مشکلات Kinect

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام من یک کینکت نو گیر اووردم میگه 230 البته فر وشنده میگه توی پکش فقط سیم وصل شدن به slim هست و باید یک آداپتور بزاری براش که اونم گفت یک دست دو داره برام میزاره حالا آیا راست گفته یا این کینکت از اون تغلبی تعمیری ها است

شک نکن که نو نیست
کینکت نو 230؟!خنده داره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
حالا جدای از قیمت آیا کینکت اصلی حتما باید این آداپتور را در خودش داشته باشه

همه ی کینکت ها باید اداپتور داشته البته الان اون موقع که امده بود بعضی هاش اداپتور نداشت ولی الان باید داشته باشن.

به نظرت 230 کمی گرون بهت نمیده؟من کینکتم رو 170 گرفتم با اداپتور و یک کینکت ادونجر اصل و دست دوم هم نبود.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
همه ی کینکت ها باید اداپتور داشته البته الان اون موقع که امده بود بعضی هاش اداپتور نداشت ولی الان باید داشته باشن.

به نظرت 230 کمی گرون بهت نمیده؟من کینکتم رو 170 گرفتم با اداپتور و یک کینکت ادونجر اصل و دست دوم هم نبود.

دلار 2000 شده قبلا که شما گرفتی دلار 1200 بود

الا قیمت کینکت حدود 280 هست موفق باشید

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من همین را خریدم 230 بازی هم روش بود خودش هم گفت اینهاییی که اداپتور نداره از ریو باندل ورداشتن میفروشن والا رفرش نیست گفت تا زمانی که دستگاهی تولیدش متوقف نشه رفرش وارد نمیشه

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام

من ایکس xbox fat دارم که lt2 هست

بعد چند وقت خواستم با کینکت بازی کنم که میگه باید آپدیت بشه نرم افزار کینکت در دستگاه

حالا کسی هست که لینک دانلود و آموزش نصبش رو به من بگه

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
آقا من همین را خریدم 230 بازی هم روش بود خودش هم گفت اینهاییی که اداپتور نداره از ریو باندل ورداشتن میفروشن والا رفرش نیست گفت تا زمانی که دستگاهی تولیدش متوقف نشه رفرش وارد نمیشه

منم شب عیدی ۲۵۰ گرفتم با آداپتورش و بازی ارجینال! بدون آداپتور هم همین ۲۳۰ میگفتن. تو توپخونه از چند تا جا هم قیمت کردم همین حدود می‌دادن همشون

H03EIN

کاربر سایت
Apr 5, 2012
7
نام
اسدی
بدون آدپتور همین قیمته... درسته از رو باندل ور می دارن... بازی اورجینال هم روش بود دیگه؟
در کل خرید تو پکش توصیه میشه... که حدود 250 هستش... (+ 1بازی اورجینال . آداپتور) پلمپه و خیالت از همه لحاظ راحته... اگه اسلیم هم داشتی همون آداپتورش رو هم می تونی حدود 20 بفروشی...

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
یه مدتی بود با کینکت و ایکس باکسم اصلا کار نمیکردم و خاموش گذاشته بودمش یه گوشه ای!
چند روز پیش وصل کردم و خاستم از کینکت استفاده کنم که دیدم بعد از چند بار چشمک سبز زدن چراغش قرمز شد و چراغ سبز رنگ روی تبدیل هم روشن نمیشه!توی دستگاه هم اصلا شناسایی نمیشه
چرا خود بخود اینطوری شده؟ باید چیکار کنم الان؟

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
یه مدتی بود با کینکت و ایکس باکسم اصلا کار نمیکردم و خاموش گذاشته بودمش یه گوشه ای!
چند روز پیش وصل کردم و خاستم از کینکت استفاده کنم که دیدم بعد از چند بار چشمک سبز زدن چراغش قرمز شد و چراغ سبز رنگ روی تبدیل هم روشن نمیشه!توی دستگاه هم اصلا شناسایی نمیشه
چرا خود بخود اینطوری شده؟ باید چیکار کنم الان؟

یو اس بی که به تبدیل خورده به پشت ایکس باکس وصله؟ چون تنها دلیلی که این اتفاق براش بیوفته همین میتونه باشه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بله وصله!
جاشم عوض میکنم بازم همین مشکل پیش میاد!
نمیدونم چرا حتی اون چراغ سبز سه راهیش هم روشن نمیشه!
عزیز شاید برق کامل بهش نمیرسه!
ببرید یک حای دیگه نصبش کنید ببینید باز هم همونطوری هست؟!

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
همه احتمالات رو خودم در نظر گرفتم ،مستقیم زدمش به پریز، سه راهی برق ایکس باکسو عوض کردم،ولی کماکان مشکل پابرجاست!
ممکنه که خود به خود سیمش خراب شده باشه؟

آخرین ویرایش:

ashkanhadavand

کاربر سایت
May 18, 2012
1
یکی به من کمک کنه کینکتم سرش رفته بالا و پایین هم نمیاد.در ضمن کالیبرشم کردم,ترک هم کردم موتورش هم هیچ اشکالی ندارد و جاشم عوض کردم درست نشد.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها برادرم يه اكس باكس اسليم خريده كينكتم روشه.بعد كينكتو نميخادش ميخاد بياره برا من كه ايكس باكسم فته و اسليم نيست.ميخاستم ببينم كينكته راحت وصل ميشه به ماله من يا دنگ و فنگ داره؟ اين ادپتور چيه؟ لازمه يعني بأيد برم بخرم؟ قيم تش چنده؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر