مشکل جدید بن شدن کاربران ایرانی در Xbox live

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
تو ترکیه در مورد هر اتفاقی به شما پاسخگو هستن در کمترین زمان چون اون کشور همه مسائل لایسنس و.... رو کاملا رعایت کرده ولی ما اینجا نه تنها تو کتمون نمیره بلکه میگیم گور باباشون مصرف کننده محصولات خارجی هم غرب زده و فریب خرده ست .
حالا اینجا جاش نیست که این بحث باز بشه ، ولی اتفاقا بنظرم خیلیا دوست دارن که لایسنس رو رعایت کنن. مشکلات ما یکی - دوتا نیست و پیچیدست ولی همه مون میدونیم. اینکه تحریم هستیم و استور مخصوص خودمون رو نداریم ، و حتی اگر هم شرایطش بود ، بعضی ها از داخل مخالفت میکردن که مثلا نمونه داخلیش - استور هیولا :D- هست و یا مثلا اون استور باید گزینشی میشد ، اجازه حضور بعضی عناوین رو نداشت وگرنه فی.لتر میشد - مثل قضیه بازی فرزاندان مورتا که سازنده ش دادگاهی شد ، و از استور ایرانی هیولا حدف شد و ...داستانش رو اگر نمیدونید سرچ کنید بخونید :D ) در کل مشکل اینه که نه از داخل و نه از بیرون نمیخوان که استور مخصوص خودمون رو (با توجه به اقتصادی که داریم و سطح درآمد و رفاه و ...) داشته باشیم. اگر هم استور داشتیم دیگه هممون سناریوهایی که اتفاق میوفتادن رو کاملا میدونیم :D این میشه که شاید بعضی ها لایسنس رو جدی نگیرن و ... وگرنه کیه که از اکانتای دزدی و هکی خوشش بیاد؟؟ واقعا مجبوریم ...
بجز این با بقیه حرفاتون هم کاملا موافقم.

• Like
Reactions: pbgame

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ببینید این قضیه رو هیچ جایی اعلام نکردن به شخصه هر روز این کارو میکنم تا به امروز رو هیچکدوم از کنسولام همچین اتفاقی نیفتاده

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
انتظار دارید سایت‌های خبری پوشش بدن یا مایکروسافت اعلام کنه؟
دوستانی که بن شدن متن ایمیل خودشونو از طرف مایکروسافت برای ما فرستادن و شواهد کافی وجود داره. این که شما بن نشدید دلیل بر این نیست که بقیه دروغ میگن. این تاپیک هم در جهت اطلاع رسانی و کمک به بقیه زده شده و من و بقیه ناظم ها بر روی اون و محتوای داخلش نظارت داریم.
...............

فعلا هم چند تا فرضیه وجود داره. یکی استفاده از dns و اون یکی هم ساخت تعداد زیادی اکانت یک ماهه گیم پس که اون طور که بنظر می‌رسه فرضیه دوم احتمالش قوی تره.
ولی در کل دلیل بن شدن اون تعداد از یوزر های لایو به صورت 100% قطعی نیست.

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کشورهایی مثل ایران و.... هیچوقت از لج غرب هم شده نمیرن لایسنس و .... رو قانونی حل و فصل کنن تا ببینیم خوده خارجی ها نمیخوان که اینا امکانات و استور داشته باشن یا خودشون مشکل دارن . یارو اساس و پایه کشورش مبارزه و آرزوی مرگ کردن برای غربه بعد شما میگید اول از همه غربی ها نمیخوان وعلا کپی رایت و لایسنس و... رو سه سوت ـه بین فرهنگ مردم ما جا میفته!

یارو اینور فاز داره ارز دارید خارج میکنید گیمرها. باید ببینیم آیا از داخل همتی هست واقعا یا نه بعد بریم سراغ خارجی ها وعلا اون ک طبعیه تو زندگی ما هر اتفاقی بیفته تقصیر غربی هاست چیزی که رسانه ها و آموزشای این جامعه میکنن تو حلق مردم

حالا موتده بعد این داستان عدم واردات سخت افزار ب بهانه وجود نمونه داخلی 8-> خواهند رفتن سراغ ارزهای خارج شده توسط گیمرها شما همچنان توجیه و استدلال های خودتون رو غرب جلوه بدید ولی عملا ماییم ک داریم میریم تو چاه.

قهوه تلخ میسازه التماس میکنه مردم رو حرکت نزنید . یک قدم هم در جهت کپی رایت و... بر نداشتن تا حرف ش هم میشه تحریم مرگ بر آمریکا و فلان . جایی داریم زندگی میکنیم ک تو فروم از این بیشتر نمیشه توضیح داد در مورد ش دیگه انتظار چی دارید . تا وقتی هم از بیخ حل نشه حالا حالا ها درگیر هزار یک جور میانبر و دور زدنیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
انتظار دارید سایت‌های خبری پوشش بدن یا مایکروسافت اعلام کنه؟
دوستانی که بن شدن متن ایمیل خودشونو از طرف مایکروسافت برای ما فرستادن و شواهد کافی وجود داره. این که شما بن نشدید دلیل بر این نیست که بقیه دروغ میگن. این تاپیک هم در جهت اطلاع رسانی و کمک به بقیه زده شده و من و بقیه ناظم ها بر روی اون و محتوای داخلش نظارت داریم.
...............

فعلا هم چند تا فرضیه وجود داره. یکی استفاده از dns و اون یکی هم ساخت تعداد زیادی اکانت یک ماهه گیم پس که اون طور که بنظر می‌رسه فرضیه دوم احتمالش قوی تره.
ولی در کل دلیل بن شدن اون تعداد از یوزر های لایو به صورت 100% قطعی نیست.
ببینید ختی فرضیه دوم هم درست نیست ۱۰۰۰۰ تا اکانت درست شده به صورت تریال و استفاده شده هیچ جایی نگفته نمیتونید استفاده کنید یا بن میشید!پس این هم نیست/قضیه بن شدن این اشخاص نه به dns ونه به اکانتای تریال مربوطه!

• Sad
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوستان یه بررسی کردم بین تعداد زیادی از افراد بن شده. تقریبا 95 درصد کسانی که بن شده بودن، اکانت های جدید التاسیسشون که کاربردشون استفاده از گیم پس های تریال 1 ماهه بوده، بن شدن. اکانت های شخصیشون مشکلی براشون پیش نیومده. تمام افراد بن شده هم فقط بن اکانت بودن. بن کنسول اصلا ندیدم و لاک شدن اکانت هم ندیدم به جز همون موردی که بالاتر توضیح دادم.دلیل بن شدن اکانت ها هم Banking Account ذکر شده. مربوط به همون سو استفاده مالی از تخفیف های استارترپک میشه. ینی همون بحث تحفیف ماه اول گیم پس. گویا برای Ps now هم همچین چیزی بوده و یه مقدار سخت تر هم میشه از زیرش در رفت ولی باز اگه راجب اون سرویس اشتباه میکنم، بگید که اصلاح کنم.

راجب اینکه چرا در ابتدا دلیل بن شدن رو dns ها دونستم هم یه توضیحی بدم. من این موضوع رو از یکی از دوستان شنیدم. اون برخلاف بقیه، اتفاقا اکانت شخصیش بن شد و وقتی هم که اعتراض کرد، اکانتش به طور کامل لاک شد. دلیلش هم احتمالا همون بحث dns بوده. ولی گویا روز قبلش 200 تا dns مختلف برای درست کردن سرور پراکسی تست کرده که احتمالا شک برانگیز بوده و اکانتش بن و پس از اعتراض، کلا لاک شده. باز هم توی این 1 مورد نمیشه با قطعیت چیزی رو گفت ولی چون این مورد ربطی به گیم پس های 1 دلاری نداشته و تنها کار مشکوکی که با اکانتش کرده، همین قضیه بوده، پس میشه احتمالا دلیل بن شدنش رو هم همین موضوع دونست. دلیل اینکه بقیه بن شده ها هم همگی از dns شکن استفاده میکردن، این بوده که کلا dns های شکن محبوب تر هستن و در حالت عادی هم اکثر کاربر های ایرانی از همین dns ها استفاده میکنن. ینی صرفا یه تصتدف بوده که همه ی بن شده ها از این سایت dns میگرفتن.
باز هم اگه مورد دیگه ای بود، سعی میکنم همینجا بگم.

به پست اول هم اضافه کردم این توضیحات رو

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان خواستم بگم که دسترسی اکانت من محدود شده و اشتراک گلدم غیرفعال شده من از dns بگذر استفاده میکردم و فقط یک اکانت اضافه کرده بودم برای گیم پس 1دلاری همین، نمی‌دونم مشکل چیه همچنین هوم دستگاه هم ریست شد و بازیهام از library خارج شدن و فقط بازی هایی که از قبل نصب کردم قابل استفاده هستن، در ضمن مدتیه اصلاً با dns شکن قابلیت اتصال ندارم و فقط با بگذر به لایو وصل میشه، توصیه می کنم فعلاً آنلاین نشید

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام دوستان خواستم بگم که دسترسی اکانت من محدود شده و اشتراک گلدم غیرفعال شده من از dns بگذر استفاده میکردم و فقط یک اکانت اضافه کرده بودم برای گیم پس 1دلاری همین، نمی‌دونم مشکل چیه همچنین هوم دستگاه هم ریست شد و بازیهام از library خارج شدن و فقط بازی هایی که از قبل نصب کردم قابل استفاده هستن، در ضمن مدتیه اصلاً با dns شکن قابلیت اتصال ندارم و فقط با بگذر به لایو وصل میشه، توصیه می کنم فعلاً آنلاین نشید
اکانت شخصیتون یعنی؟
یا اکانتی که روش گیم پس ۱ دلاری فعال کرده بودید؟
میشه یه مقدار راجب اکانت های روی کنسولتون توضیح بدید؟ که بفهمیم مشکل چی بوده دقیقا...

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اکانت شخصیتون یعنی؟
یا اکانتی که روش گیم پس ۱ دلاری فعال کرده بودید؟
میشه یه مقدار راجب اکانت های روی کنسولتون توضیح بدید؟ که بفهمیم مشکل چی بوده دقیقا...
بله دوست عزیز هم اکانت اصلی خودم و هم اکانت دومم که کمتر ازش استفاده می کردم یک ماه پیش براش گیم پس یک دلاری فعال کردم دسترسی به چند نفره محدود شد و اشتراک گلدم غیر فعال شده تنظیمات هوم دستگاهم ریست شده، در کل 4تا اکانت بیشتر روی دستگاهم نیست که 2تاشون اصلاً آنلاین نمیشم و برای چندنفره آفلاین با دوستان استفاده میشه و یک اکانت اصلی خودم که آنلاین بازی می کردم باش و یکی دیگه که کمتر آنلاین میشم با اون، نحوه مطلع شدنم هم اینطور بود که خواستم pes آنلاين بازی کنم برام اخطار عدم دسترسی و خرید مجدد اشتراک گلد رو آورد در صورتی که تا پایان اشتراکم خیلی مونده، این خبر محدود شدن اکانت ها رو تو کانال هادیده بودم کاش توجه بیشتری می کردم، ممنون که این رو پوشش دادین

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بله دوست عزیز هم اکانت اصلی خودم و هم اکانت دومم که کمتر ازش استفاده می کردم یک ماه پیش براش گیم پس یک دلاری فعال کردم دسترسی به چند نفره محدود شد و اشتراک گلدم غیر فعال شده تنظیمات هوم دستگاهم ریست شده، در کل 4تا اکانت بیشتر روی دستگاهم نیست که 2تاشون اصلاً آنلاین نمیشم و برای چندنفره آفلاین با دوستان استفاده میشه و یک اکانت اصلی خودم که آنلاین بازی می کردم باش و یکی دیگه که کمتر آنلاین میشم با اون، نحوه مطلع شدنم هم اینطور بود که خواستم pes آنلاين بازی کنم برام اخطار عدم دسترسی و خرید مجدد اشتراک گلد رو آورد در صورتی که تا پایان اشتراکم خیلی مونده، این خبر محدود شدن اکانت ها رو تو کانال هادیده بودم کاش توجه بیشتری می کردم، ممنون که این رو پوشش دادین
خواهش میکنم.
ولی برای اینکه دقیقا مشخص بشه ، باز میپرسم.

شما یک اکانت جدید ساختید و روش گیم‌پس ۱ دلاری فعال کردید. الان هم برای این اکانت و هم اکانت اصلیتون مشکل بوجود اومده. درسته؟

نوع مشکل دقیقا چیه؟ فقط اشتراک گلدتون ازتون گرفته شده؟ یعنی الان میتونید دوباره از اول رو اکانتتون اشتراک بخرید؟ یا کلا اکانت رو بن کردن؟ اگه بن کردن، بن دائم کردن یا به صورت موقت و زمانی بن کردن؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
خواهش میکنم.
ولی برای اینکه دقیقا مشخص بشه ، باز میپرسم.

شما یک اکانت جدید ساختید و روش گیم‌پس ۱ دلاری فعال کردید. الان هم برای این اکانت و هم اکانت اصلیتون مشکل بوجود اومده. درسته؟

نوع مشکل دقیقا چیه؟ فقط اشتراک گلدتون ازتون گرفته شده؟ یعنی الان میتونید دوباره از اول رو اکانتتون اشتراک بخرید؟ یا کلا اکانت رو بن کردن؟ اگه بن کردن، بن دائم کردن یا به صورت موقت و زمانی بن کردن؟
من اکانت جدید نساختم برای این کار از قبل این اکانت دوم رو داشتم ولی چون گیم پس روش فعال نکرده بودم خواستم از پیشنهاد 1 دلاریش استفاده کنم که کردم، الآن دقیقاً مشکلم اینه که اشتراک های من روی هر دو اکانت غیرفعال شدن و هوم دستگاه از تنظیم خارج شده و مالکیت بازیهام دچار مشکل شده، صفحه خرید اشتراک رو برای من میاره داخل دستگاه اما امتحان نکردم که امکان خرید و فعال سازی دارم یا نه چون باید شارژ مجدد کنم و به ریسکش نمی ارزه چون تا همین جا هم ضرر قابل توجهی وارد شده با غیرفعال شدن اشتراک ها و مالکیت بازی ها فعلاً منتظرم ببینم اوضاع چطوری میشه، تصور خودم اینه که گزینه 2 اتفاق افتاده یعنی محدودیت بخش چند نفره بازی ها و غیرفعال شدن اشتراک ها هنوز هیچ پیام و اعلامیه ای از طرف مایکروسافت برام ایمیل نشده چون این اتفاق امروز عصر افتاد اگر خبری شد و مایکروسافت گزارشی ارسال کرد حتماً شما عزیزان رو هم در جریان میزارم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,708
وقتی خود مایکروسافت گفته 6 تا اکانت رو دستگاه مجاز هست برای چی باید برای 3 تا یا 4 تا بیاد بن کنه؟
حالا اگه هم واقعا برای این داره بن میکنه من یه چیزی متوجه شدم تو تاپیک گیم پس هم نوشتم.من خودم 3 تا اکانت داشتم میخواستم چهارمی رو بسازم ولی چند روزی قیمت ها رو نگاه میکردم از 3 تا اکانتم هر ازگاهی یکی یا دوتاش خودش به جای 14.99 دلار میزد 1 دلار(تخفیف هم نیست)به ساپورتر گفتم که اونم گفت مشکلی نیست و رو همون اکانت قبلیم باز 1 دلاری خریدم تا الانم که مشکلی نداشتم.به نظرم فعلا جای اکانت ساختن ،همون قبلی ها رو چک کنید احتمالا بعضی هاش باز 1 دلار میشه خرید

• Like
Reactions: Kiarash_united7

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
https://enforcement.xbox.com/home

اینجا میتونید چک کنید بن شدید یا نه یا حتی permanent هست بن شدنتون یا تا تاریخ خاصی...

• Like
Reactions: UnlovelyWriter

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
آقا ما کنسولمون از این آفلاین 20 تایی بود بعد یه مدت فول ریستش کردم و با اکانت شخصی الان آنلاینم . بیشتر از 100 تا بازی آماده نصب توی library دارم . چجوری میشه اینا رو حذفش کرد؟ آخر سر میدونم اینا کار دستمون میده

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آقا ما کنسولمون از این آفلاین 20 تایی بود بعد یه مدت فول ریستش کردم و با اکانت شخصی الان آنلاینم . بیشتر از 100 تا بازی آماده نصب توی library دارم . چجوری میشه اینا رو حذفش کرد؟ آخر سر میدونم اینا کار دستمون میده
یکی از دوستام هم همینطور شده بود.
چرا حذف کنی؟
قاعدتا باید الان لاک میشدن این بازیا ولی نشدن. برای اون هم همینطور شد.
نه تنها بازی هاش لاک نشدن بلکه همیشه بازی های روز هم بهشون اضافه میشه و مفت و مجانی بازی میکنه...
از کالاف دیوتی اخری تا استار وارز و دووم اترنال و ...
همشون بعد از ریلیز شدن باز شدن براش.
یه چک بکن شاید برای تو هم همین اتفاق بیفته.
نمیدونم روالش دقیقا چیه و چرا معمولا قفل میشن بازیا بعد از انلاین شدن ولی برای تو و این دوستم این اتفاق نیفتاده. اما خب فکر نکنم مشکلی پیش بیاد برات. باز از کسانی که کنسولشون رو دادن بیرون برا بازی ریختن بپرسی شاید بهتر راهنماییش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر