مشکل جدید بن شدن کاربران ایرانی در Xbox live

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دادا شنیدم dns پینگ رو بالا میبره و سرعت و کم میکنه
خب قطعا داره این تاثیرات رو ولی به طور کلی مشکلی ایجاد نکرده برای خودم.
البته تو ۱ سال اخیر بیشتر فقط فیفا و فورزا و گیرز رو انلاین بازی میکردم ولی مشکلی برنخوردم.
چیزی نیست ک کاملا اخلال ایجاد کنه.
البته ۱ ماهه کلا به خاطر قرنطینه جهانی، وضع لایو خرابه.

ManiHossein

عضو جدید
Apr 24, 2020
2
این قضیه که ربطی به این موضوع بن شدن فعلی نداره.
نباید وصل میشد به نت کلا. وقتی اینجوری بازی بریزن رو کنسول، به محض وصل شدن بازی ها قفل میشن پس وقتی باید وصل شد به نت که دیگه نخوای بازی هارو انجام بدی.
راه حلی هم فکر نکنم داشته باشه ولی باز چون شخصا تاحالا اینکارو نکردم، نمیتونم نظر قطعی بدم.
بازی هاش قفل شدن دیگه. ینی اکانتی که بازی هاش رو کنسول ریخته شده بوده، الان دیگه رمزشو عوض کرده و به محض انلاین شدن، کنسول این رو تشخیص داده و بازی های روی کنسول رو قفل کرده
نمیدونستم کجا بنویسم این مطلبو.باز ممنون از توضیحت

• Like
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با ۱۰ نفر که ۴ تاشون فروشنده بودن صحبت کردم سر این داستان بن شدن اکانت ها با ساپورت اکس باکس هم صحبت کردم کامل: مشکل نه از gamepass و نه از dns روش غیرقانونی که دراصطلاح بهش banking گفته میشه و الان سونی روی psnow هم بسیاری افراد رو بن کرده بخاطر این کار. درواقع وقتی تعداد اکانت های گیم‌پس یک‌دلاری که از روی یک دستگاه فعال میشن از یک حد مشخص می‌گذره، لایو این اکانت های جدید رو بن می‌کنه. برای مثال شما ۱۰ تا اکانت با کامپیوترتون بسازید ممکنه ۴تای آخر رو بن کنه. توی صحبت با ساپورت مایکرو مشخصا به "سواستفاده مالی" اشاره شده که نشون دهنده همین هست.

اینم بگم که ۲ نفر از کسانی که بن شدن، شامل این شرایط نمیشدن یعنی هنوز هم نمیشه دلیل قطعی بن شدن رو این نکته دونست.
بازم دارم میگردم دنبال کسانی که بن شدن تا ببینم مشکل چی بوده.
به پست اولم اضافه میکنم این قضیه رو.

amirnfk

کاربر سایت
Nov 30, 2019
3
با ۱۰ نفر که ۴ تاشون فروشنده بودن صحبت کردم سر این داستان بن شدن اکانت ها با ساپورت اکس باکس هم صحبت کردم کامل: مشکل نه از gamepass و نه از dns روش غیرقانونی که دراصطلاح بهش banking گفته میشه و الان سونی روی psnow هم بسیاری افراد رو بن کرده بخاطر این کار. درواقع وقتی تعداد اکانت های گیم‌پس یک‌دلاری که از روی یک دستگاه فعال میشن از یک حد مشخص می‌گذره، لایو این اکانت های جدید رو بن می‌کنه. برای مثال شما ۱۰ تا اکانت با کامپیوترتون بسازید ممکنه ۴تای آخر رو بن کنه. توی صحبت با ساپورت مایکرو مشخصا به "سواستفاده مالی" اشاره شده که نشون دهنده همین هست.

اینم بگم که ۲ نفر از کسانی که بن شدن، شامل این شرایط نمیشدن یعنی هنوز هم نمیشه دلیل قطعی بن شدن رو این نکته دونست.
بازم دارم میگردم دنبال کسانی که بن شدن تا ببینم مشکل چی بوده.
به پست اولم اضافه میکنم این قضیه رو.
به نوبه خودم تشکر میکنم از پیگیری که کردین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما مگه واسه انلاين بازي كردن فيفا dns روي پلي استيشن نمي زنين؟
نه، ما اصلا dns و vpn نمی‌زنیم فقط دیویژن 2 و رد دد نیاز به vpn دارند و گرنتوریسمو اسپورت لست اف اس و دریمز با همراه اول فیلتر نیست ولی بقیه نتها نیاز به vpn دارند راکت لیگ هم برامون فیلتره دد بای دیلات هم دیر حریف پیدا میکنه و سر جوین شدن اذیت میکنه بقیه بازی‌ها از جمله فیفا کد بتل رینبو فورتنایت نیاز به هیچی ندارن

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
لطفا کنید داستان درست نکنید بنده هم پی اس ناو رو دوستم اکانتای تریال الان چندتا چندتا میخره و زده بنی چیزب نشده
رو x باکسم هی dns عوض میکنم و مشکلی نیست
خواهشم اینه الکی و‌به دروغ ! دقیقا این کلمه رو استفاده میکنم به همدیگه دروغ‌نگید این اطلاع رسانی نیست این دروغ گفتن و شایعه درست کردنه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
نه اتفاقا احتمالش هست
خوب وقتي اول ميان مشكل ساين اين شدن رو بوجود ميارن
اينكه تو مرحله بعدي نه فقط ايران بلكه كشورهاي non regional رو بن كنن چيزي عجيبي نيست

مخصوصا ماكروسافت كه رو اين بحثم حساسه وگرنه اصلا دليلي براي استفاده از dns نبود

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
استارتر داره از احتمال و شایع حرف میزنه نمیدونم چه عزت نفسی دارید تهمت بزرگی به اسم دروغ میزنید #:-S یه تریال اینقدر ارزش نداره ! خون و خونریزی ها شده بارها چون
گویا تو جامعه ما ارزش داره

• Like
Reactions: UnlovelyWriter

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
نه اتفاقا احتمالش هست
خوب وقتي اول ميان مشكل ساين اين شدن رو بوجود ميارن
اينكه تو مرحله بعدي نه فقط ايران بلكه كشورهاي non regional رو بن كنن چيزي عجيبي نيست

مخصوصا ماكروسافت كه رو اين بحثم حساسه وگرنه اصلا دليلي براي استفاده از dns نبود

ببینید این قضیه رو هیچ جایی اعلام نکردن به شخصه هر روز این کارو میکنم تا به امروز رو هیچکدوم از کنسولام همچین اتفاقی نیفتاده

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
استارتر داره از احتمال و شایع حرف میزنه نمیدونم چه عزت نفسی دارید تهمت بزرگی به اسم دروغ میزنید #:-S یه تریال اینقدر ارزش نداره ! خون و خونریزی ها شده بارها چون

بنده هم گفتم این شایعه و دروغ هست !

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
چیزی رو ک نمیتونید اثبات کنید حداقل دیگه پیچیده ترش نکنید

خواهشم اینه الکی و‌به دروغ ! دقیقا این کلمه رو استفاده میکنم به همدیگه دروغ‌نگید این اطلاع رسانی نیست این دروغ گفتن و شایعه درست کردنه

عزیزان به هم دیگه دروغ نگید . تاپیک قفل و استارتر بن شود وسلام . دیگه بحثی نیست من کاملا قانع شدم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر