معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من یه آرکید فالکون خریدم تازگی ها میخوام ببینم باید چیکار کنم 3 چراغ نشه ! لطفا راهنمایی کنید ! (ببخشد صفه های دیگه رو نخوندم ماشااله انقدر صفحه ها زیاده نتونستم برم بخونم )

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
جهت اطّلاع شما بگم این کارها همون وسواسه و آخر عاقبت نداره.

کسی شما رو مجبور نکرده که این کارها رو با کنسولتون انجام بدید و هیچ کس هم شما رو مجبور نکرده که تو این تایپک پست بدید...پس خواهشا دیکه از این پست ها نده تا تایپک منحرف نشه و کاربران دیگر هم بتونن از معلومات ای تایپک استفاده کنند:arrowd:
fiiniitoo :cool:

مگه فالکون هم تا حالا خبری از سه چراغ شدنش شده؟... گفتن دیگه فالکون بخری راحتی...

با اجازه شما داره...اگه رعایت نکنی پیش میاد ولی کمتر...میتونی از نکست سوال کنی...

من یه آرکید فالکون خریدم تازگی ها میخوام ببینم باید چیکار کنم 3 چراغ نشه ! لطفا راهنمایی کنید ! (ببخشد صفه های دیگه رو نخوندم ماشااله انقدر صفحه ها زیاده نتونستم برم بخونم )

شما باید 12ولت به همراه شروود مد رو انجام بدی ولی سرو صدا داره و ممکن که کمی اذیت کنه وشما رو به سر درد مبتلا کنه:biggrin1:ولی خیلی خوب و مفید هستش...
برای کاهش صدا و عبور بهتر جریان هوا قسمت مشبک پشت کنسول بریده شود...
اگر هم دوست داری میتونی که اون قسمت از کیس رو که بر روی هیت سینک اضافی قرار داره ببری تا گرما بهتر خارج شود و برای اینکه این کارهم بهتر صورت بگیرد میتونی یه فن کوچک مثل فن ps2 یا فن های کارت گرافیک رو 9 ولت کنی و بر روی این قسمت برش داده شده قرار بدی تا هوای گرم رو به بیرون منتقل کنه...
دمای محیط رو پایین نگه دار و میتونی از یه پنکه برای این کار استفاده کنی که باد اون رطوبت ندارد..
این راهنمایی من بود تا جایی که توانم بود:cheesygri
اگه کم و کاستی یا ایرادی داشت آقا خلیل&مهدی کمکت میکنن...

خلاص:cool:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
خوب شد گفتی
عزیزم شما اول برو تو فروم های خارجی کمی بگرد میبینی فقط ما تو چاه نیستیم بقیم با ما هستن :laughing:
به نظر شما گزاشتن سینک روی رم که باعث کاهش 19 درجه از دمای رم میشه اشتباه هست؟
یا 12 ولت کردن فنها که دمای gpu و cpu رو تا حد قابل توجهی حدود 12 درجه کم میکنه اشتباه هست ؟
و قبل از پست بهتر بود توجهی به امار خرابی 360 چه در فالکون و چه در لانچ میکردی
و این نکته رو هم توجه کن مجبور نیستی این کار هارو بکنی
اینجا تاپیکی هست که هرکس با اراده خودش این کارو میکنه و اگر هم افتاد تو چاه !!از کسی گلگی نمیکنه
این روش ها الکی نیست همشون جواب پس داده و تست شدس
من خواستم بقیه نرن تو چاه همین
ممنون از دلسوزی شما !

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
salam

خواهش میکنم قابل شما رو نداشت.
من معتقدم شما اگر در این رشته تحصیلی تحصیل نکرده باشی هر تغییری در وسیله ای که کارخونه ی معتبری داده بیرون بدی یعنی با کلّه پریدی تو چاه.حالا چه یکی چه 10000 تا.
منم نگفتم بیاین حرف منو گوش کنین که فقط نظرم رو گفتم.همین.
شما فکر میکنی خود ماکروسافت عقلش به اندازه ما نمیرسه که بیاد 12 ولته کنه و ...

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من معتقدم شما اگر در این رشته تحصیلی تحصیل نکرده باشی هر تغییری در وسیله ای که کارخونه ی معتبری داده بیرون بدی یعنی با کلّه پریدی تو چاه.حالا چه یکی چه 10000 تا.

:eek:;)

یعنی چون مایکرو سافت این وسیله رو درست کرده نباید دستکاریش کرد؟!!

ما نمیگیم که مایکرو عقلش نمیرسه تازه خوبم میرسه ولی به خاطر عجله ای که کرد(عجله کار شیطونه:biggrin1:)نتوانست سیستم کولینگ این کنسول رو به نحو احسن درست کنه...
نظر شما هم محترم ولی شما از این پست ها ندید و بشینید منتظر سه چراغ قرمز بشید...
هیچ وسیله ای بی عیب و نقص نیست...
شما تا حالا کیس کنسول تون رو باز کردید و دیدی توش چه خبره ؟این چاه که ما میرم توش هم باعث شده که کنسول خیلی ها نرن تو چاه(توالت)چون میدونی که سه چراغ قرمز یعنی:
.
.
.
کنسولت دیگه کم کم داره میره...

خواهشا دیگه از این پست ها نده...
اگه احتیاج به راهنمایی داری این تایپک در خدمت است وگرنه تو این فروم تایپک های دیگه ای هم هست که بتونی توش پست بدی...

یا علی:cool:

آخرین ویرایش:

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
salam

من که با شما دعوا ندارم که باور کن تک تک روش ها رو هم همینجا خوندم و ازتون هم متشکّرم.
هر 360 ای بالاخره یه روز سه چراغ میده و منم به مال خودم مطمئن نیستم.
نظر شما هم محترمه.
ممنون

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من که با شما دعوا ندارم که باور کن تک تک روش ها رو هم همینجا خوندم و ازتون هم متشکّرم.
هر 360 ای بالاخره یه روز سه چراغ میده و منم به مال خودم مطمئن نیستم.
نظر شما هم محترمه.
ممنون

در این که 360 بالاخره چراغ قرمز میده کاملا موافقم چون کیفیت ساختش طوریه که در اثر مرور زمان و استفاده از اون بعضی قطعات و قسمتها دچار اشکال میشن ولی روشهای کولینگ باعث میشه این زمانی رو که طول میکشه کنسول کارایی خودشو از دست بده به حداکثر افزایش بده . اینو هم بگم که این روشها تضمین صد در صد نداره ولی امار رو بطرز چشمگیری کاهش میده .
پس مهم اینه که در طول عمر این کنسول بهترین بهره رو ازش ببریم و در ضمن زمان خرابیش رو تا میتونیم به تعویق بندازیم .
اولا که ماکروسافت کارخونه نیست فقط یه شرکت نرم افزاریه که مدت کمیه وارد عرصه سخت افزار شده اونم نه بصورت مستقیم بلکه طراحی از خودش و ساخت از دیگر شرکتها .
اگه ماکروسافت میخواست فنهای 360 رو 12 ولت کنه به اندازه نصف الان هم فروش نداشت ، چون کمترکسی این صدارو تحمل میکرد . در مورد دیگر اشکالات هم بر میگرده به طراحی که عوض کردن اون و خط تولید اصلا بصرفه نیست و در ضمن به وجهه ماکروسافت ضرر بدی رو میزنه .

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان خواهش میکنم کمک کنین من زنگ زدم پرتو گفت sm نمیکنیم در ضمن شنیدم 12 ولت داخلی میکنن و فقط 1 فن رو 12 ولت میکنن.یه جایی معرفی کنین که هم sm کنه هم 12 ولت کامل و هر دو تا فن رو انجام بده

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان خواهش میکنم کمک کنین من زنگ زدم پرتو گفت sm نمیکنیم در ضمن شنیدم 12 ولت داخلی میکنن و فقط 1 فن رو 12 ولت میکنن.یه جایی معرفی کنین که هم sm کنه هم 12 ولت کامل و هر دو تا فن رو انجام بده

بهترین کسی که میتونیم معرفی کنیم خودتی چون خیلی راحت هستش...
شروود مد که200 تا تک تومنی هم خرج نداره نکست 10 تومن انجام...
ولی جایی که این کارها رو انجام میده نکست هستش...

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان اگه میشه اموزش 12 ولت کردن فنها رو با اداپتور بزارین چون اینی که تو بازی سنتر پیدا کردم عکس هاش پریده بود و برای من بدون عکسی این کار غیر ممکن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر