معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
بعضی دوستان با دیدن هر خبری از اپل,رگ غیرت کوبیدن اپلشون گل میکنه! در مورد 4s هم از این بدتر میگفتن.ولی آمار فروشش پاسخی به کری خواندن های غـــرب و اســـتکـبار بود! :ی تا همین چند وقت پیش هم اس3 را با 4s مقایسه میکردن!
حالا بذارید 5 بیاد و آمار فروشش را ببینید بعد بازم بزنید تو سر اپل!
آیفون کسی میخره که با محصولات اپل کار کرده و بهش اعتماد داره.اونی که نوکیا باز یا سامی بازه خوب میره عشقش را میخره اونیم که اپل بازه هم عشقشو.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بله ایشالله با یه قیمت خوب میاد همه بتونند ازش استفاده کنند :) همه!:) الانم که قیمت همه چیز تو بازار ایران به شدت پایین اومده, کلا ارزانی داد میزنه. پس IPhone5 صددرصد با قیمت پایین تر از گوشی های قبلی اپل وارد بازار خواهد شد. من یکی که از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجم:)
!!!!
!!!
!!
!
/:)
ما که توی ایران به دلیل ناتوانی در استفاده از سیستم ها اینترنتی ایفون محروم هستیم ( که 90% قابلیت هاشو در بر میگیره) فقط مجبوریم انگری بِرد باهاش بازی کنیم
بنابراین چون انگری برد جزو اولویت های زندگیمون هست مجبوریم به خاطرش یک ایفون بخریم (میخریم انگری برد بزنیم دیگه !!!)
به گونه ای که الانه قِشر کارگر افغانی های تهران هم یکی یک ایفون دستشونه، چون انگری برد جزو اصول دین هست !!!
بنابراین غصه نخورید، برای انگری برد بازی کردن در مترو ها و فست فود ها و محل گذر و مکان های عمومی و تاکسی ها و اتوبوس، برای نشان دادن شخصیت اجتماعی (منظورم poz دادن نیست !!!!!!!!!!!!!!! ) شده کلیه ها به فروش میرسه و خریداری میشه !!!!
و با قیمت خون بابا در ایران، افرادی که در این مرز و بوم خریداری میکنن ایفون 5 رو از افرادی که در امریکا تحت لایسنس وریزون به قیمت 199 دلار میخرن هم بیشتر میشه !!
soon

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
يكي از دلايلي وقتي ايفون مياد ايران قيمتش فضايي ميشه اينم هس ك بچه پولداراي سوسول برا اينكه بگن ما هم ايفون داريم ايفون ميگيرن.اگه ب اون بچه سوسولا بگي تو كدوم ورژن اي او اس هستي هنگ ميكنن.

منظورتون از انقلاب تو محصولات جديد چيه؟انتظار داشتين دكمه هوم رو ميزديم و ايفون ميشد ايكس باكس؟!!
بي انصافي نكنين!من ك ٤ دارم ٥ برام عاللليه و صد در صد ميخرمش.
ولي موندم ٣٢ گيگ رو بگيرم يا ٦٤

sent from my iphone 

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
يكي از دلايلي وقتي ايفون مياد ايران قيمتش فضايي ميشه اينم هس ك بچه پولداراي سوسول برا اينكه بگن ما هم ايفون داريم ايفون ميگيرن.اگه ب اون بچه سوسولا بگي تو كدوم ورژن اي او اس هستي هنگ ميكنن.

منظورتون از انقلاب تو محصولات جديد چيه؟انتظار داشتين دكمه هوم رو ميزديم و ايفون ميشد ايكس باكس؟!!
بي انصافي نكنين!من ك ٤ دارم ٥ برام عاللليه و صد در صد ميخرمش.
ولي موندم ٣٢ گيگ رو بگيرم يا ٦٤

sent from my iphone 
علت قیمت فضایی دلار 2500 تومین هست. وگرنه مثل قبلنا دلار 1100 بود منم میگرفتم.
با این وضعیت نمیصرفه بخری!

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
34441219748291323471.jpg

عالی بود
مگه قرار بودده چه تغیراتی کنه ؟

بزرگتر
باریکتر
محکم تر
با کیفیت تر
زیباتر
دوربین بهتر و پانورمما
44% قویتر
اضافه شدن هدفون جدید و عالی....
تغییر در کانکتور
تغییرات عالی در ios6
پشتیبانی هز itle
گرافیک قویتر
باتری قویتر
کم مصرف تر

جدا انتظار داشتین چه تغیراتی بکنه ؟
جادو کنن واستون ؟

در ضمن ایفون 5 و ایفون 4 دقیقا یه قیمت هستن
و این عالیه

یه امکاناتی هست که اسمش ishushulهست وقرار بود رو ایفون 5 پیاده بشه که نشد و بسیاری از طرفداران اپل سر خورده شدند
ویژگی این فناوری روشن کردن لباسشویی توسط خودش بود!!!خخخ
ولی جدای از شوخی مردم چی میخواستن از اپل؟میخواستن پشت گوشی قابلیت اطو داشته باشه؟
اپل در چیزی عجله نمیکنه...نمونش گوشی سامسونگ که دارای پرژکتور بود و عملا هیچ کارایی نداشت...مثلا اگه اپل این قابلیت رو میذاشت چی میشد>؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اصولن کسی آیفون داشته باشه دیگه با هیچ موبایل دیگه ای نمیتونه کار کنه.من خودم هم هر وقت بخوام به جا 4 یه چیزی بخرم در خرید 5 هیچ درنگی نمیکنم.
امکاناتش هم همه میشه در ایران استفاده کرد با راه های مختلف.دیگه پنج سال پیش نیست که.کسی هم که میخواد انگری بردز بازی کنه گوشی های اندرویدی پر شدن با دویس تومن.بره بخره.
اصولن کسی که اولین سوالش در زمینه گوشی اینه که دوربینش چن مگاپیکسله یا بلوتوث داره یا نه به درد آیفون داشتن نمیخوره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
34441219748291323471.jpg

عالی بود
مگه قرار بودده چه تغیراتی کنه ؟

بزرگتر
باریکتر
محکم تر
با کیفیت تر
زیباتر
دوربین بهتر و پانورمما
44% قویتر
اضافه شدن هدفون جدید و عالی....
تغییر در کانکتور
تغییرات عالی در ios6
پشتیبانی هز itle
گرافیک قویتر
باتری قویتر
کم مصرف تر

جدا انتظار داشتین چه تغیراتی بکنه ؟
جادو کنن واستون ؟

در ضمن ایفون 5 و ایفون 4 دقیقا یه قیمت هستن
و این عالیه

اینو تو بلاگ گفتم اینجا هم کارایی داره دیگه از مغزم استفاده نمیکنم حرف جدیدی بزنم :d

من از یه چیز اپل و استیو جابز خوشم میومد "البته از یه چیزش هم بدم میومد که اگه بگم شور حسینی فنهاش رو میگیره" این بود که تو محصول جدیدش واقعا یه چیزه جدید میدیدی اما تو این دقیقا چه چیزه جدیدی اومده؟! خب اگه نمیخواست اینارو ارتقاع بده که غلط میکرد اسمه گوشی رو میزاشت آیفون 5، دقیقا اپل هم داره راه شرکتهای دیگه رو میره که تو محصول جدید ارتقاع سخت افزاری میده و شاید بعد یکی دو نسخه یه چیزه جدید هم بزاره

نمیدونم کجا خوندم که طرف گفته بود بعده استیو جابز عملا اپل فلج میشه و برای بقا و پیروزیش باید تمام زورش رو معطوف به دادگاهها و پیروزی در اونا بکنه ...

پ.ن: چقدر چیز شد :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصولن کسی آیفون داشته باشه دیگه با هیچ موبایل دیگه ای نمیتونه کار کنه.من خودم هم هر وقت بخوام به جا 4 یه چیزی بخرم در خرید 5 هیچ درنگی نمیکنم.
امکاناتش هم همه میشه در ایران استفاده کرد با راه های مختلف.دیگه پنج سال پیش نیست که.کسی هم که میخواد انگری بردز بازی کنه گوشی های اندرویدی پر شدن با دویس تومن.بره بخره.
اصولن کسی که اولین سوالش در زمینه گوشی اینه که دوربینش چن مگاپیکسله یا بلوتوث داره یا نه به درد آیفون داشتن نمیخوره.

اصولا میشه پول رو بهتر خرج کرد .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تغییرات خوبی کرده کسی منکر این نیست! بحث اصلی سر قیمتش هست! والا 2.5 میلیون زیاده! بخدا زیاده! تقصیر اپل هم نیست تقصیر اقتصاد ورشکسته مملکت هست!
میدونم 2.5 میلیون برای خیلی هاتون پول تو جیبی سر ماه هست ولی برای اکثریت افراد جامعه پول یک سالشون هم نمیشه! اگه میشد با قیمت مناسبی وارد کشور کرد صد شرف داشت به s3 s4 s5 s6 و الی آخر!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کسی کسی رو قسم و ایه و و مجبور نکرده که اقا بیا محصولات اپل بخر میشه از همون سامسونگ کپی کار محصول خرید که هی بیاد دادگاه غرامت بده

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تغییر که خیلی زیاد داشته ولی خوبیش اینه که ماهیت آیفون حفظ شده و همه تغییرات برای بهتر شدن گوشی و نیاز مصرف کننده ها بوده.....من که 100% میگیرم ولی بعد از اینکه یه خورده قیمتش توی ایران افت کرد(البته اگه افت کنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر