مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

x5_memco

کاربر سایت
May 23, 2010
24
نام
Younker
سلام بچه ها وقت بخیر . یه کنسول پرو مدل 7216 دارم . چند ماهیه که خیلی فنش میاد تو سرویس مخصوصا تو بازی هایی مثل کال آف جدید و گاهی ارور میده میگه دستگاه داغه و یهو خاموش میکنه .
چند بار تمیزش کردم یکم تاثیر داشت . بار آخر درب روشو باز کردم یکم تمیز کردم فنشو . هاردش رو در آوردم یکم مسواک کشیدم خاکشو گرفتم دوباره جا زدم حالا اینبار خیلی سرعت دستگاهم اومده پایین . گاهی هنگ میکنه گاهی لَگ میشه . وقتی روشنش میکنم به نسبت قبل خیلی دیرتر کنسول میاد بالا . ( چراغ آبیش خیلی طولانی شده ) در ضمن بازم گاهی داغ میکنه خاموش میشه . از حالت Safe mode نرم افزارش رو بروز کردم . Rebuilt database انجام دادمم . زیاد فرقی نکرد.
فقط دستگاه رو فرمت نکردم . به نظرتون چه گِلی به سر بگیرم؟ #-o:((

• Like
Reactions: se.phi.roth

mahdi....h

کاربر سایت
Feb 29, 2020
12
فبف
سلام بچه ها وقت بخیر . یه کنسول پرو مدل 7216 دارم . چند ماهیه که خیلی فنش میاد تو سرویس مخصوصا تو بازی هایی مثل کال آف جدید و گاهی ارور میده میگه دستگاه داغه و یهو خاموش میکنه .
چند بار تمیزش کردم یکم تاثیر داشت . بار آخر درب روشو باز کردم یکم تمیز کردم فنشو . هاردش رو در آوردم یکم مسواک کشیدم خاکشو گرفتم دوباره جا زدم حالا اینبار خیلی سرعت دستگاهم اومده پایین . گاهی هنگ میکنه گاهی لَگ میشه . وقتی روشنش میکنم به نسبت قبل خیلی دیرتر کنسول میاد بالا . ( چراغ آبیش خیلی طولانی شده ) در ضمن بازم گاهی داغ میکنه خاموش میشه . از حالت Safe mode نرم افزارش رو بروز کردم . Rebuilt database انجام دادمم . زیاد فرقی نکرد.
فقط دستگاه رو فرمت نکردم . به نظرتون چه گِلی به سر بگیرم؟ #-o:((
منم دقیقا همین دارم فرمت کردم درست نشود یه بارم تو بکون شاید شانس تو بزنه درست شه
خاموش شدنش هم از روشن نشودن فن

لگشم از خرابی یا فرسودگی هارد کنسولته یا اگه هارد سالمه باید بدی تعمیرات ریبال لگ کنن

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
میبینم خیلی دوستان مشکل صدای فن داغ شدن pro رو دارن علتشم پد ضعیف و سیلکون ضعیفیه که سونی گذاشته روی pro اگه میتونید خودتون باید پدهای روی رمها و سیلکون رو عوض کنید باسه خود من 500 هزار تومن اب خورد و خمیر گریزلی پد گریزلی فن اهنی از فروشگاه امازون از طریقه سایتهای واسطه سفارش دادم دستگاه اروم شده در فنهای مدل جدید پره هاش پلاستیکه بهش میگن delta ولی میتونید فنشم بخرید با پره اهنی به اسم nidec از همون امازون تو یوتو ب سرچ بزنینن همه چی میاد دستتون مورد هنگ کردن دستگاه یک علتش همون داغیه غیر طبیعیه و دیگری هارد متاسفانه هاردهای تو شیبا خوب جواب نداده روی pro وباید اگه بودجشو دارین ssd بندازین من 500 evo 860 خریدم مشکلم حل شد مال منم هنگ میکرد خلاصه اندازه ی یه ps4 خرجش کردم تا عین کنسول بشه خخخخخخخ اگه سوالی بود در خدمتم و یه چیز دیگه خیلی مهم کنسولو عمودی نزارین فقط افقی قشنگیو ولش کنین خخخ مخصوصا اگه از دیسک استفاده میکنید

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
میبینم خیلی دوستان مشکل صدای فن داغ شدن pro رو دارن علتشم پد ضعیف و سیلکون ضعیفیه که سونی گذاشته روی pro اگه میتونید خودتون باید پدهای روی رمها و سیلکون رو عوض کنید باسه خود من 500 هزار تومن اب خورد و خمیر گریزلی پد گریزلی فن اهنی از فروشگاه امازون از طریقه سایتهای واسطه سفارش دادم دستگاه اروم شده در فنهای مدل جدید پره هاش پلاستیکه بهش میگن delta ولی میتونید فنشم بخرید با پره اهنی به اسم nidec از همون امازون تو یوتو ب سرچ بزنینن همه چی میاد دستتون مورد هنگ کردن دستگاه یک علتش همون داغیه غیر طبیعیه و دیگری هارد متاسفانه هاردهای تو شیبا خوب جواب نداده روی pro وباید اگه بودجشو دارین ssd بندازین من 500 evo 860 خریدم مشکلم حل شد مال منم هنگ میکرد خلاصه اندازه ی یه ps4 خرجش کردم تا عین کنسول بشه خخخخخخخ اگه سوالی بود در خدمتم
سلام
جناب سری دستگاه شما چیه ؟
قیمت فن لطف میکنی ؟

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام
جناب سری دستگاه شما چیه ؟
قیمت فن لطف میکنی ؟
7216b قبلش 7016b داشتم فروختم در مورد فن از سایت امازون خریدم 20 30 دلاری هست حالا اگه شما ایرانید با گمرک دلار حساب کنید چند میشه

7216b قبلش 7016b داشتم فروختم در مورد فن از سایت امازون خریدم 20 30 دلاری هست حالا اگه شما ایرانید با گمرک دلار حساب کنید چند میشه
ولی اصل کاری پد و خمیر حرارتی با کیفیت هستش بهترین خمیر هم الان که رسانا نباشه به الومینیوم صدمه نزنه grizzly kryonaut
خمیر رسانا نخرید که فاتحه برد خونده میشه چون از نقره هستش درسته خیلی قویه ولی رسانا 100 درصد هستش و الومینیوم ذوب میکنه مثل grizzly conductive
اگه نمیتونید انجام بدید بدید کسی که اینکاره باشه قبلش حتما تو یوتوب سرچ کنید thermal paste and pad ps4 pro

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
ببخشید اگر وسط بازی برق برود ps4 آسیب میبیند؟؟ اگر در محافظ برق باشد چی؟؟؟
یکی دو بار مشکلی نداره، ولی اگه خیلی زیاد تکرار بشه بله به کنسول آسیب میزنه، به هارد کنسول آسیب میزنه
بودن و نبودن محافظ هم تو این مورد فرق نمیکنه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
یعنی هیچ کاری ما نمیتونی انجام بدیم که کنسول صدمه نبینه؟؟
نگران نباش، نهایتا سالی چند بار این اتفاق میوفته و اینم مشکلی نداره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
باسلام خدمت دوستان ،، من یه مدتی بود کنسول سونی پرو گرفته بودم تلویزیونم هم سامسونگ 4K 9900 هست هین بازی یکی دو ثانیه صفحه کاملا سیاه میشه ولی گیم جریان داره ،، کابل و عوض کردم انگار کمتر شد ولی بازم پیش میاد نمیدونین دلیلش چی میتونه باشه تو گیمهای آنلاین و سریع باعث گیم آور شدنم میشه تو همون دو ثانیه !!!

• Like

ramtin895

عضو جدید
Mar 19, 2020
1
سلام من کنسولم نو هست و شاید کلا 60 ساعت روشن بوده.
نکته 1 : این که روی کنسول بازی از اکانت هکی نصب میکنم .
نکه 2 : هیچوقت هم کنسول رو از دکمه power خاموش نمیکنم.

<<<<< و مشکلی که برام پیش اومده چیه >>>>

*** چند وقت پیش بعد از نصب 3 تا بازی pes 2020 . gta v . call of duty وقتی کنسول رو خاموش کردم و اومدم دوباره روشن کنم رفت به حالت safe mode زنگ زدم نمایندگی گفت باید فایل اپدیت 7.2 دانلود کنی و نصب کنی که انجام دادم و کنسول دوباره اومد بالا اما همه بازی ها و زحمات دانلودم پاک شده بود.

حالا دیشب دوباره این اتفاق وسط دانلود بازی far cry primal افتادو مجبور شدم باز فایل reinstall رو نصب کنم و همه چیز پاک بشه .

خیلی میترسم از این که دوباره این اتفاق بیفته . کسی میدونه مشکل از کجاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر