معرفی لوازم و تجهیزات جانبی Xbox360

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقا یه سوال دارم... کسی قیمت جدید (پست های بالا رو خوندم) گیتار GH3 رو داره؟... و از کجا می تونم تهیه کنم؟... چون با این GH:metallica دیگه واجب شده... :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا یه سوال دارم... کسی قیمت جدید (پست های بالا رو خوندم) گیتار GH3 رو داره؟... و از کجا می تونم تهیه کنم؟... چون با این GH:metallica دیگه واجب شده... :biggrin1:

آقا پیام آورده بود از دوبی 140 هزار تومان می فروخت.ممکنه موجود داشته باشه.اگر هم نداشت می تونی بگی برات بیاره.

توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن... ;)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقا پیام آورده بود از دوبی 140 هزار تومان می فروخت.ممکنه موجود داشته باشه.اگر هم نداشت می تونی بگی برات بیاره.

توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن... ;)
جناب میشه اسمه تاپیکش یا لینکشو بدی ...؟... من پیدا نکردم... :-"

saeedzr

کاربر سایت
Mar 29, 2008
129
نام
سعید
راستی پدرام جان اگه یادت باشه یه بار پرسیدم که میشه به جای اینکه از هدست خود 360 استفاده کنی از هدست موبایل یا چیزه دیگه به جاش استفاده کرد که شما گفتی نه و هدست 360 فیش مخصوص داره،حالا خواستم بگم که با پیگیریهایی که کردم و فهمیدم که هدستش چجوری کار میکنه رفتم تو بازار گشتم و یه هدست مناسب براش پیدا کردم و خریدم و وصلش کردم و الان هم حدود یه ماهه که داره به خوبی کار میکنه،قیمتش هم 2 هزارتومان بود.
خواستم بگم که دوستانی که هدست ندارن اینهمه پول هدست اصل ندن،مثه همین بخرن،البته مسلما کیفیت اصلش خیلی بیشتره ولی شاید چون زیاد مهم نیست خریدن این بیشتر بیارزه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
راستی پدرام جان اگه یادت باشه یه بار پرسیدم که میشه به جای اینکه از هدست خود 360 استفاده کنی از هدست موبایل یا چیزه دیگه به جاش استفاده کرد که شما گفتی نه و هدست 360 فیش مخصوص داره،حالا خواستم بگم که با پیگیریهایی که کردم و فهمیدم که هدستش چجوری کار میکنه رفتم تو بازار گشتم و یه هدست مناسب براش پیدا کردم و خریدم و وصلش کردم و الان هم حدود یه ماهه که داره به خوبی کار میکنه،قیمتش هم 2 هزارتومان بود.
خواستم بگم که دوستانی که هدست ندارن اینهمه پول هدست اصل ندن،مثه همین بخرن،البته مسلما کیفیت اصلش خیلی بیشتره ولی شاید چون زیاد مهم نیست خریدن این بیشتر بیارزه.

خوب خیلی هم خوبه.
تصویرش هم بذار که کاربرا بدونن چی بخرن. ;)

saeedzr

کاربر سایت
Mar 29, 2008
129
نام
سعید
خوب خیلی هم خوبه.
تصویرش هم بذار که کاربرا بدونن چی بخرن. ;)
بفرمایید اینم از عکسش،توجه کنید که باید مونو باشه با سر فیش 2.5mm که به کنترلر بخوره

2a91enr.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر