معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
به نظر من کمی از موضوع منحرف شده شدیم نمیشه یه نفر جوون مرد یکی کیی بیاد فروگاه ها رو اینجا نقد کنه :biggrin1:
من تا الان فقط تونستم فروشگاههای پیکسل و یگانه و دات کام و شادی رو بشناسم یکم هم در مورد مکس گیم توضیح بدید اگه میشه آدرسش رو هم بنویسید (اگه امکانش هست)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
در مورد مکس گیم توضیح بدید اگه میشه آدرسش رو هم بنویسید
کارش خوبه
آدرس : نرسیده به میدان ولیعصر ( از سمت پایین ) کوچه فیروزه ، جنب پاساژ کامپیوتر ولیعصر
فقط هم کنسول J داره . اما لوازم جانبی زیاد داره .

قیمتش خوبه یا نه گرونه؟
اگه کلکی تو کارش نباشه عالیه !

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
شاید خیلی از فروشگاه ها خوب باشن ولی هر کس هرجا که بیشتر میره و با اونجا آشنا هست رو معرفی میکنه . بعضی ها مکس میرن اونجا رو پیشنهاد میکنن و بعضیها دات کام منم چون همیشه میرم پیکسل میگم اونجا در نهایت تصمیم با شماست که میخوای بری خرید .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
من خودم ميرم پيكسل .فروشگاها از نظر اعتبار:1-پيكسل2-شادي3-داتكام4-مكس البته اين چهارتا همشون خوبن ولي من پيكسل پيشنهاد ميكنم خودتون يگانه ميشناسين ديگ.....:cheesygri ;)

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
ولی فکر کنم تو پشت شهرداری فروشگاه ها قیمت بهتری میدن

همه این مغازه هایی که تو ولیعصر و پایتخت کامپیوتر هست از پشت شهرداری میارن

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
ولی فکر کنم تو پشت شهرداری فروشگاه ها قیمت بهتری میدن

همه این مغازه هایی که تو ولیعصر و پایتخت کامپیوتر هست از پشت شهرداری میارن

آخه همیشه نمیشه روفت توپ خونه که خوب میری یه فروشگاه نزدیک خونت که نکوبی بری تو دود و هوای بد .. تا الان دیگه قیمت ها زیاد با هم فرق نمیکنه مثلا کابل VGA رو یکی از بچه ها بازیسنتر از یگانه که در جمهوری هست خریده بود 65000 ولی من از پیکسل تو گیشا گرفتم 45000 بش نتیجه میگیریم دیگه بالا و پایین نداره چه بری بازار چه داخل شهر خرید کنی فرقی نداره. شاید فروشگاه های نزدیک تر بهتر باشن چون دم دست ترن . حالا شاید بکی خونش نزدیک به بورس این چیزا باشه مثلا به جمهوری و یا توپ خونه اون بحثش جداست ولی کلا من عقیدم اینه آدم بره یه جا خرید کنه بهش احترام بزارن و احساس آرامش کنی فوقشم یکم بیشتر پول میدی ولی جاش اعصابت راحته ... موافق نیستی ؟؟

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
شما دی وی دی های مالزی (استمپری)رو چند می خرین و از چه فروشگاهی ؟؟؟قیمت هاتون رو بزارین تا مقایسه کنیم:cheesygri و نتیجه بگیریم.مر30

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
به این ها نمیگم اورجینال!!
اورجینال یعنی اصلی;) یعنی نسخه ای که خوده Capcom داده بیرون!
اینها همون دی وی دی ها مالزی هستن که فقط و فقط قیافشون شبیه اورجینال هست!

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
بابا داتکام هم خیلی خوبه.ادم های با شرفین.من خودم یک بار یه بازی از اون ها گرفتم که رو دستگاه خودم نیومد.بردم پسش بدم گفت بزار رو ذستگاه خودم امتحان کنم.رو دستگاه خودشون اومد ولی بازم بدون اینکه باهام چونه بزنه و بدون گرفتن پول برام عوضش کرد. به حرف های سورنا هم توجه نکنید.اون با داتکام پدر کشتگی داره.
در ضمن megagame هم هست.تو پاساژ کیش.بقل دزد معروف پیمان جبلی.اونم ادم خیلی خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر