مشکلات Kinect

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
سلام

مشکل من هم دقیقا مثل شماست و این بلا دیروز به سر کینکت اومد ، بعد از حدود یک ماه وصل کردیم بازی کنیم ، 10 دقیقه ای بازی کردیم که یهو چراغش قرمز شد و بعد دیگه هر بلایی سرش آوردیم درست نشد ، آپدیت 14699 رو هم ریختم اما خیری نداشت ، و مثل شما ارور میده و میگه که سنسور مشکل پیدا کرده ، جالبش اینجا بود که داشت درست کار می کرد نمیدونم یهو چش شد

دوستان اگر مشکلشون حل شد لطفا انتقال بدن که تو این گرونی د ل ا ر واقعا زور داره که کینکت خراب بشه اونم الکی

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
گرونی دلار هیچی. کسی پیدا بشه که تعمیر بکنه. البته فکر کنم کار از تعمیر قطعه گذشته، باید کلا سنسور عوض بشه.

پشتیبانی مایکروسافت هم که فقط میگه نمیدونم، ببر نمایندگی برات تعویض کنه.

e.khodami

کاربر سایت
Sep 26, 2011
22
با سلام
من تازه یه کینیکت خریدم.
دستگام اسلیم هست.با دشبورد 1355
کینیکت رو که وصل میکنم.چراغش سبز میشه بعد قرمز میشه.
خواستم بدونم چحوری نصب میشه؟
باید فایلی بگیرم بریزم رو دسگاه؟
راهنمایی کنید لطفا

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
با سلام
من تازه یه کینیکت خریدم.
دستگام اسلیم هست.با دشبورد 1355
کینیکت رو که وصل میکنم.چراغش سبز میشه بعد قرمز میشه.
خواستم بدونم چحوری نصب میشه؟
باید فایلی بگیرم بریزم رو دسگاه؟
راهنمایی کنید لطفا

سلام.

یک بازی کینکت، مثلا همون که رو کینکتت هست رو بزار تو کنسول بعد وارد بازی بشو. بعد میپرسه که آپدیت کنه؟ yes بزن و تموم.

e.khodami

کاربر سایت
Sep 26, 2011
22
سلام.

یک بازی کینکت، مثلا همون که رو کینکتت هست رو بزار تو کنسول بعد وارد بازی بشو. بعد میپرسه که آپدیت کنه؟ yes بزن و تموم.
با تشکر
من با ایترنت وایرلس اپدیت کردم.
ولی این ارور رو میده.
the kinect sensor is n.ot level
place thesensor on a level surface and try again

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
سلام

من یه جا تو پاساژ لباف پیدا کردم که کینکت هم تعمیر می کنه ، وقتی مشکل رو بهش گفتم گفت زیاد پیش اومده و درست کردم ، اما احتمالا خرجش 40 تومنی آب بخوره ، البته باید ببرم تا دقیقتر بگه ، اگر مشکلتون رفع نشد بگین تو پیغام خصوصی آدرسشو بدم یه سری بزنید

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام دوستان من میخوام بدم از آمریکا برام کینکت بگیرن دستگام اسلیم 250 هست اگه پال نباشه مشکلی پیش نمیاد ؟

خرابی کینکت بسیار زیاد شده و از این رو که تعمیر کار حرفه ای در این مورد نیست
و همچنین قطعات کینکت هم در خارج کشور بسیار کمیاب هست

هزینه تعمیر کمی بالاست. با توجه به نرخ لحظه ای دلار

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من میخوام بدم از آمریکا برام کینکت بگیرن دستگام اسلیم 250 هست اگه پال نباشه مشکلی پیش نمیاد ؟

دوست من خیر مشکل پیش نمیاد
kinect ریجن نداره

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
سلام

من یه جا تو پاساژ لباف پیدا کردم که کینکت هم تعمیر می کنه ، وقتی مشکل رو بهش گفتم گفت زیاد پیش اومده و درست کردم ، اما احتمالا خرجش 40 تومنی آب بخوره ، البته باید ببرم تا دقیقتر بگه ، اگر مشکلتون رفع نشد بگین تو پیغام خصوصی آدرسشو بدم یه سری بزنید

مشکلت حل شد خبر بده.

zhako

کاربر سایت
Nov 26, 2011
42
دوستان یه سوالی داشتم چند روز بیش داشتم با کینکت باری میکردم که یه نوشته ای اومد feeling tired................take a break ای یعنی چه؟
مرسی

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
zhako
دوستان یه سوالی داشتم چند روز بیش داشتم با کینکت باری میکردم که یه نوشته ای اومد feeling tired................take a break ای یعنی چه؟​

اگه اشتباه نکنم به کینکت مربوط نیست و وقتی xbox داغ میکنه و زیاد ازش استفاده کنی این رو میگه,و باید بهش یه استراحتی بدی.

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
ممنون میدم بگیرن , اگرم خراب شد میدم ببرن همونجا از گارانتیش خدمات بگیرن نظرتون چیه ؟ دستگاه من اسلیمه از لحاظ برق و ... مشکل نداره ؟
خرابی کینکت بسیار زیاد شده و از این رو که تعمیر کار حرفه ای در این مورد نیست
و همچنین قطعات کینکت هم در خارج کشور بسیار کمیاب هست

هزینه تعمیر کمی بالاست. با توجه به نرخ لحظه ای دلار

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

دوست من خیر مشکل پیش نمیاد
kinect ریجن نداره

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
ممنون میدم بگیرن , اگرم خراب شد میدم ببرن همونجا از گارانتیش خدمات بگیرن نظرتون چیه ؟ دستگاه من اسلیمه از لحاظ برق و ... مشکل نداره ؟

فکر کنم از نظر برق فرق داشته باشه که باید از ترانس استفاده کنید.

راستی یک سوال نا مربوط. مگه الان آوردن هر کالای الکتریکی به صورت مسافری قاچاق نیست؟ مگه این که بی جعبه بیاری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر