معرفي نويسندگان بازي رايانه

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
مثل همیشه شرمندم میکنی :love:

فقط نری با god of war 3 برگردی که بدجوری از دستت شکار میشم!
منم امیدوارم دیگه بلایی سر سیستم نیاید چون دیگه کلا بودجه ندارم که کامپیوتر بگیرم.

چرا من جای اواتار سهیل جمله اشنای ((مشترک گرامی دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد)) رو میبینم!(امان از دست این ONSPEED که اپدیتش خراب شده!)
اواتار سهیل عزیز همینه، مشترک گرامی دسترسی به این سایت امکان پذیر میباشد.

راستی من چندین قسمت از این سریال رو دیدم. بعضا خیلی خشن! و همیشه بامزه هستش.
اولین بار که دیدمش اصلا خوشم نیومد و فکر کردم با یکسری کارتون مسخره طرفم ولی دیدم که قضیه 180 درجه فرق میکنه و الحق که ارزش اینهمه پرطرفدار بودنو داره....:love:
البته نسخه با کیفیت و درستش که اینجا که گیر نمیاد ولی هرطور شده میگیرم.(نا سلامتی دو قدم راهه!)

ایول.
انصافا هم گاهی خیلی خشن یا جسورانه میشه. من در ابتدا بدم نیومد اما خیلی دیوونشم نشدم. بعد از یه مدت، DVD فصل 4 ش رو دیدم و یه دفعه دیوونه و عاشق این سری شدم. به همه چیز گیر میدن. از پیامبرا و دین گرفته تا Wii و WoW . من عاشق کارکتر Kenny ام که کت نارنجی داره و حرفاش عموما نا مفهومه. طفلک همیشه فتالیتی میشه.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
منم امیدوارم دیگه بلایی سر سیستم نیاید چون دیگه کلا بودجه ندارم که کامپیوتر بگیرم.
درکت میکنم.من خیلی بیشتر از ایناشو کشیدم!

اواتار سهیل عزیز همینه، مشترک گرامی دسترسی به این سایت امکان پذیر میباشد.

گفتم از اینکارا ازش بعید نیست ولی بازم شک کردم!:cheesygriخداییش این جمله نمونه بارز اوضاع هستش.
عدم توانایی در کنترل چیزی=:dots:

ایول.
انصافا هم گاهی خیلی خشن یا جسورانه میشه. من در ابتدا بدم نیومد اما خیلی دیوونشم نشدم. بعد از یه مدت، DVD فصل 4 ش رو دیدم و یه دفعه دیوونه و عاشق این سری شدم. به همه چیز گیر میدن. از پیامبرا و دین گرفته تا Wii و WoW . من عاشق کارکتر Kenny ام که کت نارنجی داره و حرفاش عموما نا مفهومه. طفلک همیشه فتالیتی میشه.
خداییش خیلی بامزه هستش.من تقریبا 10 قسمتشو دیدم (تیکه ای از یه شبکه که یادم نیست!)
تو اولین نگاه بنظر بچه گانه میاد ولی بعدش:love:

راستی کسی از این ALAN WAKE خبر نداره؟!
این RMEDEY مارو کشت ولی این بازی منتشر نشد.خداییش سطح واقعگرایی بازی دیوانه وار بالاست و گرافیک انصافا فوقالعاده داره ولی REMEDY زرنگی کرده و از نشون دادن گیم پلی و حتی کابوسهای ALAN تفره رفته.
بنظرم ارزش صبر کردن رو داشته باشه.
ببخشید حرف پروندم ولی اواتار شهریار فکرشو انداخت تو کلم!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
ياشار جون يادته گفتم مورتال اينجوري ميشه؟ گفتي كه نه اين شوخي بوده...........

جدي شد كه!!!!!!!!!!!

درست میگی. کابوس به واقعیت تبدیل شد. تا چند وقت باید رو اعصابم کار کنم. این قضیه خیلی داغونم کرد. این چند وقت خیلی دوران بدی بود. برادر دوست عزیزم فوت کرد که البته این بازی ها در مقابلش هیچ ارزشی نداره اما...

اما من تمام زندگیم کامبت بود و الان تیم کامبت به من و همه کامبت باز ها خیانت کرده. به 2 میلیون نفری که همیشه پول داند و MK خریدند. من با هزار زحمت نسخه Limited Edition و اوریجینال گرفتم و الان...
البته آدم هیچ وقت نباید امید رو از دست بده. چون خدا همیشه هست. امیدوارم روزی MK8 واقعی بیاد و همه فن ها رو خوشحال کنه و حق واقعی کامبت رو ادا کنه.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
ممنون یاشار جان.تو به من خیلی لطف داری.
بعد از مدتی که برام مثل یه سال گذشت اومدم و میخام از این حال تا حدودی دربیام.
حالا قضیه MK چی هستش؟!
نکنه MIDWAY خراب کاری کرده؟!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
ممنون یاشار جان.تو به من خیلی لطف داری.
بعد از مدتی که برام مثل یه سال گذشت اومدم و میخام از این حال تا حدودی دربیام.
حالا قضیه MK چی هستش؟!
نکنه MIDWAY خراب کاری کرده؟!

خواهش می کنم. شرمندم که هیچ کمکی نتونستن بکنم در این مدت. خیلی خوشحالم که برگشتی.

در مورد MK، متاسفانه بله، Midway بد جوری خرابکاری کرده. MK vs DC ککه درجه سنیش T ه! البته الان در سایت بون یک عبارت There Will Be Blood امده که کمی همه رو آروم کرده.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خواهش می کنم. شرمندم که هیچ کمکی نتونستن بکنم در این مدت. خیلی خوشحالم که برگشتی.
من به شخصه کوچیک شما هم هستم.
دیگه تورو خدا بیشتر از این شرمندم نکن......
یعنی چیزی به اسم MK8 یا MK NEXTGEN از اول وجود نداشته یا این حرکت ابلهانه ربطی به اون نداره!

ویرایش:
فریدون به چه نکات جالبی اشاره کردی!!!

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
درود ب همه
یاشار جان
امیدوارم روزی MK8 واقعی بیاد و همه فن ها رو خوشحال کنه و حق واقعی کامبت رو ادا کنه.
در این صورت باید بصورت 2D باشه و از تصویر واقعی شخصیت استفاده کنن ( یه Movie interactive یا همچین چیزی ). خون هم باید باشه ولی نه در حد "کشتارگاه گاو".

پ.ن. اد بن باید با محافظ در مجالس و کنفرانس ها شرکت کنه وگرنه یک Super Bloodthirstiness Fatality از فن های بازی میخوره :biggrin1:.
پ.ن.2. شکایت نامه براشون میل نکردی!؟.

topol.mopol

کاربر سایت
Jun 12, 2008
53
نام
سجاد
من بيشتر از همه ياشار رو دوست دارم ....مقاله هاش خيلي توپن مخصوصا مقاله بازي assassin's creed

بعد هم از كيانوش و سهيل و حميد عبداللهي(بخاطر تهيه گزارش هاي قشنگ) از tgs 2007

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اگر میخواستن نقد کنن تا حالا نقد کرده بودن انگار ارشاد اجازه به هیچ مجله ای نمیده تا این بازی رو نقد کنه همونطور که بازیرایانه هیچ پیشنمایشی ازش ننوشته بود

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
اگر میخواستن نقد کنن تا حالا نقد کرده بودن انگار ارشاد اجازه به هیچ مجله ای نمیده تا این بازی رو نقد کنه همونطور که بازیرایانه هیچ پیشنمایشی ازش ننوشته بود
داره جالب میشه:biggrin1:
اینجوری که اینا گیر میدن آدم کنجکاو میشه بره بگیره ببینه چیه در صورتی که چیز خیلی****(البته اگه دنبالش نباشی:biggrin1:) نداره مثالشم همین mass efect تو هرسایتی میرفتی (ایرانی)میگفتن بدلیل صحنه های **** ما این بازی رو نمیاریم مثل وست گیم در صورتی که... اگه اینا انقدر بزرگش نکنن هیچی نمیشه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
بچه ها يه سوال دارم. ايا كيانوش كني هنوز توي اين سايت خودمون هست؟ اواتارش چيه؟
بعد اين سايت اصلي بازي رايانه را هم اگه بگيد ممنون ميشم,:bye:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر