مشکلات Kinect

من تازه کینکت کارکرده گرفتم وقتی روشنش میکنم ۶۰-۹۰ ثانیه تو starting up تو داشبورد میمونه یعنی داره شناسایی میکنه
مشکلی نداره؟ اخه قبلا ۶ ماه بیش یدونه خودم داشتم اینطوری نبود فوری بالا میومد!!

من تازه کینکت کارکرده گرفتم وقتی روشنش میکنم ۶۰-۹۰ ثانیه تو starting up تو داشبورد میمونه یعنی داره شناسایی میکنه
مشکلی نداره؟ اخه قبلا ۶ ماه بیش یدونه خودم داشتم اینطوری نبود فوری بالا میومد!!
هیشکی نمیدومنه مشکلم چیه؟

من چندبار تست کردم روی کنسول خودم و زمان starting up کینکت من 45 ثانیه است. یه بار با کرنومتر تست کن ببین چند ثانیه است.
ممنون از اطلاعاتت
ممکنه به برق ربط داشته باشه ؟
کلا نوسان برق خونه ما ضعیفه بعدش من زدم به محافظی که داره به ۵ تا وسیله سنگین برق میده ممکه مشکل از اون باشه
الان که تست کردم ۵۲ ثانیه طول کشید ولی طول روز یخورده بیشتره

بله خیلاتون راحت این مشکل از هر لحاظ بخوایم نگاهش کنیم مشکل از کمبود برق هست البته بنظر من برین خونه ی یکی از اقوام تا دیر نشده یه تستی بکنین تا مطمئن بشین!

سلام
من ایکس باکس دادم واسه اپدیت حالا که اومده
وقتی بهش کینکت وصل میکنم چراغ کینکت چشمک میزنه و سبز نمیشه
وقتی هم که روشن میکنم میگه اپدیت لازم هست
اواتار هم نمیاد لطفا کمک کنید

من ايكس باكسم ١٣٦٠٤ اپديت كردم بعد كپي خور كردم به lt2
همه بازي هارو اجرا ميكنه ولي وقتي كينكت وصل ميكنم پيغام اپديت ميده بازي اصل خود كينكتم ميزارم باز اپديت ميخواد
ok ميكنم ولي هيچ اتفاقي نميافته
كينكت چراغش سبز ولي گوشه صفحه عكس كينكت ميياد كه ميكه در حال استارت
راستي اوتار من سفيد شده بعد از اپديت تو اوتارم ميرم ميگه اپديت كن
حالا من اگه از لايو دوباره اپديت كنم كپي خورم نميپره چون خودم فكر كنم اپديتم ناقصه

شما با دوربین گوشیتون موقعی که کینکت و 360 روشنه به دوربین های کینکت نگاه کنین و باید نور صورتی رنگی رو ببینین ولی اگه ندیدین IR خراب هست و باید تعمیر بشه.

امروز بالاخره IR رو با دوربین تست کردم. خبری نبود.
امکان داره از کابل پشت کینکت باشه؟ چون کلا این ارور رو خود میکروسافت زده بود برای کابل هاست. البته با یک اسلیم هم بدون آداپتر تست کردم که نشد. ولی خوب کابل پشت رو عوض نکردم.

من ايكس باكسم ١٣٦٠٤ اپديت كردم بعد كپي خور كردم به lt2
همه بازي هارو اجرا ميكنه ولي وقتي كينكت وصل ميكنم پيغام اپديت ميده بازي اصل خود كينكتم ميزارم باز اپديت ميخواد
ok ميكنم ولي هيچ اتفاقي نميافته
كينكت چراغش سبز ولي گوشه صفحه عكس كينكت ميياد كه ميكه در حال استارت
راستي اوتار من سفيد شده بعد از اپديت تو اوتارم ميرم ميگه اپديت كن
حالا من اگه از لايو دوباره اپديت كنم كپي خورم نميپره چون خودم فكر كنم اپديتم ناقصه

شما نرو توی لایو آپدیت کن یه آپدیت آفلاین دانلود کن و دوباره تست کن. و قضیه سفید شدن آواتارت نمیدونم کجای ستینگ کنسول یادم نیست میشد دستور داد که پروفایل رو هر دفعه لوید کنه.
امروز بالاخره IR رو با دوربین تست کردم. خبری نبود.
امکان داره از کابل پشت کینکت باشه؟ چون کلا این ارور رو خود میکروسافت زده بود برای کابل هاست. البته با یک اسلیم هم بدون آداپتر تست کردم که نشد. ولی خوب کابل پشت رو عوض نکردم.

احتمالش هست از کابل باشه اگه میتونی کینکت رو باز کن و با مولتی متر تمام ورودی خروجی کابل رو چک کن.

سلام.چند روز پیش از شیراز یه کینکت خریدم به قیمت 210 تومن.همه چیزش هم خدا رو شکر درست کار میکنه.فقط یه چیزی میخواستم بدونم.اینکه وقتی از کینکت استفاده نمیکنم آداپتورش رو از برق جدا کنم کافیه یا حتما باید از پشت کنسول کابلش رو بکنم؟در ضمن کنسول من فت هست.

سلام.چند روز پیش از شیراز یه کینکت خریدم به قیمت 210 تومن.همه چیزش هم خدا رو شکر درست کار میکنه.فقط یه چیزی میخواستم بدونم.اینکه وقتی از کینکت استفاده نمیکنم آداپتورش رو از برق جدا کنم کافیه یا حتما باید از پشت کنسول کابلش رو بکنم؟در ضمن کنسول من فت هست.

سلام.مبارکت باشه
میتونی بکشی میتونی نکشی.فرقی نداره.اگه مدام استفاده میکنی آداپتورو نکش و فقط کابلشو بکن. :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or