معرفی و آموزش برنامه ها psp

اولا منظور شما از "شما" کیه و کدوم کارها؟
اگر منظورت اونیه که میلاد در صفحه اول تاپیک گفته که رسما غلطه.من که خودم مدتها به خاطرش علاف بودم.
برای اجرای فیلمها در PSP بهترین راه استفاده از برنامه Image Converter 2 هستش.
همین و بس.راههای دیگه به راحتی این یکی نیست.با پیچیده تره!!!(البته برای شروع!)
در مورد سوال قبلی توی صفحات تاپیک جواب داده شده.
باتشکر....

نباید در پوشه ی گیم ایزو رو بسازی که.باید ایزو رو بریزی تو روت مموری.یو ام دی امولیتور رو هم باید بریزی.بعد بری رو یو ام دی امولیتور و ایزو رو از آنجا اجرا کنی.
راستی میشه بگی وول 5 با چه اسمیه؟(یگانه یا پاسکال یا کنج یا...)

نوشته شده توسط reymysterio:
سلام ببخشید من وقتی Mp4 میکنم تو Psp هم میریزم بازم دستگاه نمیخونه همه اون کارایی که شما گفتی را کردم ولی بازم نشد
شما دقیقا بگو چیکار کردی تا راهنماییت کنم , در ضمن به پسوند ها هم خیلی توجه کن !
اگر منظورت اونیه که میلاد در صفحه اول تاپیک گفته که رسما غلطه.من که خودم مدتها به خاطرش علاف بودم.
اموزش منم مشکلی نداره , شمام به جای اینکه هم بگی Image Converter 2 بهتره یه لینک از دانلود این برنامه رو بزاری و برای یه بارم که شده (خ .... ) بازی رو بزاری کنار

نوشته شده توسط reymysterio:
لینکه wallpaper گذاشتن PSP هم میشه بدین
منظورتون رو متوجه نمیشم !؟
اگه wallpaper میخوای برو به تاپک مربوطه !
اگه میخوای برای PSP بک گراند بزاری یا پشت زمینه رو عوض کنی بسته گی داره PSP ورزن 1.50 باشه یا به بالا ؟!
اگه 1.50 باشه که اموزشش رو تو تایپک wallpaper ها گذاشتم اگرم که 1.50 به بالا ست مثلا 2.50 که کاری نداره برو تو قسمت عکس و از توی PSP روی عکس کلیک کن و گزینه ی قراردادن عکس پشت زمینه رو انتخاب کن بعد برو به قسمت setting و پشت زمینه رو روی عکس قرار بده !
چون العان PSP همرام نیست اسم گزینه ها به زبان انگلیسیشونو یادم نمیاد :blushing: برای همین فارسیشو گفتم

سلام کمکتون واقعا به دردم خورد و تازه فهمیدم چه خنگی بودم من!!! من دی وی دی رو هم از لباف خریدم و چیزی روش ننوشته فقط نوشته مرکر بخش انواع...پاساژ لباف!
یه سوال دیگه من Burnoutرو ریختم و مشکلی نداشتم ولی وقتی PES 5.isoرو تو پوشه isoمیریزم تو UMDEmulatorمیاد ولی وقتی ضربدر رو می زنم که بره تو بازی یا هیچ کاری نمیکنه(هنگ میکنه!)یا اینکه میاد از برنامه بیرون توصفحه اصلی خود پی اس پی!با fast loader هم نمیدونم باید چجوری کار کنم (اون تو هم هنگ میکنه) چه کنم؟؟؟؟؟:confused:

(پس از وارد شدن به سایت روی Download کلیک کنید)
ا
موزش منم مشکلی نداره , شمام به جای اینکه هم بگی Image Converter 2 بهتره یه لینک از دانلود این برنامه رو بزاری و برای یه بارم که شده (خ .... ) بازی رو بزاری کنار

کار با این برنامه راحت هست فایل تصویری مورد نظر خود را انتخواب می کنید سپس در قسمت Optimiz For Device آن را به Sony PSP تغییر می دهید و در پایین Encod Video رو کلیک میکنید.
بعد از تبدیل کردن فایل تصویری به فرمت MP4 آن فایل ها رو در مکان زیر کپی کنید :
J:\MP_ROOT\100MNV01
نکته :
دقت کنید این پوشه های بالا در مموری PSP شما وجود ندارد بلکه باید بسازید
بعد دقت داشته باشید که این فایل ها رو در مموری در پوشه ی PSP نسازید بلکه در داخل همان درایو J (درایو) مموری بسازید.
این یه نمونه ی اشتباه است !!!
J:\PSP\MP_ROOT\100MNV01
بعد نام اون فایل تصویری رو که در پوشه ی 100MNV01 کپی کردینو باید اسمشو تغییر بدین به:
M4Vxxxxx.MP4 به جای x عدد بزارین مثل :M4V00001.MP4 -فایل دوم همینتور ولی با پسوند HTM مثل:M4V0001.HTM
اگر فایل تصویری انمیاد اسم آن را از M4V00001.MP4 به M4V00001 تغییر دهید
بعد PSP رو , روشن کنید به قسمت Video بروید با دایره وارد شوید .دکمه ی مثلث هم دکمه ی تنظیمات است.
من اگه چیزی میگم مطمئنم بهش حتما.;)
در نقل قول دوم بخش اصلی آموزش شما وجود داره.کلمه به کلمه.
اولا کانورتری که بخواد برای PSP کانورت کنه و از همون اول اسامی فایلها رو با هم Optimize نکرده باشه کانورتر نیست.
دوما.فایل نوشتاری فرمتش HTM نیست.HTM فرمت کد نویسی صفحات اینترنتی هست.فرمت اون فایلها THM هستش.
سوما.اگر ما فرمت MP4 رو از آخر فایل حذف کنیم حتی اگر قبلا کار میکرد دیگه اصلا کار نمیکنه.
خوب.حالا چی؟:p
در ضمن (خ...) هم خودتی!!! :D .
(امیدوارم این پست نه ویرایش بشه و نه پاک.....(این سه نقطه رو به عنوان تهدید از من قبول کن!)) ;)
یه سوال دیگه من Burnoutرو ریختم و مشکلی نداشتم ولی وقتی PES 5.isoرو تو پوشه isoمیریزم تو UMDEmulatorمیاد ولی وقتی ضربدر رو می زنم که بره تو بازی یا هیچ کاری نمیکنه(هنگ میکنه!)یا اینکه میاد از برنامه بیرون توصفحه اصلی خود پی اس پی!با fast loader هم نمیدونم باید چجوری کار کنم (اون تو هم هنگ میکنه) چه کنم؟؟؟؟؟
راه حل اول:اون برنامه های به درد نخور رو بنداز دور.بهترین راه آخرین ورژن برنامه Devhook هست که صفحات قبل هم آموزش داره هم لینک دانلود.
راه حل دوم:اون اتفاقی که برای شما میفته هنگ نیست.شما وقتی اومدی بیرون بعد میری توی Fast Loader بعد باید بازیاجرا شه(من اصلا با این برنامه های خز!!!کار نکردم.پس اطمینانی بهش نیست)
لینکه wallpaper گذاشتن PSP هم میشه بدین
بهترین راه اینه که برنامه Devhook رو نصب کنین.بازی مورد نظر رو Emulate کنید و همیشه دستگاه رو در حالت Standby قرار بدین.در حالت استندبای اصلا باطری زیادی مصرف نمیشه.در حالت کلی اصلا مصرف نمیشه!!!سرعت عملتون هم بالا میره.بکگراند دلخواهتون رو هم دارین!!
فعلا.
باتشکر....

نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
منظورتون رو متوجه نمیشم !؟
اگه wallpaper میخوای برو به تاپک مربوطه !
اگه میخوای برای PSP بک گراند بزاری یا پشت زمینه رو عوض کنی بسته گی داره PSP ورزن 1.50 باشه یا به بالا ؟!
اگه 1.50 باشه که اموزشش رو تو تایپک wallpaper ها گذاشتم اگرم که 1.50 به بالا ست مثلا 2.50 که کاری نداره برو تو قسمت عکس و از توی PSP روی عکس کلیک کن و گزینه ی قراردادن عکس پشت زمینه رو انتخاب کن بعد برو به قسمت setting و پشت زمینه رو روی عکس قرار بده !
چون العان PSP همرام نیست اسم گزینه ها به زبان انگلیسیشونو یادم نمیاد :blushing: برای همین فارسیشو گفتم

خوب وقتب میرم تو system settings ورژن رو 2.5 مینویسه ؟ ؟ ؟ بدش wallpaper نمیتونم بزارم براش:confused: :confused: :confused: :confused: :((

شما میری روی هر عکسی که دلت میخواد.مثلث رو میزنی.بزن روی Set As Wallpaper یا یه همچین چیزی.
بعد میری توی Settings و میری توی Theme و گزینه دوم رو که فکر کنم Use Background باشه فعال میکنی.

سلام
من تازه پی اس پی گرفتم و نمی دونم بعد از دانلود بازی ها باید چی کار کنم
لطفا نحوه به دست اوردن و استفاده از یه امولیتور خوب رو توضیح بدید
ممنون

:سلام.
من یه psp با version 2.5 دارم با دوتا مشکل:
1) تمام برنامه های معرفی شده توست شما را مرحله به مرحله وارد مموری کاتم کردم ولی هنگام اجرا شدن این پیغام ظاهر می شود corrupted deta
2)میخوام بدونم میتونم دستگاهم رو دانگرید کنم یا نه؟
لطفا کمکم کنید.:(( :(( :(( :(( :((

نوشته شده توسط SUPERMHR:
شما میری روی هر عکسی که دلت میخواد.مثلث رو میزنی.بزن روی Set As Wallpaper یا یه همچین چیزی.
بعد میری توی Settings و میری توی Theme و گزینه دوم رو که فکر کنم Use Background باشه فعال میکنی.

همچین چیزی نیست :cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or