asf, wav.
MPEG1/2/4 video(divx, xvid), Windows media video, Ogg theora, Mpeg audio (MP2, MP3, AAC), AC3, OGG, Windows media audio

آخرین ویرایش:
سلام
ممنون از کمکتون مهدی جان
اما یک خواهش دیگه من تا حالا دستگاهم رو نه دانگرید و نه آپگرید کردم و هیچ گونه اطلاعاتی ازش ندارم چون می ترسیدم دستگاهم بره قاتی باقالیا اما خوب مثل اینکه دیگه باید بشه اگه راه ساده ای که خودت هم امتحان کردی و بهش اطمینان داری برام بنویسی ممنون
می شم
بازم متشکر :love:

دستت درد نکنه مهدی ، اگر من تو رو نداشتم چه میکردم
47b20s0.gif

راستی يک سوال پيرامون برنامه IRShell ، روی 2.71 هم اجرا میشه ؟! يا روی 1.5 !؟ در واقع مشکلی که به وجود نمیاره از نظر بريک يا کلا مشکلات ديگه !؟ کدوم ورژنش رو برای خوندن PDF توصيه میکنی !؟
PSPlayerMT_For_PSP چطور !؟ با این ورژن دستگاه من به نظرت همخونی داره !؟ مشکلی چيزی به وجود نمیاره !؟
با این IRShell میشه PDF خوند ؟! همين ورژنش به نظرت چطوره !؟گويا خودش هم گفته با 2.71 و 1.5 همخونی داره

باز هم تشکر
square.gif

سلام
ممنون از کمکتون مهدی جان
اما یک خواهش دیگه من تا حالا دستگاهم رو نه دانگرید و نه آپگرید کردم و هیچ گونه اطلاعاتی ازش ندارم چون می ترسیدم دستگاهم بره قاتی باقالیا اما خوب مثل اینکه دیگه باید بشه اگه راه ساده ای که خودت هم امتحان کردی و بهش اطمینان داری برام بنویسی ممنون
می شم
بازم متشک
سلام

فريمور الان دستگاهت چي هست؟ بازي كپي ميتوني اجرا كني؟

دستت درد نکنه مهدی ، اگر من تو رو نداشتم چه میکردم
راستی يک سوال پيرامون برنامه IRShell ، روی 2.71 هم اجرا میشه ؟! يا روی 1.5 !؟ در واقع مشکلی که به وجود نمیاره از نظر بريک يا کلا مشکلات ديگه !؟ کدوم ورژنش رو برای خوندن PDF توصيه میکنی !؟
PSPlayerMT_For_PSP چطور !؟ با این ورژن دستگاه من به نظرت همخونی داره !؟ مشکلی چيزی به وجود نمیاره !؟
با این IRShell میشه PDF خوند ؟! همين ورژنش به نظرت چطوره !؟گويا خودش هم گفته با 2.71 و 1.5 همخونی داره

باز هم تشک
IRshell مشكلي نداره ميتوني راحت اجرا كني. PSPlayerMT هم همينطور ميتوني راحت اجرا كني.

IRshell براي خوندن PDF نيست. مثلا تو ميتوني اهنگ اجرا كني بعد بري بازي رو اجرا كني و در حين بازي از MP3 هايي كه داري استفاده كني. يا مثلا به PC وصل بشي بعد هر كاري ميخواي بكني و ديگه دستگاهت صرفا فقط به PC وصل نباشه و نتوني ديگه كاري بكني و ....

براي خوندن PDF از برنامه استفاده كن.
http://dl.qj.net/PSPPDF-v0.2u1-Media-Apps-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/745/catid/140

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or