معرفی لوازم و تجهیزات جانبی Xbox360

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام به همه بروبچ
می خاستم ببینم چیزی نیست که دسته های virless رو بتونه با سیم کنه که دیگه باتری مصرف نکنی
موفق باشید

بله هست .

imgres

این هم شارژ میکنه .

هم اون چیزی که شما میخوای .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام به همه بروبچ
می خاستم ببینم چیزی نیست که دسته های virless رو بتونه با سیم کنه که دیگه باتری مصرف نکنی
موفق باشید

بله هست .

CSE-XBOX21.jpg

20060806110519.jpg

WWDI130450(L).jpg

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
يك سوال باباي من داره ميره دبي...ميخواستم ببينم كسي guitar heroIIدسته ي مخصوصش رو ميخواد؟؟؟من رفتم west gameگفتم مال خودم رو چقدر ميگيري گفت 150!!!البته اينقدر هم گرون نيست فقط خواستم ببينم چند نفر ميخوان...البته هنوز قول نميدم

سلام. اگه قضیه 2-3 ماه پیش بود من حتما میخواستم ولی یه مدت دیگه بازیه Rock Band میاد که گیتارش خیلی خداست و در ضمن بازی Guitar Hero 3 هم میاد که حتما باهاش مدل جدیدتر گیتارش هم میاد. بنظرم اگه صبر کنی اینا بیان بعد یکیشو انتخاب کنی بهتر باشه ...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
عزیزم این خودش آکبندش ما 83 دلار خریدیم..بعد 50 بدم؟

عزیز من اون چیزی که شما گرفتی Bundle هست ( به همراه بازی اصل و کلی وسایل دیگه )
قیمتی که شما خریدی این رو میگه! من بدن بازی و وسایل جانبی می خوام!
یادمه یکی از بچه ها می گفت فروشگاه شادی داره و میده 50 تومن!
این چیزی که شما گرفتی اینه : Click Here

و کل محصولات رو هم می تونید اینجا ببینید : Click Here

در کل اگه گیتار غیر Bundle نداری حد اقل اگه می تونی این رو برام جور کن : Click Here

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
عزیز من اون چیزی که شما گرفتی Bundle هست ( به همراه بازی اصل و کلی وسایل دیگه )
قیمتی که شما خریدی این رو میگه! من بدن بازی و وسایل جانبی می خوام!
یادمه یکی از بچه ها می گفت فروشگاه شادی داره و میده 50 تومن!
این چیزی که شما گرفتی اینه : Click Here

و کل محصولات رو هم می تونید اینجا ببینید : Click Here

در کل اگه گیتار غیر Bundle نداری حد اقل اگه می تونی این رو برام جور کن : Click Here

احنمالا فقط دسته گیتارو 83 دلار گرفته. تازشم این لینک بعد از کلی تخفیف میده 90$. تازه 5$ پول شیپینگ هم بکش روش. بعدشم کلا خرید آنلاین ارزونتر از خرید توی مغازه (البته نه خیلی پس یه کم).
بازم 83$ خوبه برای دسته. این مغازه شادی کجاست. 60 تومن هم بده من میخرم. 50 تومن که خیلی عالیه.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
حنمالا فقط دسته گیتارو 83 دلار گرفته. تازشم این لینک بعد از کلی تخفیف میده 90$. تازه 5$ پول شیپینگ هم بکش روش. بعدشم کلا خرید آنلاین ارزونتر از خرید توی مغازه (البته نه خیلی پس یه کم).
بازم 83$ خوبه برای دسته. این مغازه شادی کجاست. 60 تومن هم بده من میخرم. 50 تومن که خیلی عالیه.

این لینکی که من گذاشتم سایت رسمی خود بازیه!
قیمت ها از این این معتبر تر نمی شه در ضمن حتما همین چیزی رو خریدن که من می گم!
چون گیتار با بازی و وسایل جانبی شده اینقدر! قیمت ها هم حتما به نسبت قبلا تغییراتی داشته ولی زیاد نبوده! در ضمن بازی اصل که کمتر از 40 دلار نمیشه!
پس خود گیتار هم حول و حوش 40 تا 50 دلار باید باشه!
حال دیدی که 50 تومن هم میشه!
برای شادی هم سود داشته که بازی رو اصل رو 70 تومن بفروشه و گیتارش رو 50 - 60 تومن! اونطرف بره کیفش رو هم ( که پولش باهاش حساب نشده ) رو 20 -30 تومن بده! اگر می خواست به بسته دست نزنه تقریبا سود حاصله از فروش این بسته نصف می شد!
اگه می خوای بگیری برو توپخونه ، فروشگاهش اونجاست! البته این قیمت گیتار مال قبل از عیده که یکی از بچه ها می گفت! نمی دونم الان هم همون قیمته یا اصلا داره! اگه داشت خبرش رو بده و بگو چند میده ! ممنون میشم!

ویرایش : این دسته تکیش هست : Click Here
قیمتش هم 59 دلار هست! البته قاعدتا رو Bundle تخفیف مجموع بیشتره!

حال هر کدوم رو 65 هزار تومن هم بدی خوبه!

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
عزیز من اینجایی که بابام میره فقط آک با کل محصول داره....من خودم گرفتم...دارم بازی هم میکنم...خودredoctanهم گفته این دسته ای که برای 360 اومده برای نسخه ی بعدش یک قابلیت داره که توی شماره ی 2 قابل استفاده نیست و توی شماره بعد معلوم میشه....پس چیزی به نام کهنگی میپره.....در مورد اینکه تکی و فقط خود گیتار رو هم بدم که نمیتونم دی وی دی بازی رو برای خودم نگه دارم و بقیه اش رو بدم به شما....اونی هم که عکس تکیش رو گذاشته من و بابام هرجارو گشتیم پیدا نکردیم وگرنه از اون میگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر