معرفی و آموزش برنامه ها psp

روی Pdf های سنگين جواب نمیده و دچار هنگ میشه
ببينم حجمش چقدر بود؟

من الان يه Pdf كه حجمش حدود 12 مگ بود و 440 صفحه داشت رو تست كردم مشكلي نداشت برا من و به راحتي اجرا شد.

ببينم حجمش چقدر بود؟

من الان يه Pdf كه حجمش حدود 12 مگ بود و 440 صفحه داشت رو تست كردم مشكلي نداشت برا من و به راحتي اجرا شد.

يکی حجم 13 مگ يکی هم 24 مگ / راستش وقتی میزنم بره صفحه بعد هنگ میکنه و بعد از مدتی دستگاه خاموش میشه
127fs3556139.gif

سلام
ورژنش 2.71 بازی ها رو از devhook اجرا می کنم ورژن دوهوکم 0.46 تا حالا فقط بازی های tekken و valkyrie رو اجرا کردم مادر بردم روش نوشته ic1003
مادر برد دستگاه شما TA-082 هست.

ببينم بعد از اينكه Devhook رو اجرا ميكني 2.71 هست؟

يه دور دستگاه رو كامل خاموش كن. بعد دوباره روشن كن و چيزي اجرا نكن و برو ببين فريمورت چي هست.

سلام. رم PSP من یک گیگه بعد فرمتش کردم حالا کابل یو اس بی رو هم دارم و سی دی بازی های PSP رو هم دارم اگه بخوام بازی بریزم باید کجا بریزم با توجه به این که رم پی اس پی فرمته و Boot نداره .

سلام
به هیچ عنوان از 2.71 نه پایین میاد نه می ره بالا همون 2.71 می مونه قبل از اجرای DEVHOOK اون عکس رو باید اجرا کنم همون برفکیه که بعدش صفحه آبی می شه از کجا بفهمم که ورژن فرمورش OE یاSE
اگه بریک بشه راه برگشت 100% وجود داره:confused:
ممنون مهدی جان:love:

mamnoon.oono daram vali moft nemiarze

:(
نه مشكلي ايجاد نميشه.

در Umd رو باز كن روي مادر رو بالا گوشه نگاه كن اگه نوشته باشه Ic1003 اون وقت Ta-082 هست.

البته الان ديگه مشكلي نيست و اين مادر برد ها هم دانگريد ميشن.

PSPlayerMT_For_PSP
لينك تو همين تاپيك هست بايد بگردي.

اين فرمت ها رو هم ساپورت ميكنه:

avi, mov, mp4, ogm, mkv, nut, asf, wmv, mp3, m4a, wma, ogg, asf, wav.
MPEG1/2/4 video(divx, xvid), Windows media video, Ogg theora, Mpeg audio (MP2, MP3, AAC), AC3, OGG, Windows media audio[/QUOT
-----------
E]

سلام. رم PSP من یک گیگه بعد فرمتش کردم حالا کابل یو اس بی رو هم دارم و سی دی بازی های PSP رو هم دارم اگه بخوام بازی بریزم باید کجا بریزم با توجه به این که رم پی اس پی فرمته و Boot نداره .

فقط Gears OF War
COD3 هم 3 روزه تمومش کردم

با این برنامه IRshell فایل های PDF رو اجرا می کنه من خودم اجراش کردم
PDF های سنگین هم اجرا میکنه
ولي به نظرم بهترين برنامه Book Reader هست كه يكي از دوستان معرفي كرد.

http://www.nasri.persiangig.com/Zip/iranbinebook.zip
خوبه اینو امتهان کنید خیلی بهتره (book reader)

برای ریختن روی psp فقط کافیه کپیش کنی توی (Q:\PSP\GAME150)وبرای ریختن pdf هم توی
(Q:\PSP\GAME150\__SCE__bookr\books) کپی کنید درزمن میتونین فولدر هم ایجاد کنید

من اینو توقسمت (سوال و مشکلات در مورد Psp) گزاشته بودم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or