مشکلات Kinect

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
راهی نیست که وقتی xbox رو روشن می کنیم ، kinect خودش روشن نشه ؟
مثلاً زمانی روشن شه که یک بازی که با kinect کار می کنه ، روشن بشه ؟ :)
مرسی

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
راهی نیست که وقتی xbox رو روشن می کنیم ، kinect خودش روشن نشه ؟
مثلاً زمانی روشن شه که یک بازی که با kinect کار می کنه ، روشن بشه ؟ :)
مرسی
تو تنظیمات 360 می شه خاموشش کرد ولی این که با بازی کیمکت روشن شه یا نه رو نمی دونم .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یعنی هیچکس جواب ان سوالمو نمی دونه؟حتی ناظم انجمن؟توی قسمتchick audio مشکل دارم همه چیزشو درست میزنم اخرش علامت ! میاد؟
هر علامت زرد یا احتیاطی یه علتی داره
ببین چه اروری میده تا بهت کمک کنیم

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
آقا چندتا سوال داشتم اول اینکه من عقب تر از 150 سانتی متر نمیتونم برم تو اتاقم و خیلی درد سر دارم برا همین هی کینکتم سرشو میندازه پایین هی میبره بالا اولا این مشکله یا میخواد منو پیدا کنه؟؟ دوما اینکه چج.ری میشه به بالای ال سی دی وسلش کرد ظاهرا پایش تغییر میکنه یه راهنمایی بکنید بی زحمت ممنون...
یه سوال دیگه اینکه من هر بار میرم تو بازی دوباره اون پزیشنمو چک میکنه و اون good و best و اینا این طبیعیه؟؟ چون ساین این میکنم فرقی نمیکنه...

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
آقا چندتا سوال داشتم اول اینکه من عقب تر از 150 سانتی متر نمیتونم برم تو اتاقم و خیلی درد سر دارم برا همین هی کینکتم سرشو میندازه پایین هی میبره بالا اولا این مشکله یا میخواد منو پیدا کنه؟؟ دوما اینکه چج.ری میشه به بالای ال سی دی وسلش کرد ظاهرا پایش تغییر میکنه یه راهنمایی بکنید بی زحمت ممنون...
یه سوال دیگه اینکه من هر بار میرم تو بازی دوباره اون پزیشنمو چک میکنه و اون good و best و اینا این طبیعیه؟؟ چون ساین این میکنم فرقی نمیکنه...
بقیه سوالامم یکی جواب بده ممنون میشم...

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
بقیه سوالامم یکی جواب بده ممنون میشم...

وقتی سرشو بالا پایین میکنه باید جلو دوربین باشی تا که قد تو و تورو شناسایی کنه.
شما میزارید بالای lcd تون تغیر میکنه؟اگه تغیر بکنه تو بازی ها تون دوباره باید برین توی همون قسمت هست که با دست خودمون کار میکنینم اونجا یجاش هستش که عکس کینکت داره برو توش فکر کنم شماره ی 3 هستش بعد اونو بزن باید از اون کارت ها هستش توی خود بازی اورجینال هست که عکس یک ادمک مستطیلی اونو وردار برو توی همون شماره 3 بعد کارایی که میگه رو انجام بدید.

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان منم کینکت امروز گرفتم 217 تومن ریجن پال
من هم چند جا مشکل دارم
1- بعضی جا ها که با کینکت حرف میزنی کار نمیکنه و باید چند بار تکرار کنی مثل موقعی که میگی PLAY DISC
2- چجوری میشه رو LCD نصبش کرد؟
3-آیا لازمه کینکت کل بدن رو ببینه یا بالاتنه کافیه؟
ممنون از دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر