مشکل با xbox360 (نخوندن DVD رايتی)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
يکی از دوستان من فروشنده 360 هستش اين اواخر هر چی 360 آورده فقط سی دی های مالزی رو ميخونند .مدلشونم ntsc /j hitachi هستش .مشکل اينا چيه? آيا راهی برای درست کردنشون هست؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
يکی از دوستان من فروشنده 360 هستش اين اواخر هر چی 360 آورده فقط سی دی های مالزی رو ميخونند .مدلشونم ntsc /j hitachi هستش .مشکل اينا چيه? آيا راهی برای درست کردنشون هست؟

کنسول منم همینطوریه تنظیم هم کردم درست نمیشه یکم بهتر شده ولی فقط با مالزی کار میکنه
فکر کنم موقع ساخت کاری میکنن که دیسک کپی رو نخونه!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آخه من همدانم به هيچ جا هم دست رسی ندارم.با آپديت فريم ور درست نميشه؟>همشون اين جوری حتی از فروشگاه شادی هم خريدن اينطوری بود

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad

کسی نيست بدونه چطوری ميتونم اين مشکل رو هم کنم .اصلاً اين دستگاه ها درست ميشن يا نه؟

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
شاید مفید واقع شد

سلام
این مشکل که شما بهش بر خوردید مشکل خیلی از بچه هاست این مشکل دو حالت داره:
1: لنز کنسول شما ضعیف شده و با کم کردن مقاومت dvd به 3 اهم که ایده آل هست درست میشه که این کار رو هم خودت با توجه به آموزش های داده شده میتونی انجام بدی هم میتونی بدی یه تعمیر کار انجام بده
2:ممکن لیزر لنز شما ضعیف شده که در این صورت قابل حل نخواهد بود و باید باهاش سر کنی آپدیت مجدد تا چند روز فقط پاسخ گو هست و پیشنهاد نمیشه این کار رو انجام بدی

اگه سوال داشتی بپرس خوشحال میشم کمکت کنم.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
این مشکل که شما بهش بر خوردید مشکل خیلی از بچه هاست این مشکل دو حالت داره:
1: لنز کنسول شما ضعیف شده و با کم کردن مقاومت dvd به 3 اهم که ایده آل هست درست میشه که این کار رو هم خودت با توجه به آموزش های داده شده میتونی انجام بدی هم میتونی بدی یه تعمیر کار انجام بده
2:ممکن لیزر لنز شما ضعیف شده که در این صورت قابل حل نخواهد بود و باید باهاش سر کنی آپدیت مجدد تا چند روز فقط پاسخ گو هست و پیشنهاد نمیشه این کار رو انجام بدی

اگه سوال داشتی بپرس خوشحال میشم کمکت کنم.

پس با این صحبتها به این نتیجه میرسیم که کیفیت دیسکهای مالزی بهتره;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
sorry for pinglish

Salam
man vaghti 2 baziyeh Condemned 1 va N3 ro dakhele dastgah mizaram in peygham ro mideh
To Play This Disk, put it in an xbox 360 console

zemnan in disk ha salem hastan va refigham bahashon bazi kardeh va moshkele region ham nadaran

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر