مشکلات Kinect

سلام
من یه مشکلی با کینکتم پیدا کردم
دوربین منو میبینه ولی حرکت دستمو تشخیص نمیده
تو kinect tuner هم که میرم منو تشخیص نمیده میگه پلیر پیدا نشد اگه میشه کمکم کنید ممنون

سلام
من یه مشکلی با کینکتم پیدا کردم
دوربین منو میبینه ولی حرکت دستمو تشخیص نمیده
تو kinect tuner هم که میرم منو تشخیص نمیده میگه پلیر پیدا نشد اگه میشه کمکم کنید ممنون
اگه کینکت روبروی پنجره است پرده پنجره رو بکشین.
قد شما چقدره؟
کینکت حد اقل در ارتفاع 60 سانتی قرار گرفته باشه و محیط نور مناسب داشته باشه، حد اقل 200 لوکس.

قبلا تو همین شرایط بازی میکردم اصلا مشکلی نداشتم امروز این جوری شده
داداشم 6 سالشه الان که امتحان کردم نزدیک کینکت که وای میسته کینکت درست کار میکنه ولی یکم که عقب میره دیگه کار نمیکه منم بخاطره قدم باید عقب وایستم که صورتمو ببینه در نتیجه کار نمیکنه نمیدونم چکار کنم به نظر شما مشکل از کینکت هست یا از محیط؟

سلام

من امروز ليكس باكس رو آپديت كردم

وقتي كينكت رو وصل ميكنم ميگه مي خوائي آپديت كنم و نميره تو

مي خواستم بدونم مشكلي ايجاد نميكنه اين آپديت

فقط به شوق فورزا با كينكت رفتم آپديت كردم
ممنون

سلام

من امروز ليكس باكس رو آپديت كردم

وقتي كينكت رو وصل ميكنم ميگه مي خوائي آپديت كنم و نميره تو

مي خواستم بدونم مشكلي ايجاد نميكنه اين آپديت

فقط به شوق فورزا با كينكت رفتم آپديت كردم
ممنون

آپدیت رو بزن هیچی نمی شه.

قبلا تو همین شرایط بازی میکردم اصلا مشکلی نداشتم امروز این جوری شده
داداشم 6 سالشه الان که امتحان کردم نزدیک کینکت که وای میسته کینکت درست کار میکنه ولی یکم که عقب میره دیگه کار نمیکه منم بخاطره قدم باید عقب وایستم که صورتمو ببینه در نتیجه کار نمیکنه نمیدونم چکار کنم به نظر شما مشکل از کینکت هست یا از محیط؟
شما یکبار کنسول رو به حالت کارخونه برگردون به احتمال 90 درصد درست میشه. اون ده درصد که یک بار کینکت رو تنظیم کن بین چی میشه.

سلام دوستان عزیز
دیروز برای دوستم اسلیم گرفتم باندال کینکت. با کینکتش مشکل دارم تمام تنظیمات اولیشو انجام میدم و ok میشه ولی 30 ثانیه نمیشه چراغش قرمز میشه پیغام میده نمیتونه منو ببینه و میخواد دوباره تنظیماتو انجام بدم . با تنظیم مجدد درست میشه ولی به 10 ثانیه نمیشه دوباره چراغش قرمز میشه و میخواد دوباره تنظیم بشه لطفا راهنمایی کنید . کینکتو با کنسول خودم و تو خونه خودمون تست کردم همونطوریه بازم. بنظرتون اگه با آداپتور وصل کنم درست میشه چون الان دسترسی ندارم هنوز تست نکردم.
سلام دوستان عزیز
دیروز برای دوستم اسلیم گرفتم باندال کینکت. با کینکتش مشکل دارم تمام تنظیمات اولیشو انجام میدم و ok میشه ولی 30 ثانیه نمیشه چراغش قرمز میشه پیغام میده نمیتونه منو ببینه و میخواد دوباره تنظیماتو انجام بدم . با تنظیم مجدد درست میشه ولی به 10 ثانیه نمیشه دوباره چراغش قرمز میشه و میخواد دوباره تنظیم بشه لطفا راهنمایی کنید . کینکتو با کنسول خودم و تو خونه خودمون تست کردم همونطوریه بازم. بنظرتون اگه با آداپتور وصل کنم درست میشه چون الان دسترسی ندارم هنوز تست نکردم.
اینجور مشکلی رو تا حالا ندیده بودم، شما به USB پشت کنسول وصل میکنی دیگه؟ اگه اره با آداپتور کینکت تست کن ببین نتیجه میگیری؟

اینجور مشکلی رو تا حالا ندیده بودم، شما به USB پشت کنسول وصل میکنی دیگه؟ اگه اره با آداپتور کینکت تست کن ببین نتیجه میگیری؟

ممنون دوست عزیز موتور کینکت خراب بود شانس ما ، بردم عوضش کردم. دوستانی که قصد خرید دارن حتما بخوان فروشنده براشون تست کنه البته من چون از آشنا گرفته بودم عوض کردم و یکی دیگه گرفتم ولی شرایط همیشه یکسان نیست..
موفق باشین

سلام.

تقریبا یک ماه پیش بود که یک شب داشتم gun stringer بازی میکردم که کینکت اروری به شماره C00000C2 داد. بعدش هم کنسول رو خواموش کردم. فردا که کنسول رو روشن کردم دوباره همین ارور رو داد.

رفتم ارور رو در بخش ساپورت سایت xbox زدم. کار هایی رو هم که گفته بود انجام دادم. ولی باز هم هیچ فرقی نکرد. این هم لینک صفحه توضیحات این ارور هست:
http://support.xbox.com/en-US/kinect/more-topics/errors/red-light-kinect-sensor-5

با پشتیبانی آنلاین هم صحبت کردم که گفت ببر نمایندگی تعمیراتمون. بهش گفتم نداریم. گفت یکی دیگه بخر. :|

دقت کردم دیدم سنسور اولی از چپ که یکم از اون دو تا جداتر هست و فکر کنم اسکنر مادون قرمز باشه روشن نیست.

بعدش هم که سر کینکت برای تشخیص ارتفاع اومد پایین که چون سنسور مادون قرمزش کار نمیکرد و چیزی نمیدید سرش پایین موند.

تو اون مربعی هم که تو داشبورد تصویر رو نشون میده کلا سیاه شد. بعضی وقت ها هم یک خط های موازی نشون میداد. ولی در این صورت باز هم دستورات صوتی رو اجرا میکرد.

راستی از داخل بازی یا با دستور صوتی میشد وارد kineck tuner بشم، ولی از داخل خود داشبور نمیشد.
حتی بدون آداپتر و مستقیم هم به یک اسلیم وصل کردم که نشد.

تنها راه تعمیرش تعمیر سخت افزاریه؟

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

آخرین ویرایش:
سلام.

تقریبا یک ماه پیش بود که یک شب داشتم gun stringer بازی میکردم که کینکت اروری به شماره C00000C2 داد. بعدش هم کنسول رو خواموش کردم. فردا که کنسول رو روشن کردم دوباره همین ارور رو داد.

رفتم ارور رو در بخش ساپورت سایت xbox زدم. کار هایی رو هم که گفته بود انجام دادم. ولی باز هم هیچ فرقی نکرد. این هم لینک صفحه توضیحات این ارور هست:
http://support.xbox.com/en-US/kinect/more-topics/errors/red-light-kinect-sensor-5

با پشتیبانی آنلاین هم صحبت کردم که گفت ببر نمایندگی تعمیراتمون. بهش گفتم نداریم. گفت یکی دیگه بخر. :|

دقت کردم دیدم سنسور اولی از چپ که یکم از اون دو تا جداتر هست و فکر کنم اسکنر مادون قرمز باشه روشن نیست.

بعدش هم که سر کینکت برای تشخیص ارتفاع اومد پایین که چون سنسور مادون قرمزش کار نمیکرد و چیزی نمیدید سرش پایین موند.

تو اون مربعی هم که تو داشبورد تصویر رو نشون میده کلا سیاه شد. بعضی وقت ها هم یک خط های موازی نشون میداد. ولی در این صورت باز هم دستورات صوتی رو اجرا میکرد.

راستی از داخل بازی یا با دستور صوتی میشد وارد kineck tuner بشم، ولی از داخل خود داشبور نمیشد.
حتی بدون آداپتر و مستقیم هم به یک اسلیم وصل کردم که نشد.

تنها راه تعمیرش تعمیر سخت افزاریه؟

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.
شما با دوربین گوشیتون موقعی که کینکت و 360 روشنه به دوربین های کینکت نگاه کنین و باید نور صورتی رنگی رو ببینین ولی اگه ندیدین IR خراب هست و باید تعمیر بشه.

شما با دوربین گوشیتون موقعی که کینکت و 360 روشنه به دوربین های کینکت نگاه کنین و باید نور صورتی رنگی رو ببینین ولی اگه ندیدین IR خراب هست و باید تعمیر بشه.

ممنون از جوابتون.

الان پیش خودم نیست. ولی 100% مشکل از همین IR باشه. چون بدون دوربین هم قبلا پرتو های قرمزی رو میشد دید که الان دیگه نمیشه.

الان هم چند وقت هست که به تنها تعمیر کار شهرمون سپردم تا اگه قطعه اش رو پیدا کرد تعمیرش کنه. فعلا که خبری نشده. الان هم کینکت پیش همون هست.

راستی فعلا قطعه های کینکت به طور جدا پیدا نمیشه؟ حتما باید از یک کینکت دیگه باز بشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or